Skocz do zawartości

3 baby :))


Namanira

Rekomendowane odpowiedzi

ZAMKNIĘTE

 

Coś głucho, praktycznie jedno ćwiczenie otwarte (bo jedno jutro się zamknie), więc żebyście się nie obijały to... :haha:

 

Są 3 bliskie mi kobiety (dodam, że nie chodzi ani o rodzinę ani o Agorię - o niej już dość :lol:).

Podajcie:

- cechę, którą najbardziej cenię w każdej

- cechę, która najbardziej irytuje mnie w każdej

- jak poznałam każdą z nich (podpowiedź: tu jest malutki haczyk)

 

Powodzenia :uczen:

 

Odpowiedź 27 kwietnia wieczorem, jakby komuś nie pasowało dać znać, jak zawsze się poczeka :)

 

PS

Wypisuję te cechy na kartce, choć wiadomo że będą trafienia nie tylko w 10 ale i w 9 w tym ćwiczeniu :)

Edytowane przez Namanira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cechę, którą najbardziej cenię w każdej

 

1giermek kielichow zawsze zrobi o o co ja poprosisz, mzoesz na niej polegac, wrazliwa, uczuciowa

2.kaplan madrosc zyciowa,wiedze, moze czesto rozmawiacie i ci w czyms doradza? zawsze cie wyslucha

3.10 mieczy odwaga i kreatywnosc, sila z jaka wychodzi i pokonuje problemy

 

- cechę, która najbardziej irytuje mnie w każdej

 

1.rycerz bulaw zbyt energiczna, najpierw robi pozniej mysli, rycerz bulaw to tez zerwany kontakt..moze wasze relacje sie lekko oslabily?

2.5 denarow karta zebractwa, hmmm sawiam na ciagle biadolenie i niska samoocene, brak pewnosci siebie

3.7 mieczy plotkara, gadula:lol:

 

- jak poznałam każdą z nich (podpowiedź: tu jest malutki haczyk)

 

1.sad- mag szpital, przychodnia

2.pustelnik-8 denarow szkola, znacie sie moze dosc dlugo od dziecinstwa stad en pustelnik

3.wisielec-krolowa denarow na wyjezdzie gdzies, moze nad morzem?:roll:albo jakas na wycieczce

Edytowane przez mergajte
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już sie dopisuję;)

1 kobitka

-co najbardziej w niej cenisz?

Papież-wiedze,madrość

-co cie w niej irytuję?

2 buław-niezdecydowanie,trudności z podejmowaniem decyzji

-gdzie poznałas tę kobitke?

9 buław-pustelnik-hm albo to Internet,albo szkoła poprostu

 

2 kobitka

- co najbardziej w niej cenisz?

Królowa mieczy-inetelekt,to ze jest wygadana zawsze ma coś do powiedzenia

-co cie w niej irytuję?

9 mieczy-to że potrafi się zadręczac może tez innych,czarownictwo,ciągłe narzekanie

-gdzie poznałaś te kobitkę?

Slońce-krolowa kielichów-może znasz ja z dzieciństwa jeszcze ,przez mame ja poznałaś..moze wasze mamy się przyjazniły

 

3 kobitka

-co najbardziej cenisz?

9 buław-gotowośc do walki,niepodawanie się…dazenie do celu

-co cie irytuję?

Król monet-może materializm…to że lubi pieniadze za bardzo,albo to ze nie lubi zmian

-jak poznałas te kobitkę?

10 buław-ksiezyc-rycerz mieczy-chyaba w jakis nieprzyjemnych okolicznościach ja poznałaś ,może cos ci się stalo miałas jakiś uraz,byłaś chora albo leżałaś w szpitalu

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 3 bliskie mi kobiety (dodam, że nie chodzi ani o rodzinę ani o Agorię - o niej już dość ).

