Skocz do zawartości

zakupy,katastrofa, lot samolotem, drzewo,


nala016016

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym prosić o interpretacje snu mojej mamy...kilka dni temu sniło sie jej że byłyśmy na zakupach, kupowałam jakis zielony płaszcz..potempojechałyśmy na lotnisko, kiedy byłam w samolocie coś sie stało i nagle jak mama mówi chciał tak jakby zawrócić na lotnisko.jednak sie nie udało i wylądował na jakims ogromnym drzewie...wszyscy z lotniska pobiegli nam pomóc na szczeście nikomu nic sie nie stało...mnie mama szukała ale nie mogła znaleśc jak się okazało ja byłam jakoś pod samolotem?! ale nic mi nie było..może ktoś pomo w jego interpretacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że sen Twojej mamy jest spowodowany ostatnimi wydarzeniami. Samolot, który nie może wylądować na lotnisku docelowym, drzewo, na którym się rozbija. Widocznie przejmuje się bardzo tym, co się stało, dużo o tym myśli i podświadomie przekłada tę sytuację na swoich najbliższych.

Możliwe, że Twoja obecna sytuacja jest w jakimś stopniu zagrażająca z punktu widzenia Twojej mamy, ale wie ona o tym, że poradzisz sobie ze wszystkimi problemami.

Mam nadzieję, że pomogłam chociaż odrobinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ona opowiadala mi ten sen poare dni przez tym tragicznym wypadkiem wiec to nie ma zadnego wplywu na to co sie teraz stalo...ale mimo wszystko dzieki za odp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem poprostu nie mialam wczesniej dostepu do netu z powodu awarii...tez nie sadziłam ze ktos skojarzy to z tym co sie stalo teraz...ale dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Samolot czasem jest kojarzony z wielkimi planami, sporą ambicją wybicia się ponad przecietność, do tego zakupy sugerujące zyski... całość zamyka katasrofa - czyli jakieś plany czy zamysły mogą nie gojść do spodziewanego skutku przez problemy trudne do pokonania (drzewo).. co dosłownie może podciąć skrzydła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...