Skocz do zawartości

habit


miron

Rekomendowane odpowiedzi

Moj sen:

Bylem w jakims sanktuarium, bylo tam mnustwo ludzi. Nie znalem ich, bylem sam. Nie bylem do konca przekonany czy to rzeczywiscie wyjatkowo swiete miejsce. Wiedzialem, ze jest sakralne i dosc wazne. Chodzilem po nim, ludzie byli raczej zadowoleni, smiali sie. W pewnym momencie to bylo w jakims pomieszczeniu 9chyba) podszedl do mnie pewnien czlowiek i bez slowa dal mi swoj habit. Pamietam ze mial czarne wlosy, zrobil to bez slowa. Popatrzyl na mnie, chcial, zebym go na chwile wzial mial mi sie przydac. To byl franciszkanski habit, czarny albo bardzo mocno brazowy. Do tego byl bialy sznyr (pamietam go dokladnie, byl calutki bialy, bez plam) Zalozylem go na siebie i pasowal jak ulal. Pozniej bylo jakis spotkanie i bylem chyba w jakiejs stolowce z roznymi ludzmi. Nie robilem tm nic wyjatkowego. GDy wyszedlem chcialem oddac ten habit i zaczalem szukac tamtego mezczyzny. Oczywiscie nie moglem go nigdzie znalezc. Sanktuarium przypominalo mi troche czestochowe, ale czulem ze nie jest tak wazne jak ona (dziwne).

 

Ostatnio mialem przykre zdarzenie z moim kolega, nie bylem tego winny, nie zroilem tego. Jednak ponosze czesc winy. Wiem ze mysli ze jestem winny za calosc. Uwazam ze ma to niewiele wspolnego .Bardziej sklanialbym sie do mojego zycie.

 

Prosze o interpretacje. Pozdrawiam mk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, Twoj sen Miron wyraznie nawiazuje do duchowej sfery zycia. Miejsce-sanktuarium, spotkanie czlowieka, ktory wrecza Ci habit przypomina inicjacje. Sen Twoj moze oznaczac zmiane, jaka zachodzi w Twojej swiadomosci - taka duchowa przemiane. To piekny sen mowiacy o duchowym wtajemniczeniu, przypomina ceremonie, podczas ktorej mezczyzna (jest archetypem medrca) wrecza ci habit (ten stroj nosza osoby zajmujace sie duchowoscia). Wazne jest Twe uczucie, kiedy zalozyles ten habit : "pasowal jak ulal", czyli duchowa przemiana bedzie przez Ciebie pozytywnie odczuwana. Te Sanktuarium, ktore przypominalo ci Czestochowe, to Twoje miejsce duchowego rozwoju w Twej podswiadomosci.

 

[ Dodano: 2007-05-29, 13:40 ]

Hejka, Twoj sen Miron wyraznie nawiazuje do duchowej sfery zycia. Miejsce-sanktuarium, spotkanie czlowieka, ktory wrecza Ci habit przypomina inicjacje. Sen Twoj moze oznaczac zmiane, jaka zachodzi w Twojej swiadomosci - taka duchowa przemiane. To piekny sen mowiacy o duchowym wtajemniczeniu, przypomina ceremonie, podczas ktorej mezczyzna (jest archetypem medrca) wrecza ci habit (ten stroj nosza osoby zajmujace sie duchowoscia). Wazne jest Twe uczucie, kiedy zalozyles ten habit : "pasowal jak ulal", czyli duchowa przemiana bedzie przez Ciebie pozytywnie odczuwana. Te Sanktuarium, ktore przypominalo ci Czestochowe, to Twoje miejsce duchowego rozwoju w Twej podswiadomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...