Skocz do zawartości

wyznanie


midnight1991

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem mojego snu.... chlopak (mateusz) ktorego kocham i nie mam co do tego watpliwosci (on o tym wie, bylsmy kiedys razem, ale to byl luzny zwiazek, ja juz tak nie chcialam i skonczylismy to, wczoraj widzialam go z jego nowa dziewczyna) snil mi sie dzisiejszej nocy... u mnie w pokoju bylam ja z moja przyjaciolka ala. ja siedzialam na lozku a ona na fotelu, przyszedl on i polozyl sie na srodku mojego lozka. spytalam jak tam jego dziewczyna, po patrzyl na mnie zlapal mnie za reke przyciagnal do siebie i pwiedzial - 'przeciez ja kocham tylko ciebie'. nie wiem jak mam to odbierac i szczerze mowiac to troche sie przerazilam bo dawno nie bylo go w moich snach. prosze o wytlumaczenie snu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten sen jest po prostu reakcją na to, że widziałaś Mateusza z nową dziewczyną. Mówisz, że go kochasz. To, że we śnie powiedział, że kocha tylko ciebie, wyraża moim zdaniem twoje marzenie, żeby faktycznie tak było. To wszystko. Myślę, że nic innego się za tym nie kryje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się coś śniło w tym temacie... a mianowicie przyśniło mi się, że kolega z klasy (baaaardzo nieśmiały :P) zadzwonił do mnie żeby powiedzieć, że bardzo mu na mnie zależy... później śniły mi się jakieś głupoty. Teraz tak się zastanawiam, czy takie wyznanie we śnie ma jakieś specjalne znaczenie?? Albo pare dni temu śniło mi się, że wychodzę za mąż... były obrączki, limuzyna itd. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak w twoim przypadku jest inaczej... u mnie jest chlopak ktorego kocham i to juz od dluzszego czasu. ale teraz postanowilam ze skoncze z tym uczuciem. wiem ze latwe to nie bedzie i bede to ciagla za soba dlugoooo ale nie chce juz tak, wiec trzymajcie za mnie kciuki!! uda mi sie, jestem optymistka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje :) postaram sie xD uda mi sie!!

 

[ Dodano: 2007-06-15, 16:36 ]

znowu mialam sen ktory mnie zdziwil.... wlasciwie nie zbyt duzo z niego pamietam, ale co pamietam to napisze -

snila mi sie moja klasa (jestem w 3 klasie gimnazjum i kazdy idzie teraz w swoja strone) nie cala, tylko pare osob ktore najlepiej lubie. bylismy ta ekipa w nocy (trzeba zaznaczyc ze mam szlaban i musze wracac ok 22.3 do domu przez wrocenie do domu o 3 w nocy bez ostrzezenia) i bylismy na terenie banku ktory stoi na przeciw naszej szkoly. a najlepsze bylo to ze chodzilam z jedym z kolegow z klasy.... a z tym kolega zawsze bylam w takich normalnych kontaktach ale jakos tak od balu (byl 6 czerwca) bardziej go polubilam ale nigdy nie pomyslalm ze do tego stopnia (kolega i tyle). jak bylam z nim w tym snie to sie tak dobrze z tym czulam, taka spokojna bylam i szczesliwa. rano jak wstalam to tez sie dobrze czulam i dlatego mnie to wszystko zastanowilo... ??

co mam o tym myslec?? ten sen ma jakies przeslanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...