Skocz do zawartości

Szkoła :))


Namanira

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Bagheera mnie zainspirowała a moje kule w płocie sugerują, że lepiej abym zadawała niż brała udział w ćwiczeniach :lol:

 

1. Jaką byłam uczennicą w:

- podstawówce

- gimnazjum

- liceum?

[Możecie zwracać uwagę na co chcecie, oceny, zaangażowanie w naukę, działalność dodatkowa etc]

2. Jakie przedmioty zdawałam na maturze? Podpowiem, że chodzi mi o te dwa poza polskim i językiem obcym (choć można próbować wskazać który język) :) Dla chętnych: podajcie poziom matury (podstawowy/rozszerzony).

BONUS: Co charakterystycznego robiłam od 4 klasy podstawówki? Podpowiem, że nie chodzi mi dodatkowe zajęcia etc.

 

 

 

Powodzenia! :uczen:

 

Odpowiedź w piątek o 21, chyba że będziecie chciały później :)

Edytowane przez Namanira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nami ja się dopisuję choć miałam problem nie lada z tym ćwiczeniem;)

popatrz co z tego wynikło;)))))))

Podstawówka

1.oceny

8 buław-3 buław-myślę że oceny były bardzo dobre i udzielałas pomocy kolegą

2.zaangażowanie

Rycerz buław-pustelnik-uczyłaś się bardzo pilnie i szybko wchodziło ci wszystko do głowy,może byłas tak zdolna że nudziłaś się czasem bo byłaś do przodu z nauka

3.działalnosc dodatkowa

Wisielec-królowa mieczy-możliwe ze zmieniłas się o 180 stopni i działałas twórczo może byłas przewodniczaca zastepcą lub brałas udział w konkursach recytatorskich..

 

Gimnazjum

1.oceny

3 monet-2 mieczy-nadal bardzo dobre,może dobra

2.zaangażowanie

Wieża-2 mieczy-bardziej zamknieta się stałaś,może troche wizolowana od innych ,chyba gimnazjum było dużą zmianą

3.działalnosć dodatkowa

Gwiazda-cesarz-tutaj chyba taz bralas udział w róznych konkursach i odnosilą zwycięstwa

 

Liceum

1.oceny

Rycerz mieczy-8 buław-na pewno nie były takie jak bys chciała trzebabyl się chyba bardzo mocno starać i ciężko na nie pracowac

2.zaangazowanie

Umiarkowanie-król mieczy-średnie,chodziłaś do liceum bo było trzeba..bez entuzjazmu

3.działalność dodatkowa

Królowa buław-król kielichów-organizowanie imprez szkolnych,może dyskotek jakis wspólnych spotkań może znowu coś z twórczością…może teatr tez wchodził w gra

 

1 przedmiot-rycerz buław-geografia

2 przedmiot-pustelnik-historia

Poziom-krol kielichów-podstawowy

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, bo może nie każdy się orientuje. Poziom wybiera się osobno dla każdego przedmiotu :) Dlatego dałam jako dodatkowe, żeby nie było potem że ktoś talię wyłożył :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyższej półki..............to ja już popłynę......ale spróbuję:co_na:

1. Jaką byłam uczennicą w:10 buławwyleciała z talii........to albo wymagano zbyt dużo od Ciebie......albo sama sobie stawiałaś wysoką poprzeczkę.....

- podstawówce Arcykapłan,3 pucharów uczyłaś się na 5,Bardzo dobra uczennica.podstawówka była takim radosnym czasem......miałaś chyba 2 koleżanki z którymi tworzyłaś paczkę.......:spoko:

 

- gimnazjum 2 pucharów i 3 buław.Raczej dalej byłaś bardzo dobrą uczennicą.....ale tu już przyszedł czas zakochania.....spotkań...

trochę z innej perspektywy zaczęłaś spoglądać na swoje wykształcenie....zaczęłaś chyba bardziej uczyć się dla siebie......

