Skocz do zawartości

sobotnie odwiedziny


Arivo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś senne zrobiło się w ćwiczeniach......więc może ja takie szybkie:)

 

w sobotę miałam odwiedziny:

1.Ile osób przyjechało?

2.Jakie osoby

3.jedna osoba dostała ode mnie rzecz......co to było.........pytania dowolne

4.i kto to dostał? ...... i tu może być płeć.....i może pokrewieństwo.....według uznania

 

Powodzenia :_usmiech: odp.najpóźniej w sobotęZamknięte

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zbyt często mam czas, żeby z Wami poćwiczyć, tym bardziej się cieszę, że dzisiaj mam możliwość i mogę poszaleć z moimi kartami ;]

 

Ile osób przyjechało:

*3 kielichów: stawiam na trzy :) Imprezka była jak nic, w dodatku udana :)

Jakie osoby:

*Królowa kielichów - kobietka, romantyczka ;) Mama?

*8 mieczy - druga kobietka, ale młodsza od tej powyżej

*4 kielichów - młodego mężczyznę mam na karcie, także stawiam na faceta, w dodatku takiego marzyciela ;)

Tak mi się coś nasunęło, że Ci młodsi są parą.

Jedna osoba dostała ode mnie rzecz......co to było.........pytania dowolne:

*10 kielichów/8 buław/9 kielichów - myślę i myślę i aż mi mózg paruje ;) Hmm... Stawiałabym na coś do domu; coś praktycznego, co nie leży na półce bezużytecznie. Tak mi się wydaje, że często to coś będzie używane i to nie tylko przez tą osobę, która to coś dostała. Ta 8 buław wypada na ruch, komunikację. Telefon?

Matko, poddaję się... :]

Kto to dostał:

*Król kielichów - no facet zdecydowanie :) Stawiam, że to brat albo kuzyn :)

 

Ciekawe na którym froncie poległam :)

Oby nie na wszystkich ;]

 

Buziole :D

Edytowane przez Cosmo
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, trudne było...

1. Ile osób przyjechało? 6 Monet6 osób - to karta dawania i brania, wzajemnego wsparcia. Chyba przyjechali do Ciebie i coś dali Tobie oraz Ty dałaś coś komuś.

2. Jakie osoby:

Giermek Mieczy – młody mężczyzna o urodzie kobiety – młody, szalenie ambitny i inteligentny młody człowiek co dużo mówi, lubi plotki…

3 Buławy – mężczyzna – osoba przedsiębiorcza, energiczna, spełniona zawodowo, zarządzająca ludźmi

XX Sąd – na karcie kilka osób, ale przeważają facecie - mężczyzna

8 Mieczy – kobieta – chyba w kiepskiej formie, przybita, niepewna siebie, niezdecydowana

XII Wisielec – mężczyzna – facet cierpliwy, spokojny

4 Buław – kobieta

3. Jedna osoba dostała ode mnie rzecz......co to było... - Król Mieczy, 7 Buław, III Cesarzowa – prezent przemyślany, logiczny, związany z walką, odpieraniem ataku, pozwalający na rozwój tej osoby… pomyślałam o jakiejś książce lub czymś związanym ze sztukami walki albo właśnie ze strategiami walki o kasę… na mojej karcie Cesarzowej jest dziecko - może zostanie ojcem i stąd jakiś prezent???

4.i kto to dostał? - 4 Monety – mężczyzna, ktoś kto zarabia kasę i jest ona dla niego bardzo ważna – materialista…

Edytowane przez werona
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp bez kart:

 

1.Ile osób przyjechało? trzy

2.Jakie osoby rodzina, malzenstwo z dzieckiem....obstawiam na twoja siostre ( nawet nie wiem czy ja masz:lol:)

3.jedna osoba dostała ode mnie rzecz......co to było.........pytania dowolne coz z bizuterii,kolczyki,bransoletka

4.i kto to dostał? ...... i tu może być płeć.....i może pokrewieństwo.....według uznania kobieta, :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

1. Ile osób przyjechało, wydaje mi się, że była to większa liczba 3-7 nie wiem dokładnie ile :(

2. Rodzina

3. jedna z osób dostała coś dzięki czemu bedzie mogło rozwijać zainteresowania, tworzyć, może jakieś farby książka z poradami np. jak malować, śpiewać, grać.

4. Mężczyzna, osoba ta miała wpływ na Twoje życie, pomagała dokonywać Ci właściwych wyborów może się Tobą opiekowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ile osób przyjechało? – 4 osoby udało mi się opisać ale na początku wyszło mi 6 osób (nie wiem, jakieś to pokręcone ;-))

2.Jakie osoby

a) mężczyzna (Król buław, rycerz buław, 2 mieczy, 2 pucharów, gwiazda) – mężczyzna na którym możesz polegać, Twój przyjaciel, mający duży autorytet w grupie znajomych. Wydaje mi się, że może stanął w Twojej obronie przy jakimś sporze. Energiczny facet, który może przyjechał z daleka.

