Skocz do zawartości

Numerologia a ślub?


Gość eterna567

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eterna567

Witam serdecznie,

mam pytanie odnośnie daty ślubu i jej wpływu na nowo rozpoczynany związek, bo napewno jakiś istnieje... Co o tym sądzicie?

Wraz z nazyczonym jesteśmy w trakcie wyboru właśnie takiej daty w 2010 roku i chcielibyśmy by miała jak najlepsze wibracje dla nas. Ja jestem urodzona 13.03.1988 a on 6.02.1985 rok. Byłabym wdzięczna za pomoc w dokonaniu wyboru i jakieś opisy numerologiczne z tym związane na których moglibysmy się oprzeć. Skupiamy sie raczej na wrześniu lub pażdzierniku, ale wszystko jest jeszcze do ustalenia...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rok wibracyjnie nie jest dobry dla zawarcia przez Was zwiazku malzenskiego. Twoj rok osobisty co prawda to 1,ale jak juz pisała Seid cykl mozliwosci pod wibracja 9.Zaczyna on powqoli cofac sie od wrzesnia z 9 i przechodzic w 1ale najwieksze jego oddziaływnie zacznie sie dopiero od styczniu .Twoj partner ma RO pod 11,a mozliwosci 7,obydwie te wibracje sa zdecydowanie wibracyjnie negatywnie jesli chodzi o zwiazki malzenskie ,mozna wrecz powiedziec ,ze raczej patronuja rozwodom.

Najlepszy okres na zawarcie malzenstwa zacznie sie po urodzinach Twojego narzeczonego tj .po 6 lutym.

Jezeli jednak jestescie jakos zobligowani tymi dwoma datami tego roku to lepiej wybrac pazdziernik niz wrezesien,choc to jest raczej wybor ,ze z dwojga zlego lepsza data pazdziernikowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eterna567

Dziękuje Wam wszystkim za tak szczegółowe opisy:) Niedawno pojawiły sie niespodziewane okoliczności właśnie co do naszego ślubu i musimy przełozyć go na przyszły rok 2011. Mam nadzieje że to bedzie dla nas dobry rok na zawarcie związku, tak jak pisałaś Czarodziejko po urodzinach mojego nazyczonego, ale i tak nastawiamy sie raczej własnie na ten wrzesień i październik;)

Soboty we wrzesniu to: 3, 10, 17,24, notomiast w październiku: 1, 8, 15 , 22 ,29. Bardzo chcemy aby ta data kryła w sobie jakieś głębsze przesłanie i zapowiadała nam dobry poczatek wspólnego życia:)

Ale wiadomo jak to w zyciu bywa-nie da sie wszystkiego przewidzieć. Niektórzy biorą ślub z pozoru w najgorszy dzień roku, a i tak są szczęśliwi, inni są ze sobą przes połowe życia a później i tak rozwodzą się kilka miesięcy po ślubie. Zobaczymy jak to bedzie z nami;) Życzcie powodzenia:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Moderator
Ten rok wibracyjnie nie jest dobry dla zawarcia przez Was zwiazku malzenskiego. Twoj rok osobisty co prawda to 1,ale jak juz pisała Seid cykl mozliwosci pod wibracja 9. [ciach...]
Seid nie jest chybą rodzaju żeńskiego...:P

Wróżbita Maciej znany z kosmica.tv opowiadał dzisiaj, że numerologicznie są miesiące niewskazane na ślub tj, kwiecień maj i wrzesień, zaś najlepszymi miesiącami na ślub sa czerwiec, sierpień, październik i grudzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...