Skocz do zawartości

Przepowiednia dziewczyny o żałobie narodowej


antubis12

Rekomendowane odpowiedzi

przepowiednia dziewczyny sie sprawdziła

 

Jezeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA BEDZIE ŻAŁOBA NARODOWA.

W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY!

 

Rosja będzie pod bombardowaniem ze strony Japonii, ale to za dwa lata i to chyba oni rozpoczną wojnę miedzy sobą. Nie wiem jak to sie skonczy dla Polski, wiem tylko ze bedziemy mieli wybor czy być za Rosja czy zjednoczyc sie przeciw niej.

 

samosia.pl - niech mi ktos do cholery uwierzy!! - Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepowiednia dziewczyny się sprawdziła... ;

 

Jezeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA BEDZIE ŻAŁOBA NARODOWA.

W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY!

 

Rosja będzie pod bombardowaniem ze strony Japonii, ale to za dwa lata i to chyba oni rozpoczną wojnę miedzy sobą. Nie wiem jak to sie skonczy dla Polski, wiem tylko ze bedziemy mieli wybor czy być za Rosja czy zjednoczyc sie przeciw niej.

 

samosia.pl - niech mi ktos do cholery uwierzy!! - Forum

 

- !!!... FAKTYCZNIE...!!!

Jezeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA BĘDZIE ŻAŁOBA NARODOWA.

W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY!

 

- ta dziewczyna przepowiedziała TO jeszcze w STYCZNIU 2010... xD

- wejdźcie na stronkę, która jest podana na samym dole.... samosia.pl... itd xD

- i sami sie przekonajcie... !!! :xP

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znależć jej przepowiedni,na somosi,czy może ktoś to skopiować ,o czym jeszcze pisała?

 

nie znajdziesz nic, ponieważ tamta rozmowa została już usunięta, nawet z archiwum. Swoją drogą ciekawe dla czego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znajdziesz nic, ponieważ tamta rozmowa została już usunięta, nawet z archiwum. Swoją drogą ciekawe dla czego??

 

A co jeszcze pamiętasz,co pisała?To zadziwiajace,na tym forum "co nowego"też ten temat szybko został przeniesiony do przepowiedni.o co chodz...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już było, ale przytoczę ten cytat

'Jeżeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA BEDZIE ŻAŁOBA NARODOWA.

W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY!

Rosja będzie pod bombardowaniem ze strony Japonii, ale to za dwa lata i to chyba oni rozpoczną wojnę miedzy sobą. Nie wiem jak to sie skonczy dla Polski, wiem tylko ze bedziemy mieli wybor czy być za Rosja czy zjednoczyć się przeciw niej.'

 

Nie wiem czy pisała o czymś jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już było, ale przytoczę ten cytat

'Jeżeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA BEDZIE ŻAŁOBA NARODOWA.

W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY!

Rosja będzie pod bombardowaniem ze strony Japonii, ale to za dwa lata i to chyba oni rozpoczną wojnę miedzy sobą. Nie wiem jak to sie skonczy dla Polski, wiem tylko ze bedziemy mieli wybor czy być za Rosja czy zjednoczyć się przeciw niej.'

 

to jest tylko fragment.

Mam nadzieje, że to tylko był strzał z tym jej proroctwem, ale jeśli wszystko to co napisała się spełni...to chylę przed nią czoła i będę pełna podziwu dla jej daru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już było, ale przytoczę ten cytat

'Jeżeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA BEDZIE ŻAŁOBA NARODOWA.

W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY!

Rosja będzie pod bombardowaniem ze strony Japonii, ale to za dwa lata i to chyba oni rozpoczną wojnę miedzy sobą. Nie wiem jak to sie skonczy dla Polski, wiem tylko ze bedziemy mieli wybor czy być za Rosja czy zjednoczyć się przeciw niej.'

 

Nie wiem czy pisała o czymś jeszcze...

 

DZIĘKI.To czytałam,ale myslałam że coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe,chyba...?