B) mężczyzna (rycerz pucharów ,świat, kochankowie, 8 buła, 1 pucharów) – mężczyzna, którego darzysz jakimś uczuciem, ale wygląda to na początek miłości bardziej zauroczenie, romans, podoba Ci się on wizualnie, pociąga Cię seksualnie.

c) Kobieta (sąd, 8 mieczy, 6 denarów, królowa pucharów) . Możliwe, że pokłóciłaś się z nią, miałyście odmienne zdanie na jakiś temat, może byłaś zbyt uparta żeby przyznać , że ma racje. Ale na tym spotkaniu wyjaśniłyście sprawę i się pogodziłyście. Jest to osoba bliska Twojemu sercu....może ktoś z rodziny, siostra, mama? Podarowała Ci coś na tym spotkaniu.

d) Kobieta (siła, paź denarów, 4 pucharów, 9 buław) – Kobieta z dużą siłą przebicia, świadoma swojej wartość, umie bronić swoich racji. Wydaje mi się, że była najmłodsza z grupy. Może uczennica, studentka. Czułaś zagrożenie z jej strony, możliwe, że miałaś jej dość na tym spotkaniu. Może czułaś zazdrość.

3.jedna osoba dostała ode mnie rzecz......co to było.........pytania dowolne

(księżyc) coś błyszczącego, świecącego, dającego blask ,może okrągłego może zegarek albo coś z biżuterii....drogi raczej prezent

4.i kto to dostał? ...... i tu może być płeć.....i może pokrewieństwo.....według uznania

mężczyzna, który Ci się podoba.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ile osób przyjechało?

V denarów, VIII mieczy, od 5 do 8 z przewagą panów a jedna pani jest w ciąży?

2.Jakie osoby Wieża, V kielichów, IX kielichów,

Jakieś negatywne te karty, może był pogrzeb w rodzinie i oni do Ciebie wstąpili?

Lub dwie osoby z tych gości są małżeństwem i nie za bardzo się u nich klei w tym związku, kobieta chyba Ci się zwierzała nieco lecz nie za bardzo miała imprezowy nastrój, jest jeden mężczyzna samotny, młody, zamknięty w sobie, cichy, z masą problemów na głowie i brakiem perspektywicznego myślenia, jest też mężczyzna starszy po 50stce, toczyła się zażarta dyskusja na jakiś temat, (Rycerz buław), A Arivo znów przyświeca drogę niewidomym, jakieś masz chyba powołanie do poradnictwa tak sobie myślę, (Pustelnik)

3.jedna osoba dostała ode mnie rzecz......co to było.........pytania dowolne

 

Kochankowie, Cesarz, As kielichów -To było metalowe, ozdobne, ciężkie, bardzo piękna rzecz, mnie się wydaje że pierścionek,albo nawet obrączka,

Kształt – Wisielec, VII denarów, III denary – okrągłe z super żłobieniami lub wzorem, napisem dedykowanym,

 

4.i kto to dostał? ......Królowa Denarów, Rycerz mieczy, Mag

Ten mężczyzna młody, skryty, pełno problemów mający;), może dostał talizman wzmacniający jego siłę? jesteś jego chrzestną matką,

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ile osób przyjechało? 6 mieczy, a że mogła pokazać przyjazd po prostu -dociągnęłam Cesarza -więc albo 6 albo 4

 

2.Jakie osoby

Śmierć-9denarów-4 kielichów-Cesarz-Moc-9 kielichów

Raczej wszyscy dorośli już, 2 kobiety, 2 mężczyzn, może dwie pary (tak po kolei się ułożyło -najpierw para -małe arkana, potem wielkie)

jak pytasz o pokrewieństwo to pewnie ktoś z rodziny ;)

Może przyjechali z jakiejś mało przyjemnej okazji, jednak samo spotkanie dało wiele radości i pozytywnych emocji.

 

3.jedna osoba dostała ode mnie rzecz......co to było.........pytania dowolne

ogólnie co to za rzecz: As denarów - 10 mieczy -10 buław - Cesarz

do czego służy - Koło Fortuny, rozmiar - 4 denarów

No najbardziej zegarek mi pasuje, okrągły kształt (denar, koło), w 10 mieczy mam miecze jak godziny ułożone, cesarz to organizacja i planowanie czasu.

