Skocz do zawartości

czerwona woda


ewelina87

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dzisiaj mialam bardzo dziwny sen snilo mi sie ze lece chelikopterem nad jakims mozem na poczatku woda jest przejrzysta blekitna wiem ze musze kogos uratowac gdy dolatuemy na miejsce widac ze w wodzie plywaja rekiny dwoje ludzi lezy na jakiejs tratwie a wokol nich woda jest czerwona ja wraz z jeszcze jedna osoba zostajemy spuszczeni na linie zeby wyciagnac te dwie osoby gdy ja juz wciagnelam jedna osobe do chelikoptera nagle pojawia sie rekin krzycze ale niewiem co dalej bo sie obudzila prosze o interpretacje dziekuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisalas sen byl przerazajacy. Jesli zaczynasz miec jakie kolwiek nieprzyjemne, straszne sny moze to oznaczac, ze ostatnio spotykaja Cie jakies stresujace sytuacje w zyciu codziennym. Czy tak jest? Cos Cie trapi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje mam problem bo troche mi sie nie uklada teraz z chlopakiem i nie moge nic zrobic zeby bylo dobrze dziekuje za pomoc!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwroc jeszcze uwage na motyw ratowania ludzi. Byc moze ma to zwiazek z checia ratowania zwiazku? Probujesz wszystko naprawic ale mimo to pojawiaja sie nowe problemy (jak ten rekin na koncu snu). Mysle, ze jezeli uda Ci sie rozwiazac problemy dotyczace zwiazku, nieprzyjemne sny powinny ustapic. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...