Skocz do zawartości

dentystka, chory ząb / statek, wypadam za burtę / helikopter


lukasz11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

miałem dość dziwny a zarazem straszny prosze o jego wyjaśnienie, oto on:

 

Na początku śniło mi sie że pewna pani próbowała wyleczyć mi ząb, ale jakoś się stało że sam zacząłem w nim grzebacz, był okrutnie zepsuty, potem ta pani mimo że nie była dentystką chciała go zakleić, szykowała tą całą miksture, ale gdy zobaczyłem że do mikstury dodaje mocz z żaby to uciekłem, znalazłem się później na statku którym okropnie rzucało, ludzie którzy byli na tym statku wypadli za burte lecz mi udało sie przytrzymać, nie wiem jak to sie stało ale później zobaczyłem statek za plecami, a ludzie którzy wypadli byli na tym statku i z uśmiechem na ustach machali do mnie, pośród tych ludzi byli moi znajomi, z minuty na minute widziałem ten statek coraz mniejszy, obróciłem głowe i zobaczyłem że lece nad powierzchnia wody uczepiony liną do samolotu czy helikoptera (już nie pamiętam) za nadgarstek, samolot zawrócił i zaczął lecieć w stronę tego samego statku, teraz przycumowanego do kei, podczas lotu samolot zaczepił o line na której zawisłem, co stało sie z samolotem nie pamiętam, widziałem go trochę później po drugiej stronie statku i wydawało mi sie że do niego umocowana jest druga lina(ja trzymałem line na dziobie a do niego była przymocowana lina prowadząca do rufy, liny te były po to żeby unieruchomić statek przy kei) unosząc się w powietrzu z ta liną w dłoni zacząłem nią kręcić tak jak dwoje dzieci ustawionych na przeciwko siebie kręci skakanką, na początku statek muskał lekko wodę, później coraz bardziej znikał pod wodą, po chwili znowu był na powierzchni(widziałem zaniepokojenie ludzi na statku i strach, nie pamiętam czy krzyczeli, chciałem przestać ale nie mogłem, po chwili(po następnym obrocie) statek poszedł całkiem pod wode, w tle widziałem inny statek tonący rufą w dół, i tak skończył sie mój sen

 

 

(zmieniono tytuł posta na zgodny z regulaminem - oryginał: "pogmatwany sen" / przypisek - kaffka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...