 

- liceum?Koło Fortuny,CesarzowaNastąpiły zmiany albo w Twoim sposobie myślenia........albo w nauce........może większa presja rodziców...........szczególnie mamy.......Cesarzowa..........hhhhhhmmm

[Możecie zwracać uwagę na co chcecie, oceny, zaangażowanie w naukę, działalność dodatkowa etc]

2. Jakie przedmioty zdawałam na maturze? Podpowiem, że chodzi mi o te dwa poza polskim i językiem obcym (choć można próbować wskazać który język) Siła,4 denarów I bądź tu mądry :)

Siła........... z fizyką mi się kojarzy?......a 4 denarów......bezpieczeństwo..........hhm albo finanse....Księgowość.....albo coś z polityką.........nie mam pojęcia..........

...Język obcy..Wisielec ale karta.........chyba angielski..................na jakiś czas zawieszony w szkołach...............ja się rosyjskiego uczyłam......

Dla chętnych: podajcie poziom matury (podstawowy/rozszerzony).9 denarów,8 denarów...... jednak rozszeżona:mruga_na:

BONUS: Co charakterystycznego robiłam od 4 klasy podstawówki? Podpowiem, że nie chodzi mi dodatkowe zajęcia etc.

Edytowane przez Arivo
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawówka : 4 Miecze, Król Kielichów, Król Monet

Hmm... Na pewno chciałaś osiągać sukcesy, ale nie zawsze umiałaś się zebrać do nauki. Lenistwo, po prostu ci sie nie chciało wkuwać ;) Raczej nie angażowałas się w żadne konkursy i tego typu rzeczy.

 

Gimnazjum : 5 Mieczy, Król Mieczy, Rycerz Monet

W gimnazjum raczej się sprężyłaś, stałaś się bardziej odpowiedzialna, zrozumiałaś, że aby odnosić skukcesy, trzeba włożyć w to dużo pracy. Może jakieś olimpiady, konkursy, zajęcia dodatkowe...

 

Liceum : 3 Buławy, 9 Monet, 6 Kielichów

Na pewno dojrzałaś i określiłaś, co chcesz w życiu robić. Odnosiłaś sukcesy w nauce. Byłaś zadowolona, że Twoja sumienność i konsekwencja przynoszą efekty. Tylko nie wiem co che mi pokazać ta 6 Kielichów, oznaczająca jakieś sprawy z przeszłości...

 

Matura :

Pierwszy przedmiot - 7 Mieczy, 7 Monet

Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się WOS, na poziomie rozszerzonym...

 

Drugi przedmiot - Pustelnik, 3 Monet

Hmm... Chyba historia, też na poziomie rozszerzonym.

 

Co charakterystycznego robiłaś od 4 klasy? 5 Kielichów, Umiarkowanie

Nie mam pojęcia xD

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaką byłam uczennicą w:

- podstawówce 3 buław, 7 mieczy – pilną, cechowała cię odwaga; pewność siebie; zdolność zjednywania sobie otoczenia; ale też buntowałaś się i wyrywałaś spod istniejących ograniczeń.

- gimnazjum król buław, rycerz buław – bardzo energiczną, zdecydowana, temperamentną, dominującą ale uczynną, chętnie udzielającą dobrych rad i pomocy, o dużej wiedzy

- liceum? 2 mieczy, 5 mieczy – intelektualnie dalej dobrze, może zaczęłaś się czegoś dodatkowo uczyć, ale stałaś się osobą bardziej zdystansowana, chłodniejszą emocjonalnie, zamkniętą na innych. Pojawiły się wątpliwości, szukanie własnej drogi, jakiś dualizm

[Możecie zwracać uwagę na co chcecie, oceny, zaangażowanie w naukę, działalność dodatkowa etc]

2. Jakie przedmioty zdawałam na maturze? Podpowiem, że chodzi mi o te dwa poza polskim i językiem obcym (choć można próbować wskazać który język) :) 7 buław10 mieczy – historia, matematyka, j. niemiecki

