Jump to content

horoskop partnerski


Recommended Posts

jak widzę często pojawiają się pytania o relacje dwóch osób. robiąc horoskopy również jest to jedno z najczęstszych kwestii do rozpisywania i to w różnych relacjach: partnerskich, rodzinnych czy zawodowych.

 

abym mogła zestawić dwie osoby potrzebuję przynajmniej dat urodzenia, ale i godzina też by się zdała.

 

uprzedzam jednak, że tutaj nie będę rozpisywać pełnego horoskopu, bo to za dużo czasu, jednak podstawowe zagadnienia mogę wyjaśnić.

Link to post
Share on other sites

cholera... napisałam i skasowałam niechcący...

 

piszę raz jeszcze

 

ona: koń małpa owca smok / świnia/wąż

on: pies małpa pies pies / świnia/świnia

 

ciekawy układ. daje wiele możliwości ale wyraźnie widać, ze aby było dobrze potrzeba wiele zrozumienia i wspólnej pracy.

 

po pierwsze małpy - one się zawsze dogadają i dobrze bawią, no chyba ze jedna zaczyna się bawić kosztem drugiej, zatem warto czasem powstrzymywać złośliwe dowcipy ;)

 

po drugie świnie - co prawda to zwierzaki zewnętrzne ale zdecydowanie wskazują, ze oboje duży nacisk kładziecie na to by rodzina miała sie jak najlepiej. świnia jest łagodna, naiwna, cierpliwa i nade wszystko kocha dzieci i najbliższych. jest doskonałym przyjacielem a u was nie dość że oboje macie to w koncepcji to jeszcze u niego w życiu zatem ta postawa zdecydowanie jest mu korzystną.

 

stado psów... to kolejny horoskop gdzie 3 psy widzę w tak krótkim czasie.

w każdym razie warto byś zrozumiała naturę psa. pies ma wysokie poczucie sprawiedliwości, uwielbia zasady i regulaminy, pilnuje porządku. nie dąży do władzy ale jeśli przywódca stada o stado nie dba to nie zawaha się go usunąć. rzecz w tym, ze w psim regulaminie może być wszystko i taki silny pies równie dobrze może być policjantem jak i mafiozem. kwestia tego co go ukształtowało.

 

zatem jest tu opcja stworzenia silnej rodziny, ale właśnie rodziny bo to element który najmocniej was łączy. pies ogólnie jest zwierzakiem który z każdym potrafi się dogadać jak chce, pytanie tylko czy Twój niezależny koń nie czuje się czasem zanadto uwiązany, bo jeśli tak to trzeba pogadać z psami o zmiany w regulaminie ;)

 

choc z drugiej strony koń z koncepcją w świni mozę mieć mniej końskie zapędy ;)

Link to post
Share on other sites

Ja tez bym chciała ale nie znamy partnera daty urodzenia, czy da rade bez?

Ja 03.07.1971 17.30 i On 15.08.1963

 

 

świnia koń bawół bawół/kogut kogut

królik małpa/owca tygrys/ świnia

 

ciekawe które z was bardziej bojowe, co? co praw3da u niego jest tygrys a tygrys przywalić łapą potrafi, jednak to dość słaby tygrys a w połączeniu z królikiem to tygrys który zdecydowanie nie chce nikomu krzywdy zrobić. i na pewno nie zrobi o ile jest mu okazywany szacunek :) do tego świnia w koncepcji zatem wizerunek raczej łagodny, choć nie wiem co w godzinie się zalęgło ;)

 

za to u ciebie inaczej, bo masz łagodne zwierzaki choć koń umie porządnie wierzgnąć gdy mu się swobodę ogranicza. ale pomimo spokojnych i pracowitych bawołów oraz łagodnej i naiwnej świnki to jednak zarówno koncepcja jak i życie to koguty a te zadziory potrafią zadziobać innych dla zasady.

 

generalnie nie wiem na ile znacie swoje wrażliwości, bo oboje bardzo wrażliwymi ludźmi jesteście (on nieco bardziej ale pewnie się nie przyzna ;) ) ale warto zapoznać się bliżej z tą częścią swej osoby.

 

a co do Ciebie : poskrom koguty, bo choć ta postawa jest ci w życiu przydatna to jednak w relacji z drugim człowiekiem to chyba tylko na szefa się sprawdza i to też eni zawsze ;)

Link to post
Share on other sites

Bardzo mi się podoba! :mrgreen: Prawie wszystko prawda..

 

Wiesz co, czy wiele może zmienić fakt niezgodności co do godziny mojego urodzenia? Bo mamie się wydaje, że to było ok. 17.30 a w Urzędzie na podstawie chyba wypisu ze szpitala - zapisane 18.00 ??

Link to post
Share on other sites

akurat tu różnicy nie zrobi bo ro początek godziny zatem in plus nie ma kłopotu. a co do "prawie" to jednak to tylko luźny rys bez szczegółowych danych zatem mogą być pewne nieścisłości ;) niemniej nawet w takim luźnym rysie jeśli jest coś mocno skontrastowane to od razu widać :)

Link to post
Share on other sites

Masz rację, aby dobrze było to potrzeba naprawdę wiele zrozumienia no i wysiłku. Dziękuję slicznie za interpretację.Pozdrawiam.Koń :)

Link to post
Share on other sites

To ja również ładnie proszę o interpretację :). Niestety jego godziny urodzenia nie znam.

 

kobieta: 25.05.1991, 12:00

mężczyzna: 7.05.1993

 

Ciekawość ponosi ;).

Link to post
Share on other sites

owca wąż owca pies / małpa bawół

kogut wąż szczur / małpa

 

 

oj ciężka para, nawet bardzo

 

owca ceni spokój i miejsca w których może odpocząć a tutaj mamy obok wojowniczego koguta, manipulującego węża i złośliwego szczura. co prawda koncepcja małpy może połączyć ale to za mało by połączyć w sposób zdecydowany i pewny. na randki i spotkania może być uroczo, bo kogut jest szarmancki a szczur potrafi być uroczy i wygadany, jednak na codzienne życie to owce by były biedne.

Link to post
Share on other sites

pies, koń, małpa, koń / kogut wąż

świnia, królik, smok, bawół / koń szczur

 

ciekawie...

 

niezależna natura u Ciebie oraz wrażliwa i domatorska u niego. ogólnie może być burza albo harmonia, trudno i inne wersje. ale na pewno nie może byc nudno.