Podajcie:

- cechę, którą najbardziej cenię w każdej

- cechę, która najbardziej irytuje mnie w każdej

- jak poznałam każdą z nich (podpowiedź: tu jest malutki haczyk)

 

Powodzenia

1 Kobitka

 

1...co ceni...7 monetJest osobą Tobie oddaną...cierpliwa w swojej pracy i dla innych

2...irytuje...Pustelnik......:hmmm_na:.....odizolowanie,poglądy religijne,

3..gdzie.....Głupiec ...w podróży...

 

2 Kobitka

 

1.Wieża...chyba ktoś starszy......optymistka nie załamuje się jak coś sie wali,otwarta osoba

2. 6 mieczy ciągle w ruchu....... nie wiem

3. 3 buławinna perspektywa......daleki horyzont....w górach?????

3 Kobitka

 

1.Królowa PucharówOsoba medialna,uczynna o jakiś wewnętrznych widzeniach,wczuwająca się w sytuację....dobra wróżka,mądra czarodziejka,jasnowidząca interpretatorka sennych marzeń...uzdolniona artystycznie.

2. 10 Pucharówrodzina???hhhmmm za bardzo pochłaniają ją sprawy rodzinne i dla Ciebie ma za mało...

3. Paź buław ....poczta....... internet....?

 

fajne ćwiczenie ,ale mi jakoś...................tempo dzisiaj idzie...:icon_confused:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się że Arivo poprawiła treść postu?:zawstydzony:

bo zrobiłam jedną cechę: na wszystkie trzy:_uoeee:

no nic: wpiszę tak a jak znajdę chwilę czasu to poprawię:

 

1. cecha, którą ceni: VIII kielichów, As denarów, IV denarów: potrafią dochować tajemnicy

2. cecha która irytuje: II mieczy, IX pucharów, Paź buław - wszystko trzeba wyciągać, zamknięte jak sardynki w oleju,dobrze radzą lecz same nie potrafią pomóc sobie

3. jak poznałaś każdą z nich:

"pierwszą w biedzie" - II buław, Wieża, III miecze - na zakręcie Twego życia, była blisko, od tego momentu jesteście przyjaciółkami,

 

"drugą w momencie zwycięstwa" - As mieczy, VI buław, X denarów, - to osoba która zawsze jest przy Tobie i była, wpierała

wszystkie Twe przedsięwzięcia, to ktoś z rodziny

 

trzecia osoba: Diabeł, VI kielichów, VII buław - pomogła w problemie, pomogła wyrwać się z jakiś okowów, odpierała atak, walczyła za Ciebie w chwili Twej słabości,

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

Osoba pierwsza

cecha którą sobie cenisz - jest to kobieta, która umie wyrażać siebie posiada talenty, osoba ta lubi się zmieniać.

cecha, której nie lubisz - beztroska, życie chwilą

okoliczności poznania - Anioł nauki i Ahriman - coś mi się kojarzy, że na wagarach :)

 

osoba druga

 

cecha, którą cenisz - osoba ta potrafi zacząć wszystko od nowa, nie przejmuje się porażkami, a brnie po prostu dalej, podąża za głosem serca, jest dla Ciebie i innych pociechą, osoba ta jest bardzo optymistyczna.

 

 

RESZTA KIEDY INDZIEJ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

CIĄG DALSZY!

 

- cechy, których nie lubisz u 2 osoby.

Sama wplątuje się w tarapaty przez podejmowanie złych decyzji i swoją beztroskę.

 

-okoliczności poznania

podczas jakiejś codziennej czynności, myślę, że to Ty do niej pierwsza zagadałaś i, że poznałyście się przed wejściem do jakiegoś budynku.

 

Cechy, które sobie cenisz u trzeciej osoby

 

Archanioł Jofiel - osoba ta kocha świat, troszczy się o innych, może nawet udziela się jako wolontariusz. Na pewno lubi pomagać innym

 

Cechy których nie lubisz - uważam, że ta kobieta jest nieco zbyt poważna, powinna nieco wyluzować, za bardzo przejmuje się wszystkim.