Dla chętnych: podajcie poziom matury (podstawowy/rozszerzony). Król mieczy, król denarów - rozszerzony

BONUS: Co charakterystycznego robiłam od 4 klasy podstawówki? Podpowiem, że nie chodzi mi dodatkowe zajęcia etc. Królowa mieczy, 7 denarów – może miałaś coś do czynienia z nadawaniem i krążeniem informacji – gazetka szkolna lub jakieś wystąpienia publiczne, w ostatniej chwili przyszło mi na myśl, ze może byłaś przewodniczącą klasy albo uczestniczyłaś w olimpiadach, zdobywałaś jakieś nagrody.

 

Wow, chyba pojechałam, a tak dobrze mi się to pisało….. najwyżej dostanę nauczkę, że karty są jednak nie dla mnie……

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaką byłam uczennicą w:

 

 

- liceum? 2 mieczy, 5 mieczy – intelektualnie dalej dobrze, może zaczęłaś się czegoś dodatkowo uczyć, ale stałaś się osobą bardziej zdystansowana, chłodniejszą emocjonalnie, zamkniętą na innych. Pojawiły się

 

sciagalas:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lovely, a niby skąd, kto tak napisał? Interpretuję na podstawie opisu kart w internecie i własnej intuicji. Nie wolno? Czyżbym nie mogła brac udział w warsztatach? Przeszkadzam Ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wow::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: :hahaha::hahaha::hahaha:

 

:zinterpretowaalm Twoje karty , mailam na mysli ze NAMI SCIAGALA W SZKOLE:lol:

i nie obrazaj sie nie ma o co, wyluzuj troszke:jezyk1:

Edytowane przez mergajte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za zwłokę, za to, że czekacie na mnie tylko;/ nie mam głowy do kart ostatnio. tak z rozbiegu na szybkiego stawiam, co następuje:P

jaką byłaś uczennicą w podstawówce: Król Denarów, VI denarów, VIII denarów,

do ambitnych nie należałaś, raczej leniuszek, mało pracowita, do wszystkiego trzeba było Cię zmuszać, liczyłaś częściej na pomoc niż jej udzielałaś, brakowało Ci koncentracji, od lekcji odciągała cię zabawa.

od czwartej klasy XI buław, As denarów, IV kielichów poświęcałaś się dodatkowo jakiemuś przedmiotowi. lecz nie zbyt bardzo byłaś zadowolona, że musisz to robić, jednak rodzice robili to dla Twojego dobra. czyżby kłopoty z matmą?

jaką byłaś uczennicą w gimnazjum:

X denarów, IV buław, IV denarów - zamiast nauki bardziej chyba interesowała Cię dobra zabawa, wypady z przyjaciółmi, tu zaczyna się okres buntu wobec rodziców, zaczynasz wierzyć w swój indywidualizm i idziesz własną ścieżką, IV denarów sugeruje że przywiązywałaś w tym okresie wagę do ocen, czyli leciałaś na ambicje i jak najlepsze oceny, może, żeby komuś zaimponować, zwrócić na siebie uwagę, może przez zazdrość?

 

jaką byłaś uczennicą w liceum:

VII denarów, Kapłanka, Umiar - coś się zmieniło w gimnazjum, może udało Ci się dostać do prestiżowego liceum i od tej pory traktujesz naukę z dużym przywiązaniem, uwagą. bardzo Ci na tym zależy. w liceum bardziej skupiałaś się na podstawowym programie nauczania i myślę, że to i tak było wiele nauki by robić coś dodatkowo.

