Jump to content

wielki wąż

sellenka
 Share

Recommended Posts

Wielki,ogromny, ciemny wąż siędzący w rzece w mojej miejscowosci. Niestety był chyba bardzo głodny bo we śnie pożarł dwie moje koleżanki (samego faktu we śnie nie widziałam,ale wiedziałam że tak się stało).W przypadku drugiej koleżanki (nie mamy ze sobą kontaktu wogóle w tej chwili), razem podeszłyśmy do rzeki,gdzie ja ją usiłowałam ostrzec żebyśmy stąd odeszły na co ona nie zareagowała.Kiedy stanęła kawałek ode mnie wokoło jej nóg zaczęły się poruszać małe weże , wokół moich wogóle. Odwróciłam się i odeszłam, a po chwili usłyszałam jej krzyk i wiedziałam że została zeżarta przez wielkiego czarnego węża. W następnym etapie snu dowiaduję się że zginęła, rozpacz rodziców, i rozmawiam z kimś (niewiem kto to), że nie ma ciała bo zostało zjedzone więc jak odbędzie się pogrzeb. Mi w tym śnie teoretycznie nic nie groziło, wąż mnie nie zaatakował, jednakże we śnie czułam swój strach wobec niego. Ktoś ma jakieś konecpcje? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Wg sennika wąż:

prasymbol seksualny;

widzieć: ostrzeżenie przed podstępem i złośliwością kobiet;

ukąszenie węża: kłopoty spowodowane przebiegłością i chytrością kobiety.

Dla mnie wygląda to tak:

Ty w jakiś sposób skrzywdzisz te dziewczyny, lub ta, co została zjedzona na Twoich oczach Was skrzywdzi, lub jeszcze jakaś inna, o której tu nie jest nic powiedziane je skrzywdzi.

Oczywiście krzywda wedle sennika będzie wynikała z postępowania i niekoniecznie będzie bezpośrednia.

""Dla mnie wygląda to tak:

Ty w jakiś sposób skrzywdzisz te dziewczyny, lub ta, co została zjedzona na Twoich oczach Was skrzywdzi"" - ale ja nie mam z nimi żadnego kontaktu ;(, więc to mało prawdopodobne....., ale dzięki serdeczne. Pozdrawiam

""Dla mnie wygląda to tak:

Ty w jakiś sposób skrzywdzisz te dziewczyny, lub ta, co została zjedzona na Twoich oczach Was skrzywdzi"" - ale ja nie mam z nimi żadnego kontaktu ;(, więc to mało prawdopodobne....., ale dzięki serdeczne. Pozdrawiam

To nie znaczy, że nie masz kontaktu. Skrzywdzić człowieka można nie mając z nim kontaktu.