Jump to content

Bezsilność


anka87
 Share

Recommended Posts

Śni mi się czasem, że atakuje mnie jakaś osoba, zaczyna mnie bić, czuję wtedy taki okropny gniew, chcę mu oddać ze wszystkich sił, a w odpowiedzi macham rękami, ale nie mam nawet siły, żeby tego kogoś uderzyć, albo nie trafiam. Nie wiem, co znaczą takie sny, bo to nie pojedyńczy sen, tylko cała seria...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hmm.. Ja bym raczej powiedziała, że to chęć wyrzucenia z siebie agresji i gniewu, którego ktoś Ci dostarczył. Czasami jest tak, że jesteśmy na jawie zupełnie bezsilni i dla rozładowania tej nienawiści nasz mózg podśmiadomie dyktuje nam takie sny. Znaczy to, że w rzeczywistości nie możesz tego zrobić i próbujesz przenieść to na sny. Ja też miałam takie sny wiele razy. Naprawdę wiele. I jestem pewna tego, co napisałam. :wink:

 

Służę pomocą!!

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

hmm... pewnie coś w tym jest anetka16_16, dzięki, Twoja interpretacja nawet mi pasuje :) Zgadza się z moją sytuacją. Akurat tego się nie spodziewałam, że moje problemy mogą się objawiać w snach w takie sposób. Mimo, że rozumiem wiele swoich snów, tu nie mogłam do końca dojść przyczyn, dziękiuję raz jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Służę pomocą, jeśli tylko mogę, to pomagam i cieszę się że mi to wychodzi:) Pozdrawiam Cię i nie ma za co dziękować:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...