 

niezależne konie nie lubią ograniczeń, ale pies czasem umie je zagonić wedle swego planu. Co prawda koncepcja koguta czyni z Ciebie osobę dość łatwą do sprowokowania, ale to wciąż maska. Jeśli tylko jego zwierzyniec umie uszanować twoja niezależność i wolność to sama będziesz wracać do niego, nie będzie musiał wołać.

 

co ciekawe, mimo dwóch wrażliwców on też stara się być niezależny, ale to jeszcze większa maska niż Twoja zadziorność. jest z natury wrażliwym domatorem a jedynie smok przyjął końskie wzorce. to zresztą może was w sobie wzajemnie pociągać, bo smok na pewno stara się być bardziej koński od konia. Jeśli zatem wasze konie mają po drodze to w tym galopie trudno będzie was zatrzymać, jeśli jednak po drodze nie będzie to Twoje zostawią go daleko w tyle. Co jak co, to wciaz tylko/aż smok konia udający.

 

zatem zdecydowanie ważnym jest to, byście umieli wzajemnie uszanować swoją indywidualność i nie naciskali na siebie wzajemnie. ważne też byście mieli wspólne cele i idee, to was tylko połączy i wzmocni no i dla niego jest istotne by jednak zbudować wspólne miejsce pełne ciepła i miłości, nawet jeśli stara się tego nie okazywać. no i nie zapominaj o codziennej dozie p komplementów dla królika i smoka - bez tego będą nieszczęśliwi ;)

Link to post
Share on other sites

kochana!!! :)

 

jestem pod wielkim wrażeniem!! aż łezka mi się w oku zakręciła. tak - tak wygląda nasz związek i nigdy nie byłam tak szczęśliwa :)

bardzo ci dziękuję.

 

miłej soboty. :*

Link to post
Share on other sites

och, szczur :D

 

bawół, bawół, małpa, smok / smok szczur

szczur, tygrys, smok, pies / wąż smok

 

no co jak co, ale ze szczurem to tylko bawół potrafi wytrzymać :)

 

władcza, zdecydowana, lubiąca być w centrum. przy takiej kobiecie to tylko istota spokojna, malo spostrzegawcza i niekonfliktowa daje radę. a tu mamy dwa bawołki (tutaj niska spostrzegawczość to zaleta, bo nie zauważą połowy złośliwości jakimi są częstowane)

 

dwa smoki w duecie to też ciekawe połączenie, bo skoro się dogadują to znaczy ze ich wizrenki sobie nie przeszkadzają. a jeśli by się uzupełniały ot tylko lepiej :)

 

ogólnie małpa czasem może mieć wyskoki irytujące tygrysa, jednak szczur i bawołki, dwa smoki ze sobą i na to wszystko pies zdolne sa ze sobą te dwa zwierzaki pogodzić.

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
charcoal

ona 12.06.1092 godz 7

on 28.12.1982 godz 3.15

 

 

pozdrawiam

 

 

:) oj ona data 1982

Edited by charcoal
Link to post
Share on other sites
shi-pao

charcoal

 

pies, koń, tygrys, owca / kogut smok

 

pies szczur kogut koń / królik pies

 

na pewno wzajemnie się inspirujecie i intrygujecie. co prawda od konfliktów wolny to związek nie jest i nie będzie jednak jest sporo pól do porozumienia ale by związek był trwały jest jeden warunek: psy potrzebuję mieć jednakowe zdanie.

 

pies to służbista kochający regulaminy. uwielbia zasady i nade wszystko dba o swoje stado (w tym partnera rzecz jasna). jeśli zatem wasze psy w kwestii związku szczekają jednym głosem to nic tego nie rozbije. Bo pies jak będzie potrzeba to konia zagoni, szczura przegoni, owce utuli i inne takie :)

 

generalnie ona ma władczego tygrysa a udaje koguta, ty masz koguta zatem spójność poglądów po raz kolejny jest wam istotna. na szczęście ty udajesz królika zatem jak na możliwości tego zwierzyńca to pokojowy jest i spokojny, choć nie daj się zwieść facet potrafi być wybuchowy, gwałtowny i agresywny. Ona zresztą też, mimo ze tą owca z założenia jest pokojowa. No ale to tylko godzina zatem nie liczyłabym na jej wpływy. szczególnie ze owca w emocjach to istne tsunami...

 

no i jeszcze jedna ważna sprawa: oboje macie konie. zatem nie tylko poglądy i zasady wspólne wam potrzebne ale i wspólny cel. koń nie cierpi ograniczeń, chce być wolny a to tyczy się was obojga. no i jeśli gna do celu to na nic i na nikogo nie ogląda się. tak wiec albo cel wspólny albo kompletne poszanowanie indywidualnego galopu każdego z was :)

 

p.s. jedna uwaga - pilnujcie tylko by wasze psy swojego zwierzyńca pilnowały a nie partnera ;)

Edited by shi-pao
Link to post
Share on other sites
shi-pao

werona:

 

wąż koń/wąż świnia koń / kogut/malpa wąż

 

smok koń pies świnia/ kogut szczur

 

no to się mały smok z dużym smokiem spotkał :)

 

mam nadzieję ze on tego nie czyta, ale manipulować nim to umiesz jak mało kto ;) . jeśli coś chcesz osiągnąć czynisz to bez wysiłku nawet pomimo jego zasad i uporu. co ciekawe równie dobrze tworzycie iluzje jak dajecie sobie radę.

Wynika to z tego, ze choć śliskie łuskowce wolą maski i wiecznie grają (wąż ma miliony masek które zmienia zależnie od okolicznosci i potrzeb zaś smok ma jedna ale doskonalą ;) ) to jednak oboje macie w zwierzyńcu świnki. a to specyficzne stworzenia i choć węże i świnie to dokładne przeciwieństwa, to jednak zdecydowanie w waszym przypadku istotny wpływ, bowiem świnia z natury jest ciepła, serdeczna i rodzinna zatem pomimo masek, oboje macie niesamowitą wrażliwość i jesteście ludźmi którym może niekoniecznie można zaufać (ot uroki ślizgonów) ale na pewno gdy już zdecydujecie się na przyjaźń to można na was polegać :)

 

co prawda twoje konie mogą Cie ciągnąć z dala od domu i świnka niekoniecznie ma pole do realizacji, ale mimo wszystko dla was obojga bardzo ważnym jest by domowe ognisko było ciepłe, bezpieczne i rodzinne jeśli zdołacie to osiągnąć to resztę łuskowce załatwią :)

