Jump to content

ziemia


susa
 Share

Recommended Posts

snilo mi sie ze rylam patykiem w ziemi ,ziemia byla nierowna i byly resztki trawy. Bardzo bym prosila zeby mi ktos napial co to znaczy bo slyszalam ze ziemia oznacza smierc

Link to comment
Share on other sites

Czy to nie wygląda czasem w ten sposób, że zastanawiałaś sie od jakiegoś czasu nad sensem egzystencji ludzkiej? Podaj więcej szczegółów tego snu chyba że nie pamiętasz. Co powiesz o uczuciach jakie Ci wtedy towarzyszyły? Bo jeżeli nie były one w żaden sposób negatywne to prawdopodobnie chodzi o to, co Ci napisałem powyżej. Jeżeli miałaś negatywne uczucia to nie będzie zwiastować nic dobrego... Może zastanawiałaś się nad śmiercią w kontekście Twoich znajomych(kępki trawy)... Spróbuj zacząć oddychać pełną piersią... Będzie teraz trochę wolnego... Zaszalej, wyjedz gdzieś, zapomnij... taka jest moja rada :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

może nie tyle egzystencji ludzkiej, ale masz wrażenie, że wykonujesz jakąś syzyfową, frustrującą sprawę? pracujesz nad czymś, nie wychodzi Ci, masz kłopoty (nierówności), a to, co robisz jest jak uderzanie patykiem o ziemię, która i tak niczego nie robi... i faktycznie, wiele może zależeć od uczuć, które wtedy w Tobie były... just gessing :) pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...