Skocz do zawartości

Sen+LD


Yami Ayse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zarejestrowałam się na tym forum, aby pomagać i też czasem tą pomoc uzyskiwać :)

Zajmuję się tematem ezoteryki, okultyzmu i wicca od 6 lat.

Temat LD i OOBE jest mi świetnie znany, jednakże ten sen nie daje mi spokoju.

Dzisiaj w nocy, sniło mi się, że jestem w domu mojej byłej sąsiadki (nie mieszkam obok niej od ok. 1,5 roku, a nie odwiedzałam jej w domu jakieś 2 lata albo i dłużej) jest tam moja babcia (żyjąca), najlepsza przyjaciółka i moja miłość (:)).

Znalazłam w szufladzie czekoladę, wzięłam 2 kostki i poczęstowałam resztę "gości".Wiem,że ja moja przyjaciółka i miłość mieliśmy gdzieś wyjechać. Pakowałam ubrania, wyciągałam je z szafy (którą mam w moim obecnym mieszkaniu). Przy tym bardzo miło rozmawiamy. Nagle akcja przenosi się w zupełnie inne miejsce nieznane dla mnie. Cały czas rozmawiamy. Nie wiem jak to się stało, ale zaczynam biec (nie uciekałam lecz szybko biegłam, tak jakbym się gdzieś spieszyła)Nagle sen się urywa i zaczyna się się LD. Było ono tak realne, że sama siebie zapytałam "Czy to wciąż sen, czy już się obudziłam?" (Potrafię kontrolować LD). Biegnę wzdłuż jakiejś dłuuugiej ulicy, ale wokół są pola i chyba kilka domków.Jest bardzo ciepło. Nagle następuje światłość i robi się bardzo jasno. To nie było zwykłe światło, lecz takie złote. Z fragmentu światła przede mną tworzy się kółko (jakby ramka) i pojawia się twarz kobiety. Była piękna. Miała czarne włosy, czerwoną pomadkę i śnieżnobiałe zęby. Uśmiechała się.Przez cały czas biegnę. To LD naprawdę było niesamowicie realne.

 

 

I teraz moje pytanie:

Co oznacza całość snu i czy tak kobieta to mogła być Akasha? Pamiętam, że w tym śnie byłam niesamowicie szczęśliwa. Mojej przyjaciółce (o której mowa powyżej) kiedyś przy próbie LD ukazała się siwa kobieta, ale też miała wrażenie że to Akasha.

 

Czy ktoś może mi pomóc?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy to wciąż sen, czy już się obudziłam?" [...] Nagle następuje światłość i robi się bardzo jasno. To nie było zwykłe światło, lecz takie złote. Z fragmentu światła przede mną tworzy się kółko (jakby ramka) i pojawia się twarz kobiety. Była piękna. Miała czarne włosy, czerwoną pomadkę i śnieżnobiałe zęby. Uśmiechała się.Przez cały czas biegnę. To LD naprawdę było niesamowicie realne.

 

czy tak kobieta to mogła być Akasha? Pamiętam, że w tym śnie byłam niesamowicie szczęśliwa. Mojej przyjaciółce (o której mowa powyżej) kiedyś przy próbie LD ukazała się siwa kobieta, ale też miała wrażenie że to Akasha.

Pogrubienie w cytacie moje - ciekawy stan, prawda?

 

Z opisu wynika, że to nie była ta sama kobieta.

 

Jak myślisz, czy takich Osób może być więcej?

 

Rozumiem, że to był Twój pierwszy kontakt tego rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ;)

Nie, to nie było moje pierwsze LD. Zdarza się często, czasem sama do tego doprowadzam, a czasem tak po prostu samo.

 

Wgl. dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...