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
shi-pao

pamiętajcie ze to taka wersja skrócona i na szybko :) kompletnie nie uwzględniam dekady czy żywiołów, ale i tak zwierzaki nieźle potrafią zamieszać ;)

Link to post
Share on other sites
shi-pao

charcoal - jedna uwaga - pisząc uznałam ze jesteś kobietą zatem mała edycje zrobić potrzebuję by zamieszania nie było :)

Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...
przemo4898

Witam:)

Prosiłbym o analizę

Ja czyli ON-06,kwie,1988 godz 2:40 nad ranem

Ona-28.czerw,1993 21.35

 

z góry dziękuję i jeszcze zapytam z jakich źródeł jest opracowywana częściowo analiza:)

Link to post
Share on other sites

ech... napisałam a dziecko mi skasowało ;)

 

źródłem jest moja wiedza a w kwestii tabelek (daty) to z różnych źródeł korzystam bo nie spotkałam jeszcze żadnego wolnego od błędów ;)

 

on czyli Ty:

smok, smok/królik, królik, wąż - owca/koń, małpa

 

ona czyli ona:

kogut, koń, smok, tygrys - kogut, małpa

 

no i cholera co tu napisać... co jak co ale bardzo dla was ważne jest jak jesteście postrzegani. Dla obojga ale w zupełnie różnych kwestiach.

 

masz dwa smoki i dwa króliki a to dwa światy. nie do końca ale jednak. bo dla Smoka najważniejszy jest jego wizerunek i musi być perfekcyjny. co prawda mniej istotne jest jaki to wizerunek, ale czy to kloszard czy biznesmen czy artysta czy cokolwiek innego smok nie uznaje półśrodków - ma być doskonale i koniec. ale króliki swoje dorzucą: to przewrażliwione stworzenia dla których słowo innych osób to naprawdę lustro. jedno krzywe spojrzenie i królik już dopatruje się braku akceptacji itp. jeśli smok ma wizerunek twardziela to nie dopuści by ktokolwiek ujrzał to, że jakiekolwiek słowo czy zachowanie go uraziło jednak ma to swoje złe strony, bo taki "twardziel" nie pozwoli sobie na to by pokazać jak wrażliwe i delikatne ma wnętrze.

 

co prawda w tym związku taka postawa jest dobra. tj jest dobra dla związku ale niekoniecznie dla Ciebie. bo kobita jest mocna i charakterna. po pierwsze kogut który nie uznaje dwulicowości (oj nie lubi królików) i braku konkretnych opinii, po drugie tygrys żądny władzy, po trzecie niezależny koń. z kimś takim twoje smoki czuć się będą doskonale, gorzej z twoimi królikami. one po prostu cierpią.

 

ogólnie obojgu z was potrzeba towarzystwa. potrzebujecie ludzi jednak Ty tworzysz głębsze relacje i bardziej przeżywasz wszelkie porażki i nieporozumienia a ona nijak nie jest zdolna zrozumieć Twych rozterek. nawet jeśli się stara to nijak króliczych dylematów nie pojmie. to dość trudne dla obojga, bo ja irytuje a Ciebie smuci. oczywiście jest opcja iż smok przybrał maskę twardziela i królika schował do kieszeni, ale jeśli tak jest to znaczy tylko tyle, że część twego potencjału nie ujrzy światła dziennego a królicze kompleksy i smutki ujrzą światło tylko w chwilach załamania.

 

kurcze, trudna relacja, bo z jednej strony oparta na tym co widać i tu się dogadujecie a jeśli nei to możecie dogadywać bez problemu. gorzej gdy wejść w rzeczywiste emocje, bo tutaj nie ma porozumienia.

Link to post
Share on other sites
cynamonowa41

to i ja poproszę ładnie

 

Kobieta 26.06.1968 - 23:40

Męzczyzna 28.10.1959

Z góry dziekuję za poświęcony mi czas.

Link to post
Share on other sites

małpa, koń/owca,królik,królik - kogut/pies, owca

 

świnia, pies, owca - - - bawół ---

 

aż chciałoby się wiedzieć co on ma w godzinie bo te trzy zwierzaki to ciekawe połączenie.

 

świnia jest ciepła rodzinna i troskliwa. jest tez naiwna i często po tyłku dostaje (szczególnie w dzieciństwie) zatem najczęściej udaje kogoś innego. zwyczajowo świnie lubią udawać szczury, smoki i tygrysy. Zatem jeśli nie okazuje swej wrażliwości to nie daj się zwieść. to typ który za swoich najbliższych za dzieci a szczególnie za rodzinę dusze by sprzedał byle by im dobrze było. I nie dosc że świnia jest taka ciepła to jeszcze zasadniczy pies zawsze dba o swoje stado i ma wysokie poczucie odpowiedzialności i sprawiedliwości. pewnie jako dzieciak bronił słabszych ;) tak wiec człowiek zdecydowanie ciekawy choć niezwykle wrażliwy i trudno mu bywa w dzisiejszym świecie.

 

 

a dla twego królika to niezwykłe oparcie, bo królicza nadwrażliwość przy owcy i świni ma możliwość realizacji. jeśli wchodzicie w ciepłe i miłe emocje to naprawdę umiecie stworzyć raj. I póki małpa nie wyskoczy za bardzo ze złośliwościami to pies nie będzie zębów pokazywał. póki stadu nie dzieje się źle i sprawiedliwość nie jest naruszana to spokojny z niego raczej człowiek. pisze "raczej" bo zwierzak z godziny mógłby trochę namieszać, ale tez nei za bardzo. bawół w koncepcji wskazuje raczej na spokojny charakter tak w jego sposobie spojrzenia jak i w jego duszy :)

 

o tę relacje warto powalczyć i wspierać się wzajemnie, bo tu jest potencjał na naprawdę wielkie szczęście :)

Link to post
Share on other sites
arabika
...

 

Przepraszam, że nie na temat i nie w temacie, ale... malujesz piękne Anioły!

 

Pozdrawiając, znikam :oczko:

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
palenie_zabija

czy jest jeszcze możliwość takiej analizy?

 

jak tak to podaje parametry.

 

ja: 7.09.1986, 15.45

on: 14.01.1993 nie pamietam godziny ale cos po 12 w południe.

 

dziekuje:)

Link to post
Share on other sites

tygrys, małpa, tygrys, świnia / świnia, kogut

małpa, bawół, owca, ? / smok, ?

