Skocz do zawartości

wielki wąż


sellenka

Rekomendowane odpowiedzi

Wielki,ogromny, ciemny wąż siędzący w rzece w mojej miejscowosci. Niestety był chyba bardzo głodny bo we śnie pożarł dwie moje koleżanki (samego faktu we śnie nie widziałam,ale wiedziałam że tak się stało).W przypadku drugiej koleżanki (nie mamy ze sobą kontaktu wogóle w tej chwili), razem podeszłyśmy do rzeki,gdzie ja ją usiłowałam ostrzec żebyśmy stąd odeszły na co ona nie zareagowała.Kiedy stanęła kawałek ode mnie wokoło jej nóg zaczęły się poruszać małe weże , wokół moich wogóle. Odwróciłam się i odeszłam, a po chwili usłyszałam jej krzyk i wiedziałam że została zeżarta przez wielkiego czarnego węża. W następnym etapie snu dowiaduję się że zginęła, rozpacz rodziców, i rozmawiam z kimś (niewiem kto to), że nie ma ciała bo zostało zjedzone więc jak odbędzie się pogrzeb. Mi w tym śnie teoretycznie nic nie groziło, wąż mnie nie zaatakował, jednakże we śnie czułam swój strach wobec niego. Ktoś ma jakieś konecpcje? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg sennika wąż:

prasymbol seksualny;

widzieć: ostrzeżenie przed podstępem i złośliwością kobiet;

ukąszenie węża: kłopoty spowodowane przebiegłością i chytrością kobiety.

 

Dla mnie wygląda to tak:

Ty w jakiś sposób skrzywdzisz te dziewczyny, lub ta, co została zjedzona na Twoich oczach Was skrzywdzi, lub jeszcze jakaś inna, o której tu nie jest nic powiedziane je skrzywdzi.

 

Oczywiście krzywda wedle sennika będzie wynikała z postępowania i niekoniecznie będzie bezpośrednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""Dla mnie wygląda to tak:

Ty w jakiś sposób skrzywdzisz te dziewczyny, lub ta, co została zjedzona na Twoich oczach Was skrzywdzi"" - ale ja nie mam z nimi żadnego kontaktu ;(, więc to mało prawdopodobne....., ale dzięki serdeczne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""Dla mnie wygląda to tak:

Ty w jakiś sposób skrzywdzisz te dziewczyny, lub ta, co została zjedzona na Twoich oczach Was skrzywdzi"" - ale ja nie mam z nimi żadnego kontaktu ;(, więc to mało prawdopodobne....., ale dzięki serdeczne. Pozdrawiam

 

To nie znaczy, że nie masz kontaktu. Skrzywdzić człowieka można nie mając z nim kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...