Jump to content

Tonę w bagnie

kolly_yosh
 Share

Recommended Posts

Witam :)

Kilka dni temu miałem dość ciekawy i trochę niepokojący sen.

Śniło mi się, że szedłem razem z kilkuosobową grupą (dokładnie nie pamiętam) przez łąkę. Natrafiliśmy na bagno prze, które przerzucona była kładka zrobiona z... pieczywa (coś jak płaska, ogromna bagietka). Najpierw przeszli przez nią moi towarzysze, w trakcie przeprawiania się na drugą stronę obrywali kawałki tego "mostu" i jedli. Kiedy przyszła kolej na mnie, chciwie rwałem kawałki bagietki, która w końcu nie utrzymała mojego ciężaru. Wpadłem po pas do bagna, zacząłem w nim tonąć. Widziałem jak ludzie, z którym szedłem wyciągali do mnie ręce chcąc pomóc mi wyjść, słyszałem ich krzyki. Jednak wiedziałem, że szarpanie się w bagnie jedynie pogorszy moją sytuację. Zanurzałem się coraz głębiej ze spokojem baranka prowadzonego na rzeź.

Kiedy z bagna wystawała mi tylko głowa, nabrałem powietrza i wstrzymałem oddech. Bagno przykryło mnie w końcu całego. Wiedziałem, że została mi już tylko minuta życia. W duchu dziękowałem za to że dane mi było przeżyć te 20 lat, przepraszałem wszystkich, których kiedykolwiek skrzywdziłem. Kończyło mi się powietrze, zrobiłem wdech... i obudziłem się strasznie zdyszany.

P.S. To wtedy nie wiedziałem, że jeśli we śnie przestane oddychać to nie będę odychał również w rzeczywistości ;)