Skocz do zawartości

zagłada


aha

Rekomendowane odpowiedzi

witam, moze ktoś mi podpowie co moze znaczyc mój sen?

Kilka dni temu miałam sen, który ciągle chodzi mi po glowie i troche przeraza.

Śnilo mi sie ze miala nastapic wielka zaglada ludzkosci, a wszystko bylo zalewane wodą i po ziemi toczyly sie olbrzymie , błyszczace, ciemnobrazowe kule które wszystko niszczyly. slyszalam potworny chalas, jakby te kule toczyly sie po drewnianym torze, ludzie probowali uciekac na jakies góry zeby sie schronic ale to i tak nie mialo sensu bo wszystko miala zalac woda, brudna i szara. Z drugiej strony tylko pod tą woda mozna sie bylo schronic przed kulami które sie toczyly jakby po powierzchni. brrrrrrrrrrr , mam duzo dziwnych snow ale ten jakos bardzo wywarl na mnie dziwne wrazenie. Co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz może filmy katastroficzne albo czytałaś ostatnio coś na temat jakiś przepowiedni końca świata(np. o roku 2012)? Bo wyglada mi to na zwykły sen wywołany kontaktem z czymś tego typu. Poprostu za bardzo się przejąłeś/przejełaś i takie są później efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nic z tych rzeczy. Ani nic o przepowiedniach nie czytałam, ani tym bardziej niczym w tym stylu sie nie przejelam. Widocznie mam bujną wyobraznie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...