 

generalnie "koło" 12 niewiele daje, bowiem przypada to na przełom między godzinami, zatem potraktuje jakby godzina nie była podana.

 

Zdecydowanie twoje try grysy, choć uwielbiają rządzić, to jednak podporządkowuję się łagodnej i domatorskiej świni. To powoduje, że w połączeniu z małpą potrafisz być czuła, opiekuńcza i wesoła a w oczach przyjaciół postrzegana jako ideał przyjaciela. To jednak tylko połowa Twej twarzy i Ci którzy znają Ciebie jako przyjaciela mogliby być w ciężkim szoku widząc jaka potrafisz sie stać gdy stajesz przed wrogiem. Może nie jesteś specjalnie zawzięta czy pamiętliwa, jednak gdy zagrożona jest twoja pozycja lub najbliższe Ci osoby potrafisz uderzyć wykorzystując cała tygrysią siłę, a jest ona potężna.

 

on zdecydowanie spokojniejszy w naturze (niezależnie od opcji godzinowej z okolic 12, ale jeśli po 12 to zdecydowanie spokojniejszy, choć chaotyczny i o dziwo czasem wybuchowy) choć towarzyski i wasze małpy doskonale bawić się razem potrafią. Również jego owcę ciągnie do twojej świnki tak tej prawdziwej jak i tej koncepcyjnej, zaś bawół stanowi nadzieję, że on nie zauważy jak na nim jeździsz. Bo choć Twoje świnki sprawiają wrażenie iż jesteś tak ciepła, opiekuńcza i wrażliwa to jednak tygryski robią swoje i tak jak z dystansu lśnisz doskonałością, tak przy bliższym poznaniu (a partner chcąc nie chcąc poznaje bliżej) okazuje się że masz pazur i to niejeden.

 

jeśli Twój tygrys nie będzie czynił konfliktów to jego owca/owce będą spokojne a reszta to już się raczej dogada. Choć przyznam, że Wam bym ani grosza nie przekazała pod opiekę ;) małpa + tygrys + wydane wszystko co mają a nawet więcej.

Link to post
Share on other sites
palenie_zabija

powiadasz że jestem tygrysem w świńskiej skórze całkiem niezła mieszanka;) hahahaha fakt do oszczędnych to ja nie należe, mam małpe (matke) w domu wiec wiem co to znaczy iść razem na zakupy:P

 

podobno w chińskim horoskopie tygrys + małpa = tygrys wypatroszony i jest to złe połączenie, a tu sie dowiaduje że mimo kłótni i częstych seperacji iskierka nadziei wciąż sie tli, szybko osiwieje.

przeczytalam wcześniej że nie uwzględniasz dekaty i żywioły, wiec ile kosztuje taka wersja full? np. horoskop urodzeniowy chiński.

Edited by palenie_zabija
Link to post
Share on other sites

palenie - generalnie staram się odchodzić od horoskopów bo straszliwie dużo to czasu zabiera,ale jeśli potrzebujesz to 50 zł w przypadku pojedynczego.

a co do wypatroszonego tygrysa - ogólnie małpa i tygrys to doskonały materiał na romans, fantastyczny, gwałtowny i krótki ;) ale to właśnie twoja małpę może do niego ciągnąć właśnie dlatego, że ma dość swoich dwóch tygrysów i szuka wsparcia ;)

 

davo

tygrys,bawół,szczur,- /smok,-

ona:

świnia, królik/tygrys, pies,,- / koń/wąż

 

ciężko cokolwiek powiedzieć bez godzin. teoretycznie jej tygrys jest uziemiony królikiem i świnią, zatem Tobie oddaje przewodnictwo, ale z drugiej strony, jeśli w godzinie by było jakieś wzmocnienie u niej a u Cibie osłabienie to możliwe jest odwrotne działanie, choć u niej to raczej w wersje rodzinno-domatorską by szło. właściwie to tylko nadwrażliwość królika i złośliwości szczura są połączeniem na pewno wyrazistym i nie ulegają modyfikacjom. no chyba ze jakimś cudem twój szczur nie złośliwi a jej królik ma dystans do siebie ;)

Link to post
Share on other sites
palenie_zabija

dzięki Ci dobra kobieto! zapłace Ci 100 zł za pojedyńczy tylko prosze!

i powiedz mi jak mam zapłacić jakies konto czy cóś...

Edited by palenie_zabija
Link to post
Share on other sites

palenie - pw

 

lidzia

 

brak godzin zatem luźny rzut oka:

bawół, świnia, wąż,? / tygrys, ?

świnia, owca, bawół,? /pies, ?

 

ale mimo braku godzin ciekawa konfiguracja. jeśli wam godzinki tego nie popsują (lub Wy jakimiś swoimi obawami) to fajne zestawienie.

 

oboje macie świnie, zatem oboje rozumiecie miłość do rodziny, domu, dzieci i aspekt domato0rstwa jest wam bliski, nawet jeśli różnie interpretowany.

 

oboje tez macie bawoła a bawół to stworzenie cierpliwe i pracowite, ale zdecydowanie jest 100% odwrotnością owcy. zatem CHOĆ WASZE BAWOŁKI SIĘ ŚWIETNIE DOGADAJĄ, TO NIESTETY JEGO OWCA MOŻE MIEĆ ZUPEŁNIE INNE ZDANIE I MOZĘ BYĆ URAŻONA. ALE NA SZCZĘŚCIE OWCE I ŚWINKI DOSKONALE ISĘ DOGADUJĄ, ZATEM MASZ POTENCJAŁ BY GO UTULIĆ, ZAŚ PRZEBIEGŁY WĄŻ NA PEWNO UMIE TEN POTENCJAŁ WYKORZYSTAĆ.

 

(sorry za capsa, włączył się niechcący ale nie będę już edytować)

 

generalnie materiał jest naprawdę fajny. nawet wasze koncepcje (niestety nie mają osadzenia, no chyba ze w godzinie ale tego nie wiem) nie prowokują konfliktu bo pies opiekuje się stadem ale nie dąży do władzy jak tygrys, zatem choć tygrys do władzy dąży to odpowiedzialność chętnie psu odda, zatem nie jest źle :)

Link to post
Share on other sites
lidzia85

niestety jego godziny urodzin nie znam, ja urodziłam się o 5:20, ale wiem (co ciekawe), że urodziliśmy się w tym samym szpitalu

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
 • 1 month later...
 • 2 weeks later...
 • 2 months later...

witam i raz jeszcze przepraszam za zastój. ot sporo zmian i brak zarówno czasu jak i korzystnych warunków by przysiąść nad tym, ale postaram się to nadrobić w przyszłym tygodniu.