 

Jakie przedmioty zdawałaś na maturze:

V buław - historię

poziom - Wieża - rozszerzony - troszkę było trudno

VIII buław - wiedza o społeczeństwie, rozszerzony, ale tu byłaś o tę maturę spokojniejsza

jaki język obcy zdawałaś? VIII kielichów, II miecze jakiś zachodni.. francuski? strzelam, bo zupełnie nie mam pojęcia jak to zobaczyć!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki język obcy zdawałaś? VIII kielichów, II miecze

 

stawiam na niemiecki:mruga:bo rosyjski raczej chyba juz w szkolach wycofany

ta 2 mieczy skojarzyla mi sie z jakims panstwem osciennym

 

ps, sorry zekorzystam z waszych kart ale obecnie mam przerwe w stawianiu kart:mruga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaką byłam uczennicą w:

- podstawówce

oceny -król buław - dobre, nawet bardzo dobre!

zaangażowanie w naukę - paź denarów -nauka była bardzo ważna dla Ciebie w tym czasie, angażowałaś się, przygotowywałaś do lekcji, może też na jakieś kółka chodziłaś

dodatkowo -7 buław jakąś indywidualną funkcję pełniłaś, może gospodarz klasy albo w samorządzie szkolnym

 

- gimnazjum

oceny -as kielichów-7 denarów -chyba więcej pobożnych życzeń niż dobrych ocen, trudniej się zrobiło, a jeżeli już pojawiały się dobre oceny to trzeba było na nie zapracować uczciwie, nie wydaje mi się żebyś nagle stała się bardzo złą uczennicą ale w porównaniu do podstawówki to te oceny się pogorszyły trochę

zaangażowanie w naukę - 8 mieczy -Król Kielichów -raczej ciężko przychodziło, coś innego zajęło pierwszy plan, może pierwsze miłości -generalnie trudny okres dojrzewania i bunt z tym związany spowodował spadek zaangażowania w naukę

dodatkowo -7 kielichów -as denarów- chyba dość zmienne były Twoje zainteresowania dodatkowe, próbowałaś sił w różnych dziedzinach, takie bardziej testowanie rzeczywistości w poszukiwaniu swojego miejsca i zainteresowań na przyszłość

 

- liceum

oceny -7 kielichów -Umiarkowanie -zaczęłaś analizować możliwości na przyszłość pod kątem tego co się przyda a co nie, oceny średnie, wydaje mi się, że z przedmiotów które Cię na prawdę interesowały to oceny miałaś dobre i bardzo dobre, gorzej z tymi przedmiotami, które nie wzbudzały zainteresowania lub wydawały sie trudne i niepotrzebne

zaangażowanie w naukę - Paź buław -zapał do tego co interesuje, może czasami nawet trochę "słomiany zapał", potem skupienie na tym co potrzebne dalej (np na studia)

dodatkowo -3 mieczy -As denarów -Sprawiedliwość -tu mi trudno określić -może w jakieś organizacji pozarządowej się udzielałaś, która wspiera osoby w trudnych sytuacjach życiowych

 

2. Jakie przedmioty zdawałam na maturze?

 

pierwszy przedmiot: 6 kielichów - historia, poziom - As kielichów - podstawowy

drugi przedmiot: 5 denarów - matematyka (albo coś jak przedsiębiorczość, ekonomia -chyba można na maturze też zdawać w niektórych szkołach?), poziom - 9 mieczy -może rozszerzony, ale nie byłaś potem z tego zadowolona

 

BONUS: Co charakterystycznego robiłam od 4 klasy podstawówki?

2 kielichów - Kapłan -Rycerz Buław - 8 denarów

Zaangażowałaś się w działalność jakiejś organizacji może, związanej z kościołem lub pomocą innym. Albo dodatkowo się czegoś uczyłaś, może jakieś zajęcia lub korepetycje z językami obcymi związane. Bo na romansowanie i łamanie męskich serc to jeszcze chyba by za wcześnie było ;)

Edytowane przez Sehnsucht
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Was pochwalę, bo fajnie Wam poszło :buzki:

 

W podstawówce bardzo lubiłam się uczyć, oceny bardzo dobre i celujące, samorząd klasowy + trochę konkursów.

W gimnazjum przestawało mi zależeć, nadrabiałam wieloma konkursami, na ocenach zależało mi głównie w ramach rywalizacji z takim jednym lizusem (ale oscylowałam wokół średniej 5,5) :lol: Byłam w samorządzie szkolnym, nieoficjalnie rzecznik praw ucznia z tego powodu miałam trochę problemów z wychowawcą.