 

4.i kto to dostał? ...... i tu może być płeć.....i może pokrewieństwo.....według uznania

4 denarów - mężczyzna, brat może

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam jeszcze na Namanirę:zeby:

 

Czerwonym kolorem oznaczę Wasze dobre odpowiedzi.........także te, dodatkowe ,które były trafione....... wszystkie zaliczam.....:okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosmo

Ile osób przyjechało:

*3 kielichów: stawiam na trzy :)Imprezka była jak nic, w dodatku udana :)

Jakie osoby:

*Królowa kielichów - kobietka, romantyczka ;) Mama?

*8 mieczy - druga kobietka, ale młodsza od tej powyżej

*4 kielichów - młodego mężczyznę mam na karcie, także stawiam na faceta, w dodatku takiego marzyciela ;)

Tak mi się coś nasunęło, że Ci młodsi są parą.

Jedna osoba dostała ode mnie rzecz......co to było.........pytania dowolne:

*10 kielichów/8 buław/9 kielichów - myślę i myślę i aż mi mózg paruje ;) Hmm... Stawiałabym na coś do domu; coś praktycznego, co nie leży na półce bezużytecznie. Tak mi się wydaje, że często to coś będzie używane i to nie tylko przez tą osobę, która to coś dostała. Ta 8 buław wypada na ruch, komunikację. Telefon?

Matko, poddaję się... :]

Kto to dostał:

*Król kielichów - no facet zdecydowanie :) Stawiam, że to brat albo kuzyn :)

werona

1

. Ile osób przyjechało? 6 Monet – 6 osób - to karta dawania i brania, wzajemnego wsparcia. Chyba przyjechali do Ciebie i coś dali Tobie oraz Ty dałaś coś komuś.

 

2. Jakie osoby:

Giermek Mieczy – młody mężczyzna o urodzie kobietymłody, szalenie ambitny i inteligentny młody człowiek co dużo mówi, lubi plotki…

 

3 Buławy – mężczyzna – osoba przedsiębiorcza, energiczna, spełniona zawodowo, zarządzająca ludźmi

 

XX Sąd – na karcie kilka osób, ale przeważają facecie - mężczyzna

 

8 Mieczy – kobieta – chyba w kiepskiej formie, przybita, niepewna siebie, niezdecydowana

 

XII Wisielec – mężczyzna – facet cierpliwy, spokojny

 

4 Buław – kobieta

 

3. Jedna osoba dostała ode mnie rzecz......co to było... - Król Mieczy, 7 Buław, III Cesarzowa – prezent przemyślany, logiczny, związany z walką, odpieraniem ataku, pozwalający na rozwój tej osoby… pomyślałam o jakiejś książce lub czymś związanym ze sztukami walki albo właśnie ze strategiami walki o kasę… na mojej karcie Cesarzowej jest dziecko - może zostanie ojcem i stąd jakiś prezent???

 

4.i kto to dostał? - 4 Monety – mężczyzna, ktoś kto zarabia kasę i jest ona dla niego bardzo ważna – materialista

 

lovely

 

odp bez kart:

 

1.Ile osób przyjechało? trzy

2.Jakie osoby rodzina, malzenstwo z dzieckiem....obstawiam na twoja siostre ( nawet nie wiem czy ja masz)

3.jedna osoba dostała ode mnie rzecz......co to było.........pytania dowolne coz z bizuterii,kolczyki,bransoletka

4.i kto to dostał? ...... i tu może być płeć.....i może pokrewieństwo.....według uznania kobieta, :

 

Patryk8

 

1. Ile osób przyjechało, wydaje mi się, że była to większa liczba 3-7 nie wiem dokładnie ile :(

2. Rodzina

3. jedna z osób dostała coś dzięki czemu bedzie mogło rozwijać zainteresowania, tworzyć, może jakieś farby książka z poradami np. jak malować, śpiewać, grać.

4. Mężczyzna, osoba ta miała wpływ na Twoje życie, pomagała dokonywać Ci właściwych wyborów może się Tobą opiekowała

 

fantome

1.Ile osób przyjechało? – 4 osoby udało mi się opisać ale na początku wyszło mi 6 osób (nie wiem, jakieś to pokręcone ;-))

2.Jakie osoby

a) mężczyzna (Król buław, rycerz buław, 2 mieczy, 2 pucharów, gwiazda) – mężczyzna na którym możesz polegać, Twój przyjaciel, mający duży autorytet w grupie znajomych. Wydaje mi się, że może stanął w Twojej obronie przy jakimś sporze. Energiczny facet, który może przyjechał z daleka.

