Skocz do zawartości

Kontakt ze zmarłym


kobieta35

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie jestem tu nowa niewiem czy dobrze trafilam szukam kontaktu by ktos pomogl mi skontaktowac sie ze zmarlym czy jest to mozliwe??????od paru dni chcialam sie tu zarejstrowac ale mialam problem z mejlem wczoraj wieczorem kladlam sie spac z zalozeniem ze jutro sie uda i udalo sie ale.... w nocy nagle ze stolika spadla szklanka niby nic dziwnego ale czemu spadla stolik ma 50 cm wys pod nim stoi dywan a szklanka spadla i roztrzaskala sie conajmniej jakby spadla na beton mysle ze to moj duch ktorego chce spotkac dal znac proboj ja czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

kobieta35 Próbowałam napisać do Ciebie pw ale nie wiem czemu nie mogę. Odezwij się tutaj albo spróbuj Ty do mnie na pw. Chciałabym z Tobą porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie jestem tu nowa niewiem czy dobrze trafilam szukam kontaktu by ktos pomogl mi skontaktowac sie ze zmarlym czy jest to mozliwe??????od paru dni chcialam sie tu zarejstrowac ale mialam problem z mejlem wczoraj wieczorem kladlam sie spac z zalozeniem ze jutro sie uda i udalo sie ale.... w nocy nagle ze stolika spadla szklanka niby nic dziwnego ale czemu spadla stolik ma 50 cm wys pod nim stoi dywan a szklanka spadla i roztrzaskala sie conajmniej jakby spadla na beton mysle ze to moj duch ktorego chce spotkac dal znac proboj ja czekam

 

mam nadzieję że zapoznałaś się z konsekwencjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Tak wiem, że pierwszy post w temacie stary ale i tak się wypowiem ku przestrodze :P]

Generalnie jakikolwiek kontakt ze zmarłymi uważam za nieetyczny lub niebezpieczny. Jeżeli kontaktujemy się z dobrym człowiekiem to siłą ściągamy go do świata który już opuścił i zadajemy mu tym ból/cierpienie. Jeżeli ze złym duchem to ryzykujemy, że zwrócimy jego uwagę i się do nas przyczepi. Jeżeli dusza już tutaj jest to wypędzić tak szybko jak się tylko da a nie wdawać się w dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...