Skocz do zawartości

warsztat nr 2


Aislinn

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc, nie miałam pojęcia, jakie pytania wymyślić. Mam nadzieję, że te będą w porządku. Jakby coś było nie tak, źle sformułowane itd., to proszę krzyczeć ;)

 

Moja ostatnia praca była dość nietypowa. W związku z nią proszę o powiedzenie:

1. Na czym ona polegała?

2. Dlaczego się jej podjęłam?

3. Jakie były moje odczucia względem pracy?

 

Odpowiedź w sobotę wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Algiz, Gebo, Uruz - Ten układ wyklucza robotę za biurkiem. Była to praca z ludźmi, praca fizyczna. Polegała na niesieniu pomocy potrzebującym. Na myśl przychodzi mi praca w opiece społecznej, opiekunka do dzieci lub osób w podeszłym wieku.

2. Naudiz (o), Wunjo, Sowelo - Czułaś się wyobcowana, niepotrzebna, czułaś że ta praca da ci zadowolenie. Czułaś, że masz energię aby ją wykonywać. Czułaś, że niesienie pomocy sprawi ci radość.

3. Raido, Wyrd (o) - czułaś, że rozwijasz się dzięki tej pracy. Niestety stwierdziłaś, że to nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-Tiwaz(o) Fehu,pertro(o)-na poświęceniu się,,towarzyszeniu komuś,w walce z nałogami,zawróceniu ich z tej drogi,opiekowaniu się

2-Sowelo,Isa,Algiz-być może rozstałas się z chłopakiem z tego powodu

3-Ansuz Algiz (O)Kenaz-czułaś ze nie potraisz pomóc,mimo rozmów i pracy,też jakby się bałaś.oni nie zabardzo chcieli współpracować,czułaś się zdradzona,i do niektórych rzeczy przymuszana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo początkujący dlatego napisze to co uda się wyczytać. ;) Odpowiedzi mogą być nie jasne.

 

1.Fehu Naudhiz Raidho Praca wymagała od Ciebie drobnego wkładu pieniężnego. Musiałaś się ciągle poświęcać. Praca była 'ruchliwa', chodzi o to, że dużo musiałaś się poruszać. Twoja praca miała jakiś związek z kryzysem ale czyimś. Kłopoty innych ludzi.

2.Ansuz Wunjo Odala Podjęłaś się tej pracy ze względu na jakąś osobę, ale również ze względu na finanse. Przed rozpoczęciem pracy miałaś dosyć spory sajgon w głowie i chciałaś wszystko poukładać. Miałaś nadzieje że praca przyniesie Ci radość i ukojenie.

3. Eihwaz Fehu Uruz- Była to dla Ciebie kobieca praca, którą uważałaś za bardzo ważną. Przynosiła Ci wystarczające dochody, ale też dawała Ci dużo radości przez co miałaś problem z podjęciem decyzji o rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy sobotę wieczór, to i czas na wyniki ;)

Zadanie do najprostszych nie należało, a nawet przyznam, że było trudne.

1. Na czym ona polegała?

Ogólnie rzecz biorąc na rozmowie przez czat w obcym języku, uwodzeniu i ładnym prezentowaniu się (bo była kamera) ;)

Weles odgadł, że to była praca z ludźmi, lavis w pewnym sensie ma rację, że na towarzyszeniu, najwięcej prawdy napisała Zosia - zamknięte pomieszczenie, system zmianowy, wymaganie rozwagi i przemyślanych decyzji, tajemnica też się zgadza, bo ukrywałam to przed rodziną.

 

2. Dlaczego się jej podjęłam?

Z ciekawości, dla zabawy, no i oczywiście przez to, żeby mieć pieniądze (miałam nadzieję, że da mi ona jako taką stabilizację finansową, bo nie mogłam od dłuższego czasu znaleźć pracy).

Najbardziej podobają mi się odpowiedź Zaana i Zosi.

 

3. Jakie były moje odczucia względem pracy?

Na początku podobało mi się. Wszystko wydawało się takie proste i przyjemne. Później jednak wynikło drobne nieporozumienie z szefową oraz czułam się trochę przymuszana do niektórych rzeczy (np. nie potrafię się uśmiechać przez kilka godzin non stop, a tego niektórzy wymagali), zarobki też mi się nie podobały i osoby, z którymi pisałam, coraz częściej mnie drażniły. Stwierdziłam więc, że to nie dla mnie i że stać mnie na coś więcej.

Tutaj chyba odpowiedź lavis jest najlepsza.

 

 

Moim zdaniem Zosia odgadła najwięcej, dlatego ona zostaje zwyciężczynią :)

 

Gratuluję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...