 

okoliczności poznania = pomogła Ci w czymś, doradziła. Wydaje mi się, że byłyście w otoczeniu kwiatów wtedy. Niestety niczego więcej powiedzieć nie mogę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 BABA

- cechę, którą najbardziej cenię - 8 denarów - pracowitość i wytrwałość w dążeniu do celów, wiara w siebie

- cechę, która najbardziej irytuje - Cesarz - lubi dyrygować, rządzić, mieć ostatnie zdanie

- jak poznałam - Głupiec - na imprezie jakiejś, albo zaczynałyście coś razem (szkołę, kurs)

 

2 BABA

- cechę, którą najbardziej cenię - 7 buław - umiejętność walki o swoje, obrony swoich poglądów; u Crowleya ta karta to "dzielność"

- cechę, która najbardziej irytuje - Wisielec - trudność w podejmowaniu decyzji, długo to trwa i musi wszystko z każdego możliwego punktu przeanalizować -chociaż tak jeszcze jak patrzę na tą kartę, to może też odwrotnie -nie potrafi spojrzeć na coś z innego niż swój punktu widzenia

- jak poznałam - 10 buław - jedna z was potrzebowała pomocy a druga pomogła; chociaż na tej karcie facet czołga się po trawie -może plener jakiś, survival by pasował (przesadziłam, co ?)

 

3 BABA

- cechę, którą najbardziej cenię - paź denarów - szczerość, życiową zaradność

- cechę, która najbardziej irytuje - Królowa Buław -zbytnia pewność siebie, kokieteria

- jak poznałam - 4 denarów, Rydwan - wyjazd zarobkowy, praca sezonowa, praktyki

 

Ciekawa jestem tylko gdzie ten haczyk? Pewnie wszystkie 3 znacie się z jednego miejsca i jest to tak banalne jak chodzenie razem do szkoły czy wychowywanie się na jednym podwórku :oczko:

Edytowane przez Sehnsucht
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem tylko gdzie ten haczyk? Pewnie wszystkie 3 znacie się z jednego miejsca i jest to tak banalne jak chodzenie razem do szkoły czy wychowywanie się na jednym podwórku

 

Mniej więcej, 2 poznałam razem ;)

 

Już daję odpowiedź :

 

Osoba 1:

+ spokój - przy niej zawsze się wyciszam, ona nawet złości się wg mnie śmieszne tzn tak "słabo" :lol:

- żyje na zasadzie "co ludzie powiedzą"

Osoba 2:

+ chodzące ADHD ;) Spontaniczność, żywiołowość - najbardziej szalone wspomnienia są z nią

- nie można jej powierzyć tajemnic, bo wszystko wygada (ale tu jest uczciwa i każdy jest o tym informowany, nie wynika to ze złej woli hehe )

Te dwie poznałam razem, impreza plenerowa którą organizowałam. Ktoś je po prosu zaprosił.

 

Osoba 3:

+ zawsze mogę liczyć na jej pomoc, nawet w pozornie głupich sprawach, odmówi jeśli naprawdę z jakiś powodów nie może

- te same wady co ja :lol: Ale wskazując jedną to odkładanie na później równych spraw - cała rzecz w tym, że zamiast dostawać od niej kopa mam usprawiedliwienie co nie wychodzi mi na dobre.

Poznałyśmy się na uczelni. Ja zagadałam :)

 

1giermek kielichow zawsze zrobi o o co ja poprosisz, mzoesz na niej polegac, wrazliwa, uczuciowa

2.kaplan madrosc zyciowa,wiedze, moze czesto rozmawiacie i ci w czyms doradza? zawsze cie wyslucha

3.10 mieczy odwaga i kreatywnosc, sila z jaka wychodzi i pokonuje problemy

 

1.rycerz bulaw zbyt energiczna, najpierw robi pozniej mysli, rycerz bulaw to tez zerwany kontakt..moze wasze relacje sie lekko oslabily?