Link to post
Share on other sites

no to się porobiło ;)

 

trochę pisania będzie, dziękuję za cierpliwości no i siadam by nadrobić zaległości ;)

 

nika88

 

 

witam, czy ja też mogłabym prosić??

ona 27.06.1988 godz 17:30 on 11.03.1985

niestety nie znam godziny jego urodzenia jego godzina ur 9 rano

 

ona smok,koń,bawół,bawół / kogut,kogut

 

on: bawół,królik/tygrys, kogut,kogut / koń/wąż, wąż

 

ciekawie, ciekawie...

wasze koncepcje to niejako źródło tego istnienia tej relacji :) to co zewnętrzne jest u was bardzo mocno uzależnione wzajemnie. ot są u niego cechy które chciałabyś nieć u siebie i odwrotnie. trochę jakbyście chcieli się zamienić rolami.

co prawda jest to równie silne centrum konfliktów jak i spoiwo tej relacji.

tam gdzie Ty chcesz być kogucia on jest zaś tam gdzie jemu marzy się koński galop Ty rozumiesz to lepiej niż on.

 

kłopot z koncepcjami jest taki, że jeśli nie ma ich utrwalenia w podstawowych filarach to jest to na swój sposób udawane, zatem on, niezależnie od słów nigdy nie pojmie czym jest swoboda i wolność dla konia (choć twój koń jest mocno stłumiony bawołami, zatem pewnie nie raz masz rozdarcie pomiędzy tym czy być koniem pociągowym (tak bawołki)czy też dzikim mustangiem))

 

u ciebie plusem (i minusem zarazem) jest smok którego te zewnętrzne koguty wzmacniają. ot smok jak maskę przyjmie to wszyscy (łącznie z nim) będą przekonani ze to jego twarz, zatem paradoksalnie możesz wykazywać się bardziej kogucimi cechami niż on, ale tutaj pewnie spory wpływ ma/miał zwierzyniec w jakim wyrastałaś.

 

ogólnie relacja ma spore szanse, choć oparta jest na wzajemnej fascynacji cechami do których tęsknimy w jakiś sposób. na ile to będzie trwałe to zależy już tylko od tego czy fascynacja się utrwali czy też rozpłynie.

Link to post
Share on other sites
karolajna1024

Ona: 24. 10.1986r 17.05

On: 10. 07. 1984 Niestety nie znamy godziny urodzenia partnera

 

ona: tygrys,pies,bawół,szczur / bawół,koń

on: szczur,owca,wąż ? / pies ?

 

oj widzę spory potencjał na awanturę ;)

nie wiem co ma w godzinie bo ten zwierzak równie dobrze może załagodzić jak i roziskrzyć spory.

na pewno wasze szczurki wzajemnie uwielbiają sobie dogryzać i to zarówno w formie droczenia sie i małych inteligentnych złośliwości jak i w formie złośliwości zajadłych i wbijania szpilek w ramach rewanżu. no ale nie tu konflikt ale w psach.

pies to jedyny zwierzak który dogada się z każdym zwierzakiem, nie ma naturalnego oponenta,ale jednocześnie jako partner nie ogarnia owcy. owca jest zbyt zmienna i zbyt nieprzewidywalna co psa, który ma zamiłowanie do porządku i jasnych zasad, po prostu wykańcza.

ogólnie on ma psa w koncepcji zatem pewnie na co dzień raczej logiką i zasadami sie kieruje a przynajmniej na to może wyglądać. póki to jest zachowane to relacja idealna, kłopot się pojawia gdy owca zaszaleje lub psia maska u niego się popsuje. wówczas Twój pies ma prawo sie nieźle wkurzyć, bo z psiego punktu widzenia to jest nie do przyjęcia.

 

jeśli jednak facet jest rozsądny to ma miliony sposobów (i możliwości, wszak wąż ze wszystkiego się wywinie jak chce) by Cię obłaskawić. czego by nie mówić, psa wytresować łatwo zaś tygrys jest tak dumny i próżny że mozna to zrobić skutecznie i szybko, ważne by wykazać się wykazał pomysłowością i umiarem a z wężem i owcą zdecydowanie ma potencjał by to uczynić. zatem jeśli tylko umie to wykorzystać i jest rozsądny to bedzie potrafił Cie uspokoić nawet jak solidnie przegnie ;) nieco gorzej w drugą stronę, bo jeśli jego owca sie rozbryka albo spanikuje to Twój zwierzyniec leży i kwiczy bo brakuje danych. ale owce sa chimeryczne i foszaste, a wszelkie nastroje im mijają, zatem nie daj sie sprowokować :)

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

merry

kobieta 22.09.76 mezczyzna 04.10.82. godzin nie znam.dziekuje z gory.

 

ona: smok,kogut,bawół / szczur

on: pies,kogut,małpa / szczur

 

daty latami odległe :)

 

brak godzin to brak precyzji ale od razu widać dwa szczury w koncepcji, zatem obie sztuki zdecydowanie stawiają na inteligencję. z jakim skutkiem to może być różnie.

dwa koguty zapowiadają pogrom.. albo pomiędzy czupurkami albo co gorsza dla świata, bo jeśli dwa koguty sie zgadają reszta ma przekichane ;)

 

rozbieżność w podejściu do życia

koncepcje nie determinują tego zaś małpa i bawół zdecydowanie rózne ścieżki lubią. co prawda pies kieruje sie głównie zasadami zatem od tego jakie ma chłopak wpojone zależeć bedzie czy ta małpa ma szanse zaistnieć. bawół to praca i porządek (pies porządek lubi) ale małpa to imprezy i rozrywki czego bawół nie pojmuje. tutaj mogą godziny sporo pozmieniać ale ogólnie ciekawe zestawienie

Link to post
Share on other sites

angeel7

poproszę o interpretację dla kobieta 06.01.1984 11:20 mężczyzna: 27.04.1986 ur.ok 20, 20:40

 

ojej... wymiękłam...