 

 

Nie mam bladego pojęcia o czym dokładnie,ale wspominała coś o wydarzeniach w kopalni.Przeleciałam większość rozmów innych osób i ktoś pisał, że ona prowadzi jakiś blog i tam bardziej szczegółowo jest...ale jaki i gdzie to nie wiem...ponieważ pisali ogólnikowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- już chyba działa... :))

 

[05.01.10, 15:02]

niech mi ktoś do cholery uwierzy...!!!

 

- mam tego dość... rodzina chce mnie wysłać do psychiatryka, twierdza ze ćpam...

- a ja nie potrafię zatrzymać tego, co się wydarzy!... zacznę od tego, ze dwa dni temu miałam dziwny sen...

- śniło mi się to wszystko, co się wydarzyło do 2012 roku... cholera, takie to było realne...!

- teraz to wszystko się sprawdza! wiem, kto będzie moim chłopakiem, wiem ze mój dziadek dostanie zawał w marcu tego roku i umrze, ale nikt mi nie chce uwierzyć..!!!

- cholera błagam powiedzcie mi co to jest bo do głowy dostaje...!!!

- wszystko się zgadza, każdą informacje, którą sprawdziłam, okazała się prawidłowa ( we śnie przyjaciółka powiedziała mi, ze jej tata jest alkoholikiem... dzisiaj jej o to zapytałam, żeby potwierdzić to była zdziwiona i pytała skąd to wiem)

- Po prostu wiem, co się wydarzy i tych złych momentów nie mogę powstrzymać bo nikt mi nie wierzy...!!!

 

Jeżeli mi nie wierzycie, to zapamiętajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA BĘDZIE ŻAŁOBA NARODOWA.

W LIPCU ZNOWU, a WE WRZEŚNIU UMRZE KTOŚ BARDZO ZNANY i CENIONY...!!!

 

samosia.pl - niech mi ktos do cholery uwierzy!! - Forum

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd wiesz, ile ona ma lat? to nigdzie nie było podane

 

gdzieś to wyczytałam, pisała, że nie imprezuje i takie tam, że ma dopiero 16 lat. Opisywała sytuację ze swoją nauczycielką i takie tam, jak to znajdę to wkleję tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając kwestię tego czy faktycznie miała wizje (bo równie dobrze ktoś mógł trafić z "dowcipem") to chyba nikt nie jest w stanie zweryfikować, który poza pierwszym, post pochodzi faktycznie od autorki. Pisała jako gość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat lipca wypowiadał się już jasnowidz Krzysztof Jackowski - coś o ogniu... Jednak katastrofy samolotu nie przeczuł... Ja uważam, że niektóre osoby posiadające dar jasnowidzenia miewają go spontanicznie i dotyczyć to może jedynie niektórych sytuacji. Jedni potrafią przeczuć więcej zdarzeń, inni mniej... Ja również miałam pewne odczucia kilka dni wcześniej, jednak moje przebłyski "widzeń" nie bywają konkretne, precyzyjne... Jestem pod wrażeniem że niektórzy ludzie potrafią zlokalizować przeczuwane wydzrzenie w konkretnym czasie i powiedzieć "w lipcu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat lipca wypowiadał się już jasnowidz Krzysztof Jackowski - coś o ogniu... Jednak katastrofy samolotu nie przeczuł... Ja uważam, że niektóre osoby posiadające dar jasnowidzenia miewają go spontanicznie i dotyczyć to może jedynie niektórych sytuacji. Jedni potrafią przeczuć więcej zdarzeń, inni mniej... Ja również miałam pewne odczucia kilka dni wcześniej, jednak moje przebłyski "widzeń" nie bywają konkretne, precyzyjne... Jestem pod wrażeniem że niektórzy ludzie potrafią zlokalizować przeczuwane wydzrzenie w konkretnym czasie i powiedzieć "w lipcu"...

 

Fundacja Nautilus - Artykul - Dramat pod Smole?skiem.