2.5 denarow karta zebractwa, hmmm sawiam na ciagle biadolenie i niska samoocene, brak pewnosci siebie

3.7 mieczy plotkara, gadula

1.sad- mag szpital, przychodnia

2.pustelnik-8 denarow szkola, znacie sie moze dosc dlugo od dziecinstwa stad en pustelnik>> no miałyśmy warunki poznać się wcześniej, ale los nas poznał dopiero na studiach :)

3.wisielec-krolowa denarow na wyjezdzie gdzies, moze nad morzem?albo jakas na wycieczce

 

 

 

To ja już sie dopisuję;)

1 kobitka

-co najbardziej w niej cenisz?

Papież-wiedze,madrość >> tę książkową najwyżej ;)

-co cie w niej irytuję?

2 buław-niezdecydowanie,trudności z podejmowaniem decyzji

-gdzie poznałas tę kobitke?

9 buław-pustelnik-hm albo to Internet,albo szkoła poprostu >> ale nie ją :P

 

2 kobitka

- co najbardziej w niej cenisz?

Królowa mieczy-inetelekt,to ze jest wygadana zawsze ma coś do powiedzenia >> choć z nią mogę spędzić 3h milcząc jak coś i zero poczucia "krępującej ciszy"

-co cie w niej irytuję?

9 mieczy-to że potrafi się zadręczac może tez innych,czarownictwo,ciągłe narzekanie >> to pasuje do pierwszej

-gdzie poznałaś te kobitkę?

Slońce-krolowa kielichów-może znasz ja z dzieciństwa jeszcze ,przez mame ja poznałaś..moze wasze mamy się przyjazniły >> osoba która nas poznała znała się od dzieciństwa z nimi

 

3 kobitka

-co najbardziej cenisz?

9 buław-gotowośc do walki,niepodawanie się…dazenie do celu >> no waleczna, ale żeby dojść do celu musi mieć taki nastrój bo tak to hehe

-co cie irytuję?

Król monet-może materializm…to że lubi pieniadze za bardzo,albo to ze nie lubi zmian>> to do innej ;)

-jak poznałas te kobitkę?

10 buław-ksiezyc-rycerz mieczy-chyaba w jakis nieprzyjemnych okolicznościach ja poznałaś ,może cos ci się stalo miałas jakiś uraz,byłaś chora albo leżałaś w szpitalu

 

Arivo >> skomentowałam jej na gygy już :buzki:

 

1. cecha, którą ceni: VIII kielichów, As denarów, IV denarów: potrafią dochować tajemnicy>> no 2 z nich owszem ;))

2. cecha która irytuje: II mieczy, IX pucharów, Paź buław - wszystko trzeba wyciągać, zamknięte jak sardynki w oleju,dobrze radzą lecz same nie potrafią pomóc sobie

3. jak poznałaś każdą z nich:

"pierwszą w biedzie" - II buław, Wieża, III miecze - na zakręcie Twego życia, była blisko, od tego momentu jesteście przyjaciółkami,

 

"drugą w momencie zwycięstwa" - As mieczy, VI buław, X denarów, - to osoba która zawsze jest przy Tobie i była, wpierała

wszystkie Twe przedsięwzięcia, to ktoś z rodziny

 

trzecia osoba: Diabeł, VI kielichów, VII buław - pomogła w problemie, pomogła wyrwać się z jakiś okowów, odpierała atak, walczyła za Ciebie w chwili Twej słabości,

 

 

Osoba pierwsza

cecha którą sobie cenisz - jest to kobieta, która umie wyrażać siebie posiada talenty, osoba ta lubi się zmieniać.

cecha, której nie lubisz - beztroska, życie chwilą

okoliczności poznania - Anioł nauki i Ahriman - coś mi się kojarzy, że na wagarach :)

 

osoba druga

 

cecha, którą cenisz - osoba ta potrafi zacząć wszystko od nowa, nie przejmuje się porażkami, a brnie po prostu dalej, podąża za głosem serca, jest dla Ciebie i innych pociechą, osoba ta jest bardzo optymistyczna.

- cechy, których nie lubisz u 2 osoby.