W liceum sieczka. Nie znosiłam tej szkoły, prawie z niej wyleciałam za wagary, do tej szkoły zmusili mnie rodzice ze względu na jej "elitarność". Oceny średnie, często zaniżane za frekwencję. Nie udzielałam się w szkole, skupiałam się poza nią na tym co mnie interesowało. Przyznaję, że oceny olewałam, bo wiedziałam że na studia i tak liczy się tylko matura (dzięki czemu nie miałam problemu z dostaniem się na nie).

 

Zdawałam na maturze:

polski (wiadomo :) - podstawowy

angielski - rozszerzony

matematykę - rozszerzony

historię sztuki - rozszerzony (ale zaliczałam w odp. historię)

 

Od 4 klasy:

To było podchwytliwe ;) Więc w czwartej klasie przestałam praktycznie prowadzić zeszyty :icon_rolleyes:

 

Punkty dla wszystkich :)

 

PS dla lovely: do dzisiaj nie umiem ściągać :lol:

 

 

Nami ja się dopisuję choć miałam problem nie lada z tym ćwiczeniem;)

popatrz co z tego wynikło;)))))))

Podstawówka

1.oceny

8 buław-3 buław-myślę że oceny były bardzo dobre i udzielałas pomocy kolegą

2.zaangażowanie

Rycerz buław-pustelnik-uczyłaś się bardzo pilnie i szybko wchodziło ci wszystko do głowy,może byłas tak zdolna że nudziłaś się czasem bo byłaś do przodu z nauka Trafiłaś z tym do przodu, miałam na prośbę wychowawczyni "przeskoczyć" klasę ale rodzice się nie zgodzili

3.działalnosc dodatkowa

Wisielec-królowa mieczy-możliwe ze zmieniłas się o 180 stopni i działałas twórczo może byłas przewodniczaca zastepcą lub brałas udział w konkursach recytatorskich..

 

Gimnazjum

1.oceny

3 monet-2 mieczy-nadal bardzo dobre,może dobra

2.zaangażowanie

Wieża-2 mieczy-bardziej zamknieta się stałaś,może troche wizolowana od innych ,chyba gimnazjum było dużą zmianą

3.działalnosć dodatkowa

Gwiazda-cesarz-tutaj chyba taz bralas udział w róznych konkursach i odnosilą zwycięstwa

 

Liceum

1.oceny

Rycerz mieczy-8 buław-na pewno nie były takie jak bys chciała trzebabyl się chyba bardzo mocno starać i ciężko na nie pracowac

2.zaangazowanie

Umiarkowanie-król mieczy-średnie,chodziłaś do liceum bo było trzeba..bez entuzjazmu

3.działalność dodatkowa

Królowa buław-król kielichów-organizowanie imprez szkolnych,może dyskotek jakis wspólnych spotkań może znowu coś z twórczością…może teatr tez wchodził w gra Teatrem się zainteresowałam w liceum ale jako widz :) Faktycznie moje zajęcia dodatkowe kręciły się wokół sztuki, ale nie teatralnej.

 

1 przedmiot-rycerz buław-geografia

2 przedmiot-pustelnik-historia

Poziom-krol kielichów-podstawowy

 

Z wyższej półki..............to ja już popłynę......ale spróbuję

1. Jaką byłam uczennicą w:10 buławwyleciała z talii........to albo wymagano zbyt dużo od Ciebie......albo sama sobie stawiałaś wysoką poprzeczkę.....

- podstawówce Arcykapłan,3 pucharów uczyłaś się na 5,Bardzo dobra uczennica.podstawówka była takim radosnym czasem......miałaś chyba 2 koleżanki z którymi tworzyłaś paczkę.......

