Jump to content
Guest eterna567

Numerologia a ślub?

Recommended Posts

Guest eterna567

Witam serdecznie,

mam pytanie odnośnie daty ślubu i jej wpływu na nowo rozpoczynany związek, bo napewno jakiś istnieje... Co o tym sądzicie?

Wraz z nazyczonym jesteśmy w trakcie wyboru właśnie takiej daty w 2010 roku i chcielibyśmy by miała jak najlepsze wibracje dla nas. Ja jestem urodzona 13.03.1988 a on 6.02.1985 rok. Byłabym wdzięczna za pomoc w dokonaniu wyboru i jakieś opisy numerologiczne z tym związane na których moglibysmy się oprzeć. Skupiamy sie raczej na wrześniu lub pażdzierniku, ale wszystko jest jeszcze do ustalenia...

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
czarodziejka9

Ten rok wibracyjnie nie jest dobry dla zawarcia przez Was zwiazku malzenskiego. Twoj rok osobisty co prawda to 1,ale jak juz pisała Seid cykl mozliwosci pod wibracja 9.Zaczyna on powqoli cofac sie od wrzesnia z 9 i przechodzic w 1ale najwieksze jego oddziaływnie zacznie sie dopiero od styczniu .Twoj partner ma RO pod 11,a mozliwosci 7,obydwie te wibracje sa zdecydowanie wibracyjnie negatywnie jesli chodzi o zwiazki malzenskie ,mozna wrecz powiedziec ,ze raczej patronuja rozwodom.

Najlepszy okres na zawarcie malzenstwa zacznie sie po urodzinach Twojego narzeczonego tj .po 6 lutym.

Jezeli jednak jestescie jakos zobligowani tymi dwoma datami tego roku to lepiej wybrac pazdziernik niz wrezesien,choc to jest raczej wybor ,ze z dwojga zlego lepsza data pazdziernikowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest eterna567

Dziękuje Wam wszystkim za tak szczegółowe opisy:) Niedawno pojawiły sie niespodziewane okoliczności właśnie co do naszego ślubu i musimy przełozyć go na przyszły rok 2011. Mam nadzieje że to bedzie dla nas dobry rok na zawarcie związku, tak jak pisałaś Czarodziejko po urodzinach mojego nazyczonego, ale i tak nastawiamy sie raczej własnie na ten wrzesień i październik;)

Soboty we wrzesniu to: 3, 10, 17,24, notomiast w październiku: 1, 8, 15 , 22 ,29. Bardzo chcemy aby ta data kryła w sobie jakieś głębsze przesłanie i zapowiadała nam dobry poczatek wspólnego życia:)

Ale wiadomo jak to w zyciu bywa-nie da sie wszystkiego przewidzieć. Niektórzy biorą ślub z pozoru w najgorszy dzień roku, a i tak są szczęśliwi, inni są ze sobą przes połowe życia a później i tak rozwodzą się kilka miesięcy po ślubie. Zobaczymy jak to bedzie z nami;) Życzcie powodzenia:)

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Arbogast
Ten rok wibracyjnie nie jest dobry dla zawarcia przez Was zwiazku malzenskiego. Twoj rok osobisty co prawda to 1,ale jak juz pisała Seid cykl mozliwosci pod wibracja 9. [ciach...]
Seid nie jest chybą rodzaju żeńskiego...:P

Wróżbita Maciej znany z kosmica.tv opowiadał dzisiaj, że numerologicznie są miesiące niewskazane na ślub tj, kwiecień maj i wrzesień, zaś najlepszymi miesiącami na ślub sa czerwiec, sierpień, październik i grudzień.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...