Sama wplątuje się w tarapaty przez podejmowanie złych decyzji i swoją beztroskę. >> i mnie haha

 

-okoliczności poznania

podczas jakiejś codziennej czynności, myślę, że to Ty do niej pierwsza zagadałaś i, że poznałyście się przed wejściem do jakiegoś budynku >> picie wtedy było niemal codzienne (w umiarze no!) i faktycznie było to w ogódku piwnym :lol: Zaliczałam innym szkołę, bo integracyjne było spotkanie..

 

Cechy, które sobie cenisz u trzeciej osoby

 

Archanioł Jofiel - osoba ta kocha świat, troszczy się o innych, może nawet udziela się jako wolontariusz. Na pewno lubi pomagać innym

 

Cechy których nie lubisz - uważam, że ta kobieta jest nieco zbyt poważna, powinna nieco wyluzować, za bardzo przejmuje się wszystkim.

 

okoliczności poznania = pomogła Ci w czymś, doradziła. Wydaje mi się, że byłyście w otoczeniu kwiatów wtedy >> kwiaty były :))). Niestety niczego więcej powiedzieć nie mogę :/

 

1 BABA

- cechę, którą najbardziej cenię - 8 denarów - pracowitość i wytrwałość w dążeniu do celów, wiara w siebie>> zależy od celu, choć faktycznie potrafi jak mrówka pracować (studia dziennie+3 prace np...)

- cechę, która najbardziej irytuje - Cesarz - lubi dyrygować, rządzić, mieć ostatnie zdanie>> faktycznie tak bywa, ale nie wobec mnie i mnie to nie irytuje

- jak poznałam - Głupiec - na imprezie jakiejś, albo zaczynałyście coś razem (szkołę, kurs) >> noż idealnie jeśli zastąpić "lub" słowem "oraz" :)))

 

2 BABA

- cechę, którą najbardziej cenię - 7 buław - umiejętność walki o swoje, obrony swoich poglądów; u Crowleya ta karta to "dzielność" >> nie będę jej ujmować, że do sowich celów dąży choć one mnie drażnią haha

- cechę, która najbardziej irytuje - Wisielec - trudność w podejmowaniu decyzji, długo to trwa i musi wszystko z każdego możliwego punktu przeanalizować >> ten punkt to "co ludzie powiedzą" eh

- jak poznałam - 10 buław - jedna z was potrzebowała pomocy a druga pomogła; chociaż na tej karcie facet czołga się po trawie -może plener jakiś, survival by pasował (przesadziłam, co ?) >> no niektórzy wtedy przesadzili z % i się czołgali :lol:

3 BABA

- cechę, którą najbardziej cenię - paź denarów - szczerość, życiową zaradność

- cechę, która najbardziej irytuje - Królowa Buław -zbytnia pewność siebie, kokieteria

- jak poznałam - 4 denarów, Rydwan - wyjazd zarobkowy, praca sezonowa, praktyk >> tu Ci mogło pokazać, że przybyła na imprezę którą ja robiłam

 

Punkt dla wszystkich :)!

 

 

Przepraszam weronę, zaczęłam dawać odpowiedź zanim kawę zrobiłam i... :bukiet_na:

Edytowane przez Namanira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich :szampan_na:

:i4bananbabluwh8:Dziękuję......dawno mój bananek nie tańczył......stawy mu chyba nie zesztywniały.......:lol::lol::lol:

 

dobrze ze tylko stawy:lol:

 

gratulacje dla wszystkich:bukiet:, dzieki z apkt chociaz moim zdaniem mi sie nie nalezal:mruga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawne odpowiedzi z kartki są na czerwono, tzn jak zadawałam pytanie wypisałam na kartce te naj;)

 

Na niebiesko te które się zgadzają, ale:

- nie jest to cecha której najbardziej nie lubię lub lubię najbardziej (bo przecież żadnej osoby tylko jedna cecha nie dotyczy ;)

- zgadzają się w jakiś sposób (była np. cecha, która charakteryzuje osobę ale względem otoczenia nie mnie, więc mnie ani ziębi ani grzeje)

- zgadzało się ale nie w tym miksie czyli wypisane cechy przy jednej osobie pasowały do dwóch różnych (np. zgadzała się ta pozytywna ale negatywna pasowała do innej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...