Jump to content

Mafia


Fraziu
 Share

Recommended Posts

Jakiś czas temu miałam zabawny sen. Ciekawa jestem, czy ma jakieś znaczenie i liczę na waszą pomoc :]

 

Śniło mi się, że moje przyjaciółki i ja należymy do mafii i handlujemy czymś (zapewne czymś nielegalnym ;)). Zbliżał się dzień wielkiej transakcji, do której miało dojść pomiędzy nami a gangiem wielkich panów ubranych w dresy. Jednak nie darzyłyśmy ich zaufaniem; a co jeśli postanowią nas pozabijać i zabrać zarówno pieniądze, jak i towar?

Ktoś musi dziewczyny osłaniać! Wyznaczono mnie.

- Bierz karabin i właź na drzewo, jakby coś się działo, to strzelaj...

Tak więc siedziałam sobie na drzewie z karabinem. Nie znam się na broni, ale wyglądał na snajperski - taki z... hm, jakby lornetką . Miałam też przy sobie plecak z jakąś tajemniczą zawartością. Zaczaiłam się tam dużo wcześniej, aby nie budzić podejrzeń. Nagle uświadomiłam sobie, że przecież ktoś może mnie tu zauważyć! I jak na zawołanie pojawiła się policja i każą mi złazić z drzewa, a także zabierają mi mój fantastyczny karabin.

- Co pani tam robi? - zapytali.

- E, tak tylko sobie celuję - powiedziałam. Co dziwne, uwierzyli mi, poczęstowali kawą, po czym nawet odwieźli mnie do domu. Trochę było mi głupio, że opuściłam swój posterunek na drzewie, bo nie wiedziałam, co stało się z przyjaciółkami.

Następnego dnia rano przyszedł do mnie ten sam policjant, który częstował mnie kawą poprzedniego dnia... ale nie był już taki miły. Pokazał mi mapę, na której zaznaczył miejsce transakcji mafii oraz drzewo, na którym siedziałam. Wytłumaczył mi, że już policja wie, skąd się tam wzięłam i po co. Okazało się, że aresztowali moje koleżanki i teraz przyszli po mnie.

 

 

Czy to ma jakieś znaczenie, czy po prostu to skutek oglądania filmów i czytania kryminałów? ;]]

Link to comment
Share on other sites

Jesli ogladasz duzo filmow kryminalnych i czytasz ksiazki o tej tematyce to jest to bardzo prawdopodobne, ze ten sen jest wlasnie tego skutkiem. Czesto tak bywa, ze jesli na jawie jestesmy czyms mocno zaapsorbowani, angazujemy sie emocjonalnie, to podswiadomosc odreagowuje to we snie. Sen rzeczywiscie zabawny jakby zywcem wyjeta scena z serialu kryminalnego :wink: Byc moze mocno utozsamiasz sie z jakims bohaterem czy to z filmu, czy z literatury :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...