 

ona: świnka bawół swinka świnka / smok wąż

 

on: tygrys smok bawół tygrys / owca pies

 

juz tłumaczę czemu wymiękłam. ot mam słabość do świnek :) są niezwykłe, choć najczęściej życie je boli i najczęściej udają że nie są świnkami. najczęściej udają smoki, szczury lub tygrysy i chowają sie za ich wizerunkami by otoczenie nie wiedziało jak bardzo są wrażliwe. a masz 3 świnki... chodząca empatia naiwność i serdeczność. bardzo łatwo świnkę zranić ale świnka duszę odda za najbliższych zaś agresją wykazać sie umie jedynie gdy broni rodziny a szczególnie dzieci. bo swinka to ogólnie ciepła serdeczna i spokojna domatorka.

 

nieco sie obawiałam co tam będzie u niego ale jest miło. co prawda pojawia sie pytanie na ile Ty sie ukrywasz ze swoja wrażliwością (a wiem ze świnki potrafią bardzo mocno sie ukrywać z obawy przed zranieniem) ale zdecydowanie nie jest źle :) dwa tygrysy to ciekawy towarzysz dla 3 świnek. powód prosty - tygrys świni imponuje, jest silny władczy i sprawia wrażenie ze otoczy ją opieka i ciepłem a ona będzie go podziwiać i zadba o niego należycie. do tego zarówno tygrys jak i swinia to najlepsi przyjaciele wśród chińskiej menażerii. co prawda świnia przyjaciołom ufa ślepo i bezgranicznie zaś tygrysa za przyjaciela masz tak długo jak długo masz w jego oczach szacunek, ale to i tak fajne zestawienie.

 

co prwada on owcę udaje a owca i świnia to super zestaw ogólnie, jednak myslę zę twoje świnki mają sie z tym smokiem prawie owcą dobrze.

 

ogólnie jeśli tylko mądrze wykorzystacie potencjał i naprawdę chcecie by ta relacja była zdrowa i sie fajnie rozwijała to macie sporo możliwości :)

Link to post
Share on other sites

ramzes69

mężczyzna 21-03-1985 15:40

kobieta 18-02-1985 godziny nie znam...

 

on: bawół,królik,owca szczur / koń,bawół

ona bawół tygrys/bawół, szczur/bawół / wąż/smok

 

jeśli "on" to Ty to trudno z Tobą wytrzymać czasami ;)

królicza nadwrażliwość + owcza nieprzewidywalność + oczekiwania szczura to już samo w sobie mocne zestawienie. tylko dizeki takiej liczbie bawołków ona daje radę ;)

 

ogólnie sporo bawołóków w tym układzie i szczurów a te dwa zwierzaki doskonale sie dogadują. bawoły sa zbyt ocieżałe by wyłapać wszystkie szczurze złośliwości za to tak pracowite że z pomocą szczurzej inteligencji zawsze dadzą radę. zestaw do wspólnej pracy czy też rodziny świetny, bo tu współpraca będzie świetna.

 

do tego królik który umie pogłaskać tygrysa by ten mruczał a nie zęby szczerzył poswoli na załagodzenie niejednego potencjalnego sporu.

 

no owca co prawda umie wkurzyć nawet bawołka a niestety jak sie takie bawole stado wkurzy to trupy za sobą zostawia stratowane, zatem warto nie prowokować i owcy dać sie wyżyć na innym polu.

 

jedna uwaga - nie wiem co ona ma w godzinie, ale jak na razie królują zwierzaki pragmatyczne a to może byc bolesne w odczuciach tak dla królika jak i owcy, ważne zatem by on znalazł swoją odskocznie bo to ułatwi życie tak jej jak i jemu. ona nie pojmie tego, ale mozę zaakceptować jeśli sie to wyjaśni :)

Link to post
Share on other sites

takaja81

nastepna w kolejce to ja 6/8/81 godz ur.18.55 i on 28/6/75 g.5.20 ciekawe co napiszesz o nas:)

 

ona - kogut owca/małpa smok bawół / pies/świnia, małpa

on: królik koń wąż owca / kogut króllik

 

no pierwsze co mi sie w oczy rzuca (poza twoim róznorodnym zwierzyńcem) to fakt, ze jego koncepcja pozwala na to by siew ogóle dogadać :D

 

ogólnie połączneie królika i koguta jest wysoce ryzykowne. koguty są fanatykami, maja swoje poglądy nie nie cierpią ludzi, którzy poglądów nie mają. dla koguta jest niezrozumiałym jak można nie mieć poglądów na dany temat (w sensie na taki który dla koguta jest ważny) za to królik stara sie nie wychylać i nie urazić rozmówcy i w oczach koguta jest konformistą bez jaj. tu na szczęście jego królik ma jaja bo kogucia koncepcja każe mu je mieć :D do tego koń i jego "ihaha i do przodu" powoduje ze koncepcja jest przekonująca.

 

ogólnie miszmasz niezły zdecydowanie dzięki wężowi (i tylko dzięki niemu) jego królik daje radę znaleźć jakoś równowagę pomiędzy własną wrażliwością a wymaganiami jakie mu stawiasz. facet nieźle potrzebuje lawirować by było dobrze. jeśli nie daje rady to potrafisz zrobić sajgon ;) na szczęście węże zazwyczaj dają radę, ale warto pamietać ze króliki trzeba regularnie głaskać i tulić, bo inaczej wpadaja w paranoję i staja sie nieznośna ;)

Link to post
Share on other sites
paulab 23

Proszę

Kobieta 31.08.1987 godzina 3:40

Mężczyzna 22.09.1987 nie znam godziny

 

ona królik małpa szczur wąż/ świnia królik

on: królik, kogut/małpa, pies / szczur

 

ciężkie zestawienie

 

dwa nadwrażliwe króliki przy czym ty masz pełne warunki na kobietę bluszcz. taką piękną idealną rozko****ącą w sobie bez pamięci i dla której facet zrobi wszystko dzięki czemu ona nie musi robić nic ;). to ze jesteście razem to wynik wężowych działań i tego ze króliki potrzebują ciepła i lgną do siebie. jeśli za tym stoją uczucia to pełnia szczęścia przy odrobinie starań "idealnej kobiety" bo sobie urobi "idealnego faceta" jeśli jednak stoi tylko tęsknota, lek przed samotnoscią czy jakakolwiek forma wyrachowania to z czasem "ideał" zmieni sie w klasyczny scenariusz. warto sie przyjrzeć swoim motywacjom dla tego związku.

