Skocz do zawartości

O uczuciach


misshalfway

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałam pytanie "jaki jest jego stosunek do mnie?", karty rozłożyłam wg rozkładu na uzyskanie odpowiedzi na konkretnie postawione pytanie.

 

1,2 dot. nieodległej przeszłości.

3,4 opisują co się dzieje aktualnie w danej sprawie.

5,6,7 obrazuje najbliższą przyszłość.

8,9,10 nieprzewidziane przeszkody, które można spotkać dążąc do realizacji celu.

11,12,13 jest to dokładna odpowiedź na postawione pytanie. Karty te, pokazują co można zrobić, czego się spodziewać i na co powinno się uważać.

 

I rząd – W trefl - K trefl

II rząd – 7 karo – D karo

III rząd – K karo – 9 pik – A karo

IV rząd - 10 karo – 8 kier – D trefl

V rząd - 9 trefl(o) – D kier – A kier

 

Ponieważ dopiero początkuję w układaniu kart, proszę o pomoc w interpretacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)facet o silnej osobowości, czekało go wiele zmian, które miały również wpływ na Ciebie. Jest to osoba, która darzy Cię szacunkiem ma on raczej ciemne włosy. Ta osoba może byc związana z finansami.

2)złośc, i działanie które wywoła wielkie emocje. Napięte stosunki z bliską osobą.Jest to spowodowane przez kobietę, która udaje twojego przyjaciela. W rzeczywistości ta kobieta Cię nie lubi i będzie rozsiewała plotki na twój temat.

3)spory z osobą. która posiada władzę. Kłopoty związane z wymiarem sprawiedliwości, widac osobę w mundurze (może to byc policjant, sędzia, adwokat). Kłopoty, wiadomości- które zmuszę do podjęcia konkretnej decyzji.Nie należy ulegac emocjom.

4)widac wyjazd, możliwe że za granicę. Widac kobietę o jasnych włosach oraz zdradę.Dodatkowo jest jeszcze brunetka, która jest uczuciowa. Jej wpływ będzie dla Ciebie cenny w najbliższym czasie.

5)satysfakcja, jednak wszystko będzie zależało od twojego postępowania.Będziesz się dzieliła radością, z kobietą która da Ci wsparcie w życiu, dzięki nije odkryjesz w sobie nowe możliwości. W przeciągu miesiąca czeka Cie pomyślne wydarzenie.

 

tak ogólnie, to widac: chorobę starszej pani, kłótnie, złośliwości, przegrany proces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem, dlaczego tak trudno było mi odczytać ten układ.. Jakoś nie jestem w stanie odnieść go do rzeczywistosci, ale może to emocje powodują...

Pierwszy rząd zgadza się w 100%-ach... Jeśli chodzi o resztę, pewnie się okaże..

Dziękuję Trino :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja interpretacja:

1) to brunet, upary, stanowczy, pracowity.

2) wiążesz z nim nadzieje, odbywacie ciekawe rozmowy. Jesteś szczęśliwa, że jest.

3) możliwe, że udasz się z nim w jakąś podróż, padnie propozycja spotkania

4) tutaj raczej pozytywne karty: wieszczą sukces, przyjemne doznania, dobre sprawy urzędowe. Pojawia się bliska Tobie kobieta (matka, siostra, przyjaciółka) skoro pojawia się tutaj może ona być przyczyną jakiś przeszkód

5) jeśli będą pomiędzy Wami nieporozumienia, to szybko się skończą, wyjaśnią. A Twój ukochany będzie przy Tobie, być może nawet założycie rodzinę.

Pozdrawiam i życzę szczęscia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...