 

- gimnazjum 2 pucharów i 3 buław.Raczej dalej byłaś bardzo dobrą uczennicą.....ale tu już przyszedł czas zakochania.....spotkań...

trochę z innej perspektywy zaczęłaś spoglądać na swoje wykształcenie....zaczęłaś chyba bardziej uczyć się dla siebie......

 

- liceum?Koło Fortuny,CesarzowaNastąpiły zmiany albo w Twoim sposobie myślenia........albo w nauce........może większa presja rodziców...........szczególnie mamy.......Cesarzowa..........hhhhhhmmm

[Możecie zwracać uwagę na co chcecie, oceny, zaangażowanie w naukę, działalność dodatkowa etc]

2. Jakie przedmioty zdawałam na maturze? Podpowiem, że chodzi mi o te dwa poza polskim i językiem obcym (choć można próbować wskazać który język) Siła,4 denarów I bądź tu mądry :)

Siła........... z fizyką mi się kojarzy?......a 4 denarów......bezpieczeństwo..........hhm albo finanse....Księgowość.....albo coś z polityką.........nie mam pojęcia..........

...Język obcy..Wisielec ale karta.........chyba angielski..................na jakiś czas zawieszony w szkołach...............ja się rosyjskiego uczyłam......

Dla chętnych: podajcie poziom matury (podstawowy/rozszerzony).9 denarów,8 denarów...... jednak rozszeżona

BONUS: Co charakterystycznego robiłam od 4 klasy podstawówki? Podpowiem, że nie chodzi mi dodatkowe zajęcia etc.

 

Podstawówka : 4 Miecze, Król Kielichów, Król Monet

Hmm... Na pewno chciałaś osiągać sukcesy, ale nie zawsze umiałaś się zebrać do nauki. Lenistwo, po prostu ci sie nie chciało wkuwać ;) Raczej nie angażowałas się w żadne konkursy i tego typu rzeczy. Tak i nie, po prostu było w ogóle mało możliwości, szkoła nie skupiała się na tym...

 

Gimnazjum : 5 Mieczy, Król Mieczy, Rycerz Monet

W gimnazjum raczej się sprężyłaś, stałaś się bardziej odpowiedzialna, zrozumiałaś, że aby odnosić skukcesy, trzeba włożyć w to dużo pracy. Może jakieś olimpiady, konkursy, zajęcia dodatkowe... Odprężyłam się raczej, zdecydowanie wyniki były za wysokie w stosunku do wkładanej pracy hehe

 

Liceum : 3 Buławy, 9 Monet, 6 Kielichów

Na pewno dojrzałaś i określiłaś, co chcesz w życiu robić. Odnosiłaś sukcesy w nauce. Byłaś zadowolona, że Twoja sumienność i konsekwencja przynoszą efekty. Tylko nie wiem co che mi pokazać ta 6 Kielichów, oznaczająca jakieś sprawy z przeszłości...

 

Matura :

Pierwszy przedmiot - 7 Mieczy, 7 Monet

Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się WOS, na poziomie rozszerzonym...

 

Drugi przedmiot - Pustelnik, 3 Monet

Hmm... Chyba historia, też na poziomie rozszerzonym.

 

Co charakterystycznego robiłaś od 4 klasy? 5 Kielichów, Umiarkowanie

Nie mam pojęcia xD

 

1. Jaką byłam uczennicą w:

- podstawówce 3 buław, 7 mieczy – pilną, cechowała cię odwaga; pewność siebie; zdolność zjednywania sobie otoczenia; ale też buntowałaś się i wyrywałaś spod istniejących ograniczeń.