Link to post
Share on other sites

migotka 20

Ja też ślicznie proszę:-)

Kobieta 16. 03. 1989 godzina 4:25

Mężczyzna 11. 05. 1989 - godz. nie znam:-(

Pozdrawiam:-)

 

ona - wąż królik świnia koń / koń małpa

on - wąż wąż owca / małpa

 

tyle ślizgaczy ;) ciekawie :) ale ślizgacze ślizgaczami, zawsze na swoje wyjdą co innego jest tu ciekawe. masz konia i świnie u siebie a to dość trudne zestawienie bo tak jak świnia dąży do domu do macierzyństwa i jest domatorką tak kon to ostatni do ślubu i dzieci i innych takich. i nie dlatego ze nei chce czy ze z kwiatka na kwiatek ale raczej dlatego ze zawsze ma ważniejsze cele (najczęściej społeczne) zatem trudno ci czasem pogodzić te dwa aspekty swojej duszy (no chyba że twój koń obrał sobie jakieś mocno niekońskie cele bo znam taki przypadek)

 

zatem pewne jest to, ze ciągnąć Cię będzie do owiec :) to chyba jedyne stworzenie zdolne pogodzić świnię i konia. to właśnie ten znak, który zdecydowanie najbardziej pasuje twojej menażerii. oczywiście - węże mają bardzo podobne postrzeganie wielu spraw (niestety wspólne jest im też lenistwo i wykorzystywanie innych) zatem jeśli się ze sobą ułożą to miło będzie w wężowisku, ale świnka lub koń na tym ucierpią i tu owca ratuje (a przynajmniej może ratować) sytuacje.

 

jedna rzecz - węże są z natury zazdrosne. tj same chetnie flirtują i świetnie sie bawią, ale o swoją drugą połowę zazdrosne są strasznie i dążą do swoistego ograniczenia wolności drugiej stronie. ot miliony obowiązków, zajęć, a najlepiej wciaż razem. na dłuższą metę do każdego zadusi (no mozę poza wężami) ale dla twego konia to katorga. jeśli on nie zrozumie tego i owca nie uspokoi trochę wężowych zapedów to poczucie zmęczenia czy tęsknoty bedzie ci towarzyszyć.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję Ci ślicznie Shi-pao.

Rzeczywiście zawsze czułam się jakaś " rozdwojona". Z jednej strony jestem domatorką, a z drugiej ciągnie mnie do robienia różnych społecznych rzeczy i jestem bardzo aktywna. Czasami sama nie wiem co dla mnie jest ważniejsze :( Rzeczywiście trudne jest to zestawienie ale cóż zrobić heh :)

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
ojej... wymiękłam...

 

ona: świnka bawół swinka świnka / smok wąż

 

on: tygrys smok bawół tygrys / owca pies

 

juz tłumaczę czemu wymiękłam. ot mam słabość do świnek :) są niezwykłe, choć najczęściej życie je boli i najczęściej udają że nie są świnkami. najczęściej udają smoki, szczury lub tygrysy i chowają sie za ich wizerunkami by otoczenie nie wiedziało jak bardzo są wrażliwe. a masz 3 świnki... chodząca empatia naiwność i serdeczność. bardzo łatwo świnkę zranić ale świnka duszę odda za najbliższych zaś agresją wykazać sie umie jedynie gdy broni rodziny a szczególnie dzieci. bo swinka to ogólnie ciepła serdeczna i spokojna domatorka.

 

nieco sie obawiałam co tam będzie u niego ale jest miło. co prawda pojawia sie pytanie na ile Ty sie ukrywasz ze swoja wrażliwością (a wiem ze świnki potrafią bardzo mocno sie ukrywać z obawy przed zranieniem) ale zdecydowanie nie jest źle :) dwa tygrysy to ciekawy towarzysz dla 3 świnek. powód prosty - tygrys świni imponuje, jest silny władczy i sprawia wrażenie ze otoczy ją opieka i ciepłem a ona będzie go podziwiać i zadba o niego należycie. do tego zarówno tygrys jak i swinia to najlepsi przyjaciele wśród chińskiej menażerii. co prawda świnia przyjaciołom ufa ślepo i bezgranicznie zaś tygrysa za przyjaciela masz tak długo jak długo masz w jego oczach szacunek, ale to i tak fajne zestawienie.

 

co prwada on owcę udaje a owca i świnia to super zestaw ogólnie, jednak myslę zę twoje świnki mają sie z tym smokiem prawie owcą dobrze.

 

ogólnie jeśli tylko mądrze wykorzystacie potencjał i naprawdę chcecie by ta relacja była zdrowa i sie fajnie rozwijała to macie sporo możliwości :)

 

..dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam ciepło :)

Link to post
Share on other sites
 • 4 weeks later...
 • 4 weeks later...
gibbous_moon

Witam, również chciałabym prosić o interpretację .

Ja: 02.08.1989 godz. 18:35

On 24.01.1986 niestety nie znam godziny urodzenia

Z góry serdecznie dziękuję ;)

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
palenie_zabija

Pao, moja droga mam do Ciebie pytanie...

czy rokisz kursy z astrologii chińskiej... bo literatura jest w to uboga a to łatwiej mi 'wchodzi' niz zachodnia.

Link to post
Share on other sites

kacperson

 

ona: wodna świnia, ognisty wąż/ognisty smok, ziemska świnia, wodny kogut / ziemska małpa/ognista owca, drzewny królik

 

on: metaliczny kogut, metaliczny bawół, wodny wąż / wodny smok

 

 

szczerze to ciężko to widzę. jej delikatna natura z którą raczej się nie afiszuje zdecydowanie będzie miała ciężko w relacji z dwoma największymi uparciuchami (bawół i kogut) zatem jeśli nic nie łagodzi w godzinie to relacja bardzo trudna i wręcz despotyczna, bo świnki będą się dostosowywać a wąż jedynie będzie kombinował by dać radę.

 

potrzeba tu bardzo wiele taktu ze strony koguta a to nie jest ich mocną stroną. bawoła też nie.

 

z drugiej strony kogut u niej w godzinie zdecydowanie będzie podziwiał rzeczywistego koguta bo jest w niej nieco cech które mogłaby wykorzystać by stać sie bardziej przebojową i zdecydowanie ma potencjał by być dusza towarzystwa, jednak nawet jeśli już tak czyni to najpewniej kosztem swej wrażliwości którą wtedy ukrywa. no ale co istotne : królik w życiu wskazuje na wiele emocji na jej drodze, zatem najpewniej będzie się wiązała w trudne relacje partnerskie.

