Skocz do zawartości

makabryczny sen


uhu

Rekomendowane odpowiedzi

czegos takiego jeszcze nie doswiadczylam. snilo mni sie(pamietam w sumie tylko urywek, ale mniej wiecej, rpzez cala noc ten sam motyw sie przejawial), ze widzialam makabryczny wypadek samochodowy. jechalam z kolega autem(piekny zachod slonca, gory a la bieszczaczady). jedziemy, sobie jedziemy przez wioski i nagle przed nami rozbija sie samochod(nie pamietam, czy angle zaczal sie z nami scigac- chyba tak). samochod sie rozbil i byly wszedzie zwloki- ciala porozrywane, glowa od korpusu, tulow na pol itd. ja chyba nawet wzielam taka glowe do reki-brrr, ale sie balam i wogole nie chcialam patrzec, unikalam. nastepnie przyjechala policja.

to mniej wiecej koneic- z symboli pamietam jedynie ejszczxe przydrozna kapliczke, w ktorej bylam i supermarket, gdzie rozbilam zakupy i dzwonilam do bliskiej osoby, mowiac o wypadku.

finito. dla mnie straszne.

ps. mam podejrzenia, ze poprzednie sny o podobnej tematyce- zwlok rozszarpanych, to ja je rozrywalam. co to mzoe byc?

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem spowodowane tzw. oglądaniem filmów bądź wyobraźnia to jeszcze ubarwiała.

 

Drugie wyjście to ostrzeżenie. Uważaj w samochodzie bądź na ulicy. Uważaj też na lekkomyślnych znajomych. Widzieć ciała zmarłych to oznaka narodzin dziecka lub wesele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...