- gimnazjum król buław, rycerz buław – bardzo energiczną, zdecydowana, temperamentną, dominującą ale uczynną, chętnie udzielającą dobrych rad i pomocy, o dużej wiedzy

- liceum? 2 mieczy, 5 mieczy – intelektualnie dalej dobrze, może zaczęłaś się czegoś dodatkowo uczyć, ale stałaś się osobą bardziej zdystansowana, chłodniejszą emocjonalnie, zamkniętą na innych. Pojawiły się wątpliwości, szukanie własnej drogi, jakiś dualizm

[Możecie zwracać uwagę na co chcecie, oceny, zaangażowanie w naukę, działalność dodatkowa etc]

2. Jakie przedmioty zdawałam na maturze? Podpowiem, że chodzi mi o te dwa poza polskim i językiem obcym (choć można próbować wskazać który język) :) 7 buław10 mieczy – historia, matematyka, j. niemiecki

Dla chętnych: podajcie poziom matury (podstawowy/rozszerzony). Król mieczy, król denarów - rozszerzony

BONUS: Co charakterystycznego robiłam od 4 klasy podstawówki? Podpowiem, że nie chodzi mi dodatkowe zajęcia etc. Królowa mieczy, 7 denarów – może miałaś coś do czynienia z nadawaniem i krążeniem informacji – gazetka szkolna lub jakieś wystąpienia publiczne, w ostatniej chwili przyszło mi na myśl, ze może byłaś przewodniczącą klasy albo uczestniczyłaś w olimpiadach, zdobywałaś jakieś nagrody. Faktycznie konkursy zaczęły się od 4 klasy, ale w LO już ich nie było i nie o to mi chodziło

 

Wow, chyba pojechałam, a tak dobrze mi się to pisało….. najwyżej dostanę nauczkę, że karty są jednak nie dla mnie……

 

przepraszam za zwłokę, za to, że czekacie na mnie tylko;/ nie mam głowy do kart ostatnio. tak z rozbiegu na szybkiego stawiam, co następuje:P

jaką byłaś uczennicą w podstawówce: Król Denarów, VI denarów, VIII denarów,

do ambitnych nie należałaś, raczej leniuszek, mało pracowita, do wszystkiego trzeba było Cię zmuszać, liczyłaś częściej na pomoc niż jej udzielałaś, brakowało Ci koncentracji, od lekcji odciągała cię zabawa.

od czwartej klasy XI buław, As denarów, IV kielichów poświęcałaś się dodatkowo jakiemuś przedmiotowi. lecz nie zbyt bardzo byłaś zadowolona, że musisz to robić, jednak rodzice robili to dla Twojego dobra. czyżby kłopoty z matmą?

jaką byłaś uczennicą w gimnazjum:

X denarów, IV buław, IV denarów - zamiast nauki bardziej chyba interesowała Cię dobra zabawa, wypady z przyjaciółmi, tu zaczyna się okres buntu wobec rodziców, zaczynasz wierzyć w swój indywidualizm i idziesz własną ścieżką, IV denarów sugeruje że przywiązywałaś w tym okresie wagę do ocen, czyli leciałaś na ambicje i jak najlepsze oceny, może, żeby komuś zaimponować, zwrócić na siebie uwagę, może przez zazdrość?

 

jaką byłaś uczennicą w liceum:

VII denarów, Kapłanka, Umiar - coś się zmieniło w gimnazjum, może udało Ci się dostać do prestiżowego liceum i od tej pory traktujesz naukę z dużym przywiązaniem, uwagą. bardzo Ci na tym zależy. w liceum bardziej skupiałaś się na podstawowym programie nauczania i myślę, że to i tak było wiele nauki by robić coś dodatkowo.

 

Jakie przedmioty zdawałaś na maturze:

V buław - historię

poziom - Wieża - rozszerzony - troszkę było trudno

VIII buław - wiedza o społeczeństwie, rozszerzony, ale tu byłaś o tę maturę spokojniejsza zakładając że chodziło o matematykę ;)

jaki język obcy zdawałaś? VIII kielichów, II miecze jakiś zachodni.. francuski? strzelam, bo zupełnie nie mam pojęcia jak to zobaczyć!