Nautilus twierdzi, że przeczuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam

Nie wiem co to takiego "cache"

czy ktoś coś dokleił...czy też raczej wykasował - to może działać w obie strony

no ale moja przyjaźń z komputerem zawsze była dość powierzchowna...Dla mnie te wyjaśnienia są mniej zrozumiałe niż ...czarna magia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że post miał się pojawić z datą styczniową, mimo, że był opublikowany w kwietniu.

W sumie, nie chce mi się tego czytać, jakoś nieczytelnie skonstruowany tekst. Tak czy siak, jeśli to faktycznie spreparowane, to na miejscu preparującego zastanowiłabym się poważnie nad karierą w Ezo TV. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszołapie słowo "antydatować" to akurat rozumiem :), z tym że czy to możliwe że np wykasowano fragment akurat z tej kopii na Yahoo (tego "cache" czy jakoś tam) i raczej...spreparowano BRAK przepowiedni TAM? Znowu nie wiem czy wyraziłam się precyzyjnie...chodzi o to, czy to się da ustalić kto kogo robi w bambuko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kot bury, nie wiem czy o to chodzi z tymi "cache" (podejrzewam jednak, że tak), ale yahoo, google i inne strony robią coś w rodzaju kopii zapasowej. Tak jak na forum czasami nie wejdziesz to wpisując "ezoforum" w google masz pod każdym wynikiem "kopia" (tylko do odczytu). Wyszukiwarki robią co jakiś czas takie "fotografie pamiątkowe" stronom. Nie sądzę by komuś z yahoo gdzieś tam na świecie chciało się to preparować. Jeśli na takiej kopii z datą wcześniejszą niż 10.04 nie ma tego postu a widzimy go teraz to wniosek jest jeden...

Zresztą chyba nawet ezoforum próbowało z takiej kopii ratować dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym zakresie rozumiem sprawę od strony technicznej - Google przechowuje kopie zapasowe nawet stron, które są nieaktywne, usunięte - sama kiedyś byłam wściekła z tego powodu, kiedy przez głupią nieuwagę popełniłam błąd ortograficzny we własnym...CV, usunęłam to CV a google wyświetlało kopię (bląd ortograficzny tuż pod MOIM WŁASNYM NAZWISKIEM)!!!!! Wiem że nie mam pojęcia co zrobić, by taka kopia zniknęła - bądź co bądź wstydliwa... Jednak myślę, że informatyk mógłby nawet taką kopię "jakoś" zmienic, przerobić... Właśnie nad tym się zastanawiam, czy mogło dojść do czegoś takiego w przypadku tej przepowiedni... Może komuś zależało na zdyskredytowaniu wiarygodności osoby która ją umieściła? W końcu dotyczy to sprawy dość poważnej.... Sama nie wiem. Na Nautilusie, jak również na rónych innych forach pojawiają się rozmaite "ciekawe" teorie, zwane też spiskowymi... Niektóre nawet nie zahaczają o ezoterykę czy jasnowidzenie, a skłaniają do myślenia...

Edytowane przez kot bury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ufff, ja czekam cały czas i się doczekać nie mogę...

Ciekawe, czy ta cała przepowiednia to prawda... powiem szczerze, że cieszyłbym się jak by tak... Może nie cieszył, ale wole, żeby to się wydarzyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cieszyłbyś się z żałoby narodowej?! :/

 

Źle mnie zrozumiałeś.

Nie cieszyłbym się z tego, że ktoś by zginął. Absolutnie.

Cieszyłbym się z innej rzeczy, ale nie będę się tutaj o niej rozpisywał.

Na pewno nikomu nie życzę śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe... Narazie sprawdziła się połowa ciekawe co bedzie dalej... Mnie kilka dni przed katastrofą śniło się, że w katastrofie lotniczej zginęła najbardziej znana w mediach para aktorska, po przebudzeniu bylam tak mocno przekonana że coś podobnego się wydarzy że od razu włączyłam net żeby sprawdzić czy faktycznie mieli wypadek. Po katastrofie kwietniowej od razu się to skojarzyło : para aktorska - para prezydencka, najbardziej znana w mediach para-najbardziej znana w kraju. Może to jedynie przypadek ale daje do myslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...