Skocz do zawartości

SŁYSZE CZYJŚ ODDECH


moootyleeek

Rekomendowane odpowiedzi

hej.... jestem tu nowa ale zalogowalam sie tu poniewaz mam nadzieje ze ktos mi pomoze.

oto od jakiegos czasu nie codziennie,, jak ide spac i probuje zasnac to slysze jakby ktos lezal obok mnie i spal slysze taki sam odglos jak spiacego czlowieka, czuje też jak poduszka sie rusza z każdym oddechem tej jakiejś osoby.spalam juz w innych pokojach i nic nie slyszalam to tylko na moim lóżku. blagam niech ktos mi pomoze bo zeswiruje....

 

[ Dodano: 2007-07-21, 08:55 ]

to nie jest sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz mózg wysyła różne dziwne impulsy do słuchu, węchu, wzroku, smaku. Ja na przykład miałam tak kilka razy pod rząd, że czułam smak truskawek w ustach i ich intensywny zapach. To nie ma znaczenia gdzie śpisz. No, chyba, że wierzysz w duchy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to juz staje sie dziwne.... kolezanka kazala mi zebym sie zapytala jak znowu uslysze ten oddech "Wszelki duch wielbi Pana Boga" jesli to cos odpowie "i ja tez" to znaczy ze to jest duch. ale nie za pytam bo nie mam odwagi. nie wiem moze pojde do kosciola i sie pomodle.ten oddech zaczyna mnie denerwowac a w psychiatryku nie chce wyladowac...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi się raz przydarzyło coś podobnego. Spałam na brzuchu i czułam, że ktos mi masuje plecy...chucha na mnie...własnie głośno oddycha...Nikogo w pokoju nie było.

Nie dałam rady wybudzić się z tego stanu (w połowie śniłam, w połowie miałam oczy otwarte i byłam świadoma). Gdy już otworzyłam oczy...czułam się taka wypruta...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...