Skocz do zawartości

Proszę o interpretację


mess

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któryś z tych związków moze być karmiczny?

 

10 04 1963 i 29 06 1958

oraz 10 04 1963 i 26 12 1961

 

W pierwszym przypadku nie ma powiazan karmicznych .Natomiast drugi zwiazek jest bardzo mocno karmiczny . Wystepuje tu podwojna karma ,a wiec karma jakby na dwoch płaszczyznach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za interpretację , chociaż myślałam ,że jest na odwrót.

Jak bym mogła dowiedzieć , się coś więcej na temat powiązań tego związku karmicznego ,co z nich wynika itp., to była bym wdzięczna.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Mess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to bardzo zależało by mi na zdobyciu możlliwych informacji na temat sensu spotkania i przyszłości związku pierwszego tzn, 10 04 1963 i 29 06 1958, gdyż to on budzi we mnie najwięcej kontrowersji, pytań na które jak dotąd nie znalazłam odpowiedzi.

 

Z góry dziękuję za interpretację.

 

Mess.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za interpretację , chociaż myślałam ,że jest na odwrót.

Jak bym mogła dowiedzieć , się coś więcej na temat powiązań tego związku karmicznego ,co z nich wynika itp., to była bym wdzięczna.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Mess

 

Nie wiem co Ty rozumiesz przez karme ,a w tym wypadku zwiazek karmiczny. Pisząc tu o tym konkretnym związku to ta karma jest trudna ,poprostu ten zwiazek był czy jest bo tego mi nie napisałas po cos.PO wypelnieniu karmy albo inaczej mowiac odpracowaniu jej ten zwiazek powinien sie rozpasc.Chce tu jednak zaznaczyc ,zreszta czesto o tym przy takich analizach pisze ,ze to sa bardzo skrocone ,wlasiwie minimalistyczne analizy ,aby miec pelny obraz zwiazku niezbedna jest szczegolowa analiza ze wszystkimi danymi.

 

A patrzac na zwiazek drugi ,tez tu zaznaczam branie sa pod uwage bardzo podstawowe wibracji to ten zwiazek ma szanse na istnienie.Nie ma w nim nic do odpracowania z poprzednich wcielen,jest to czysty zwiazek ktory startuje z tzw. zerowego połapu bez karmy.Nie wiem jaki jest status tego zwiazku itd.. Jezeli np. 2 osoby bardzo sie przyciagaja lub tez odwrotnie tzn. ze ich wibracje albo sa bardzo wspołgrajace(przyciaganie) ,odpychaja(wibracje toksyczne)

 

Jezeli bardzo interesuje cie szczegolowa analize to robie takie ale tylko na zamowienie.Odezwij sie na gg lub napisz na priv to Ci wyjasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...