Skocz do zawartości

...Miłość we śnie .....


iza21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:-)

Od pewnego czasu śni mi się osoba którą znam. W kilku moich snach przewija się on, najbardziej utkwił mi w pamięci sen kiedy śnił mi się jak wołał moje imie z daleka. Ostatnio znów przyśnił mi się był ubrany w białą koszule, siedzieliśmy razem na kanapie, rozmawiał ze mną, przytulał mnie. Potem znowu śnił mi się tym razem stał i patrzał na mnie,był powazny, nic nie mówił. Były jeszcze inne sny podobne do tych, które opisałam...Zastanawia mnie dlaczego śni mi się on tak często ale najbardziej zastanawia mnie to, że w każdym śnie odczuwam bardzo silnie, że... on mnie kocha i ja go również kocham...Odczuwam poprostu bardzo silne uczucie...MIŁOSCI, tak jakby to było naprawde! Budze się wtedy i przez jakiś czas po przebudzeniu nadal je odczuwam.Nigdy wcześniej nie miewałam takich snów. Dlatego długo potem je pamietam. Mam nadzieję, ze ktoś pomoże mi w ich interpretacji.

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Wiem, że on coś czuje do mnie ale jakby to powiedziec raczej to ukrywa, a ja po tych snach już sama nie wiem...One są bardzo "realne"

 

[ Dodano: 2007-06-11, 22:37 ]

Hmm...Wiem, że on coś czuje do mnie ale jakby to powiedziec raczej to ukrywa, a ja po tych snach już sama nie wiem...One są bardzo "realne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po snach wznioskuje, ze nie jestes w zwiazku teraz? Moze przez to ze wiesz, ze on czuje cos do Ciebie obudzilo sie w Tobie pragnienie milosci? By kochac i byc kochana? Sny pewnie sa przyjemne. Mysle, ze byc moze to nawet nie oznacza pragnienia tego konkretnego faceta, ale uczucia, dreszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestem teraz w związku i do końca nie wiem czy chce teraz być.. Ale te Sny występowały dużo wcześniej zanim dowiedziałam się że on coś do mnie czuje. Teraz kiedy to wiem( nie od niego)dostrzegłam to rzeczywiscie Ale on to ukrywa...Nowłaśnie wydawało mi się, że "on" nic we mnie nie obudził...A może się myle...?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mimo, ze nie wiedzialas to wyczulas? Wiesz, nawet gdy kobieta nie chce byc w zwiazku to w jej podswiadomosci lezy to, ze chcialaby bys kochana i obdarzac kogos rownie wielkim uczuciem. Dlatego w samotnosci jestesmy wyczulone na wszelkie oznaki milosci. Najlepiej opowiedz mu o snach ;))) Byloby ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:-) He opowiedzieć mu o snach hmm :-)Dobry pomysł :-)Ale Chyba na razie nie zdecydowałabym sie na to...Fakt znamy i widujemy codziennie ale pozostajemy wobec siebie "na dystans" Dlatego zaciekawiły mnie te sny...Może ten "dystans" sprawia, że podświadomie pragniemy czegoś więcej? Tzn ja wczesniej o tym nie myślałam...Pozdrówki gorące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...