 

1. Jaką byłam uczennicą w:

- podstawówce

oceny -król buław - dobre, nawet bardzo dobre!

zaangażowanie w naukę - paź denarów -nauka była bardzo ważna dla Ciebie w tym czasie, angażowałaś się, przygotowywałaś do lekcji, może też na jakieś kółka chodziłaś

dodatkowo -7 buław jakąś indywidualną funkcję pełniłaś, może gospodarz klasy albo w samorządzie szkolnym

 

- gimnazjum

oceny -as kielichów-7 denarów -chyba więcej pobożnych życzeń niż dobrych ocen, trudniej się zrobiło, a jeżeli już pojawiały się dobre oceny to trzeba było na nie zapracować uczciwie, nie wydaje mi się żebyś nagle stała się bardzo złą uczennicą ale w porównaniu do podstawówki to te oceny się pogorszyły trochę Myślę, że karty Ci pokazały 'naciąganie' ocen konkursami - nie z wszytskiego miałam piątki w dzienniku ale prawie z każdego przedmiotu jeździłam na konkursy co mi podwyższało oceny...

zaangażowanie w naukę - 8 mieczy -Król Kielichów -raczej ciężko przychodziło, coś innego zajęło pierwszy plan, może pierwsze miłości -generalnie trudny okres dojrzewania i bunt z tym związany spowodował spadek zaangażowania w naukę

dodatkowo -7 kielichów -as denarów- chyba dość zmienne były Twoje zainteresowania dodatkowe, próbowałaś sił w różnych dziedzinach, takie bardziej testowanie rzeczywistości w poszukiwaniu swojego miejsca i zainteresowań na przyszłość

 

- liceum

oceny -7 kielichów -Umiarkowanie -zaczęłaś analizować możliwości na przyszłość pod kątem tego co się przyda a co nie, oceny średnie, wydaje mi się, że z przedmiotów które Cię na prawdę interesowały to oceny miałaś dobre i bardzo dobre, gorzej z tymi przedmiotami, które nie wzbudzały zainteresowania lub wydawały sie trudne i niepotrzebne

zaangażowanie w naukę - Paź buław -zapał do tego co interesuje, może czasami nawet trochę "słomiany zapał", potem skupienie na tym co potrzebne dalej (np na studia)

dodatkowo -3 mieczy -As denarów -Sprawiedliwość -tu mi trudno określić -może w jakieś organizacji pozarządowej się udzielałaś, która wspiera osoby w trudnych sytuacjach życiowych

 

2. Jakie przedmioty zdawałam na maturze?

 

pierwszy przedmiot: 6 kielichów - historia, poziom - As kielichów - podstawowy

drugi przedmiot: 5 denarów - matematyka (albo coś jak przedsiębiorczość, ekonomia -chyba można na maturze też zdawać w niektórych szkołach?), poziom - 9 mieczy -może rozszerzony, ale nie byłaś potem z tego zadowolona

 

BONUS: Co charakterystycznego robiłam od 4 klasy podstawówki?

2 kielichów - Kapłan -Rycerz Buław - 8 denarów

Zaangażowałaś się w działalność jakiejś organizacji może, związanej z kościołem lub pomocą innym. Albo dodatkowo się czegoś uczyłaś, może jakieś zajęcia lub korepetycje z językami obcymi związane. Bo na romansowanie i łamanie męskich serc to jeszcze chyba by za wcześnie było ;)

Edytowane przez Namanira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesteście niesamowite, punkty się należały :))

 

olkacool, :lol: Wybacz, ale jak wyobraziłam sobie Ciebie z bejsbolem i jakoś tak zęby mi się suszyć zaczęły ;)) Może na wszelki wypadek zapisuj najpierw na kartce skrótami choćby (ja tak robię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olkacool, :lol: Wybacz, ale jak wyobraziłam sobie Ciebie z bejsbolem i jakoś tak zęby mi się suszyć zaczęły ;)) Może na wszelki wypadek zapisuj najpierw na kartce skrótami choćby (ja tak robię).

 

Dokładnie, też spisuję hasłowo pytania i karty jakie wyszły, potem dopiero opisuję wszystko w temacie- też tak miałam kilka razy, że całą interpretację od nowa musiałam pisać. :pocieszacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...