Link to post
Share on other sites

zaklinacz

 

ona:

m małpa, z bawół, d koń / m smok

 

on:

m świnia, o kogut, o smok / z szczur

 

bez godzin tu trudno oszacować choćby.

koncepcja smocza u niej jasno wskazuje że smoki są jej bliskie i jej imponują. zdecydowanie u Ciebie szczurza koncepcja tez dodaje uroku dla niej (w sensie w jej oczach) bo szczur to inteligentna bestia a małpy lubią cięty dowcip, choć bawół może nie wyłapać wielu uszczypliwości. z drugiej strony ty szczurem nie jesteś (no chyba ze w godzinie sie ukrywa) zatem moc złośliwości nie musi być iść szczurza, zaś smok, choć będzie doskonale emulował szczura, to jednak nie jest nim w rzeczywistości zatem wielu szczurzych przywar nie będzie.

 

jeśli u niej nie ma czegoś delikatnego w godzinie to na dłuższą metę relacja wyniszczająca emocjonalnie, bo świnka nie znajdzie emocjonalnego oparcia w tym zestawie.

 

małpa chce się bawić i bywa wredna, bo gdy się śmieje to zapomina o tym, iż swymi żartami i psotami może kogoś urazić

bawół kocha przede wszystkim pracę i bezpieczeństwo ale materialne zapewnić będzie wolał (lub mieć zapewnione)

a kon to pasjonat i społecznik który jak ma cel to galopuje do niego nie oglądając się za siebie a dla wrażliwej świnki-domatorki to jednak bardzo ciężkie zestawienie.

 

no ale jesli mając świadomość tego, że ona potrzebuje wiele swobody w wyrażaniu siebie czy to przez pracę, czy przez imprezy albo działania dla innych umiałbyś to zaakceptować to pole manewru jest, choć niełatwe.

 

no ale jak pisałam na wstępie - to co macie w godzinach mozę nieźle poprzestawiać relacje :)

Link to post
Share on other sites

ona:

wąż owca/małpa koń / pies

 

on:

bawol bawół smok / smok

 

gibbous...

owca umrze przy podwójnym bawole...

małpa się zanudzi (choć plus taki, że bawół ma w sobie wiele cierpliwości na małpie wybryki)

koń uciec może w prace bo to bawół zrozumie, ale koń nie lubi uciekać choć uwielbia pędzić

 

ale relacje pominę a wskażę na inną rzecz:

u Ciebie jest psia koncepcja co w takim zestawieniu rodzi spory konflikt. masz w zestawie owcę małpę i konia a te zwierzaki nie lubią zastoju. oki, różnie traktują potrzebę zmiany i ruchu ale w każdym wypadku pies i jego regulaminy są sporą kłodą. dla węża w gruncie rzeczy też, ale wąż to wąż, zawsze się prześlizgnie, choć pytanie czyim kosztem?

 

pies jest tylko koncepcyjny (chyba, bo godziny nie znamy) ale i tak będzie stanowił przeszkodę w realizacji twych planów, bo będzie stawiał ograniczenia tam, gdzie najlepiej by było aby je obejść, zaś twoje zwierzaki zamiast się skupić na celu, będą szukać obejścia dla zasad, które w gruncie rzeczy nie są Twoje. tak więc związek związkiem ale tu jest coś do zwobienia wewnatrz, bo te konflikty wewnętrzne zdecydowanie mogą kierować Cię do ludzi, z którymi tak naprawdę nie jest Ci po drodze.

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

Witam, czy ja również mogłabym prosić dla pary

7 wrz. 1981 godz. 23.45

on 10 lis.1977 godz. coś po południu ale nie znam niestety dokładnej godziny. Dziekuję i pozdrawiam

Edited by whitemelon
Link to post
Share on other sites
 • 5 months later...
Wisienka85i

Witam shi-pao. Widzę, ze chyba dawno tu nie zaglądałaś... Gdybys jednak znalazła chwilkę to prosze o interpretację.

Ja: 18.05.1985 g. 01:05

On: 26.05.1982 g. 04:50

Z góry dziekuję i pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Witam,

Czy i ja mogę prosić o interpretację jeśli znajdziesz chwilkę:

Ona: 14.06.1966 g. 02.40

On: 12.12.1988 - godziny nie znam

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)

Link to post
Share on other sites
 • 2 months later...

witam czy ja również mogłabym poznać rokowania mojego przyszłego związku on:23.09.1973 tu nie znam godziny, ona: 08.06.1979 godz ur 17:20. Dziękuję z góry za pomoc rozwikłania czy w tym układzie koza z bawołem da radę

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
 • 5 weeks later...
 • 1 year later...
 • 2 weeks later...
MarkizaSade

Witaj

Czytam właśnie Twoje interpretacje i choć są dość skąpe ;) to jednak rzucają światło na istotę rzeczy. Ja mam teraz umysł całkiem zmącony przez pewnego karła i szukam odpowiedzi wszędzie gdzie się da. Jeśli byłabyś skłonna porównać nasze horoskopy będę bardzo rada, bo już sama nie wiem na czym stoję i dlaczego tak trudno mi się z tego wyplątać

Ja 27.08.1980 godz 21.55

On 02.10.1069 godz. 19.50

Dziękuję. Mam nadzieję że to rozjaśni mi sytuację między nami :)

Link to post
Share on other sites
 • 6 years later...

A ja jestem spod znaku Ryb, mój były spod znaku Panny i - jak już napisałam - jest byłym. Całkowicie mi się sprawdziło, że kobieta Ryby i mężczyzna Panna do siebie nie pasują. To wręcz niesamowite...

Link to post
Share on other sites
Emeryta
2 godziny temu, Lilit napisał:

A ja jestem spod znaku Ryb, mój były spod znaku Panny i - jak już napisałam - jest byłym. Całkowicie mi się sprawdziło, że kobieta Ryby i mężczyzna Panna do siebie nie pasują. To wręcz niesamowite...

A czy w ogóle przeczytałaś ten wątek? Co mają Ryby i Panna do chińskich znaków?

Na chybił trafił to Ty jesteś Królik a on Kogut, ale to zależy od daty waszych narodzin. Chiński rok może zacząć się w styczniu albo w lutym, więc w zależności od dnia urodzenia strefa graniczna między znakami chińskimi ulega zmianie.

A poza tym jeśli już jesteśmy przy astrologii to jest bzdura z tym pasowaniem albo nie pasowaniem do siebie  ze względu na znak Słońca, i właśnie znaki przeciwne mają za zadanie się uzupełniać. Ale o zgodności małżeńskiej i tak nie decyduje Słońce.

 • W punkt 4
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...