B)mężczyzna (rycerz pucharów ,świat, kochankowie, 8 buła, 1 pucharów) – mężczyzna, którego darzysz jakimś uczuciem, ale wygląda to na początek miłości bardziej zauroczenie, romans, podoba Ci się on wizualnie, pociąga Cię seksualnie.

c) Kobieta (sąd, 8 mieczy, 6 denarów, królowa pucharów) . Możliwe, że pokłóciłaś się z nią, miałyście odmienne zdanie na jakiś temat, może byłaś zbyt uparta żeby przyznać , że ma racje. Ale na tym spotkaniu wyjaśniłyście sprawę i się pogodziłyście. Jest to osoba bliska Twojemu sercu....może ktoś z rodziny, siostra, mama? Podarowała Ci coś na tym spotkaniu.

d) Kobieta (siła, paź denarów, 4 pucharów, 9 buław) – Kobieta z dużą siłą przebicia, świadoma swojej wartość, umie bronić swoich racji. Wydaje mi się, że była najmłodsza z grupy. Może uczennica, studentka. Czułaś zagrożenie z jej strony, możliwe, że miałaś jej dość na tym spotkaniu. Może czułaś zazdrość.

3.jedna osoba dostała ode mnie rzecz......co to było.........pytania dowolne

(księżyc) coś błyszczącego, świecącego, dającego blask ,może okrągłego może zegarek albo coś z biżuterii....drogi raczej prezent

4.i kto to dostał? ...... i tu może być płeć.....i może pokrewieństwo.....według uznania

mężczyzna, który Ci się podoba.

 

Katamaradze

 

1.Ile osób przyjechało?

V denarów, VIII mieczy, od 5 do 8 z przewagą panów a jedna pani jest w ciąży?

2.Jakie osoby Wieża, V kielichów, IX kielichów,

Jakieś negatywne te karty, może był pogrzeb w rodzinie i oni do Ciebie wstąpili?

Lub dwie osoby z tych gości są małżeństwem i nie za bardzo się u nich klei w tym związku, kobieta chyba Ci się zwierzała nieco lecz nie za bardzo miała imprezowy nastrój, jest jeden mężczyzna samotny, młody, zamknięty w sobie, cichy, z masą problemów na głowie i brakiem perspektywicznego myślenia, jest też mężczyzna starszy po 50stce, toczyła się zażarta dyskusja na jakiś temat, (Rycerz buław), A Arivo znów przyświeca drogę niewidomym, jakieś masz chyba powołanie do poradnictwa tak sobie myślę, (Pustelnik)

Hahahaha Katamaradze......super,faktycznie była zażarta dyskusja i ja byłam rozjemcą......naświetliłam sprawę jak było

3.jedna osoba dostała ode mnie rzecz......co to było.........pytania dowolne

 

Kochankowie, Cesarz, As kielichów -To było metalowe, ozdobne, ciężkie, bardzo piękna rzecz, mnie się wydaje że pierścionek,albo nawet obrączka,

Kształt – Wisielec, VII denarów, III denary – okrągłe z super żłobieniami lub wzorem, napisem dedykowanym,

 

4.i kto to dostał? ......Królowa Denarów, Rycerz mieczy, Mag

Ten mężczyzna młody, skryty, pełno problemów mający;), może dostał talizman wzmacniający jego siłę? jesteś jego chrzestną matką,

 

Sehnsucht

1.Ile osób przyjechało? 6 mieczy, a że mogła pokazać przyjazd po prostu -dociągnęłam Cesarza -więc albo 6 albo 4

 

2.Jakie osoby

Śmierć-9denarów-4 kielichów-Cesarz-Moc-9 kielichów

Raczej wszyscy dorośli już, 2 kobiety, 2 mężczyzn, może dwie pary (tak po kolei się ułożyło -najpierw para -małe arkana, potem wielkie)

jak pytasz o pokrewieństwo to pewnie ktoś z rodziny ;)

Może przyjechali z jakiejś mało przyjemnej okazji, jednak samo spotkanie dało wiele radości i pozytywnych emocji.

 

3.jedna osoba dostała ode mnie rzecz......co to było.........pytania dowolne

ogólnie co to za rzecz: As denarów - 10 mieczy -10 buław - Cesarz

do czego służy - Koło Fortuny, rozmiar - 4 denarów

No najbardziej zegarek mi pasuje, okrągły kształt (denar, koło), w 10 mieczy mam miecze jak godziny ułożone, cesarz to organizacja i planowanie czasu.

 

4.i kto to dostał? ...... i tu może być płeć.....i może pokrewieństwo.....według uznania

4 denarów - mężczyzna, brat może

 

Przyjechały do mnie 4 osoby.....mój brat ,bratowa,bratanica i jej synek który idzie do komunii...

Mój brat dostał ode mnie portfel.....krążyliście wokół kasy..........hahahaha

 

Sehnsucht najbliżej......gratulacje punkcik i oczywiście dla Cosmo,werony,Patryk8,fantome,Katamaradze.

 

Byliście super......:k020:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle napisałam .........więc ....jaszcze raz Sehnsucht najbliżej punkcik i punkciki dla wymienionych osób sprawdźcie w reputacji......wczoraj powklejałam.........ściskam wszystkich..........:ok_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...