Skocz do zawartości

to wszystko nie tak! nie chce wracac do zadnych dolow czy depresji


rybkamala88

Rekomendowane odpowiedzi

mam dopiero 22 lata tyle sie zdarzylo juz dzwigalam duzo ale mam juz dosc dbania martwienia sie doszukiwania sie bledow szukania milosci... czy mogbl by ktos powiedziec mi co mnie czeka:) odwdziecze sie wdziecznoscia.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Jesli szukasz wrozby to nie ten dzial.

 

A pomoc mzoesz sama sobie, wystarczy zmienic sposób podejscia i rozumowania. Zacznij patzrec na zycie od lepszej strony, cieszyć się drobnymi rzeczami i dostzregac to co dobre w kazdej sytuacji. Za ciebie nikt tego nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij patrzec na swiat realistycznie- milosc nie istnieje. Ludzie chca tylko sprawic by ich potrzeby byly zaspokojone. Wroc na ziemie. Pisze z doswiadczenia (bardzo dzisiejszego) wiec uwierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Mylisz sie. Milosc istnieje i jest namacalna. To my ją odrzucamy dla potzreb. A kochac mozna calym sobą i doswiadczac milosci nawet będąc samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

A ja wiem co znaczy poczuć milość jako milość, a nie tylko kochać i byc kochaną. To jets dopiero namacalne i sprawia ze jestes uszczęsliwoną boskoscią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociesze sie boska miloscia po smierci. Bo za zycia to chcialabym dostapic ludzkiej... a teraz koniec offa bo moze na temat kolezanki sie ktos wypowie... ja mam dosc. Generalnie i szczerze zycze z calego serca wszystkim bycie zimnymi sukami bez serca.... a szczegolnie sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Pociesze sie boska miloscia po smierci. Bo za zycia to chcialabym dostapic ludzkiej... a teraz koniec offa bo moze na temat kolezanki sie ktos wypowie... ja mam dosc. Generalnie i szczerze zycze z calego serca wszystkim bycie zimnymi sukami bez serca.... a szczegolnie sobie :)

 

To byłoby tylko jak dodatkowe umęczanie siebue, zycie iluzją , a nie sobą całą, zaszkodziłabyś bardziej sobie niż facetom.

Po co ?

 

:)

 

Jaksię znajdzie odpwoiedni to i spojrzenie na zycie i milosc i cała reszte sie zmieni. Czas jest jak pochłaniacz nasz, albo stajemy sie sobie bardziej obce i chcemy udawac bo nei wychodzi, albo czekamy i znajdujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Nie znajdzie się póki się tak a nie ianczej patrzy na swiat. Bo my sami go kreujemy. Jesli widzimy w nim tylko ciemne strony to on sie taki stanie dla nas i błędne koło sie zamyka. Jeśli móimy, ze każdy facet to swinia to przyciągamy tylko takich, którzy potwierdzą nasza opinię. Myśl i słowo maja wielka siłę sprawczą, dlatego wazne jest co i jak myślimy, postzregamy i mówimy.

Jakie jest i będzie nasze zycie oraz otaczajacy nas swiat zależy tylko od nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

witaj elektra

 

Pociesze sie boska miloscia po smierci. Bo za zycia to chcialabym dostapic ludzkiej... a teraz koniec offa bo moze na temat kolezanki sie ktos wypowie... ja mam dosc. Generalnie i szczerze zycze z calego serca wszystkim bycie zimnymi sukami bez serca.... a szczegolnie sobie :)

 

wiesz moje zdanie jest takie, że bycie jak to określiłaś bycie zimna suka raczej nie pomaga a umacnia w tym twierdzeniu i wszelkie zdarzenia to będą potwierdzać. A chyba nie o to ani Tobie ani innym chodzi.

Problem tkwi w tym, że człowiek uważa, że miłość jest tylko między płcią przeciwną, czy też istnieje jako silna więź miedzy rodziną. A to nie jest tak do końca. Jeśli szukamy miłości poszukajmy jej w sobie. Co sprawia nam radość, pociechę, co wzbudza w nas to uczucie jedności z wszystkim co nas otacza?

ale by kochać innych trzeba pokochać siebie. :) Ciągle się tego uczę a zmiany jakie we mnie zachodzą są niesamowite.

Edytowane przez Vanilia22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Dokłądnie tak. Jeśli nie akceptujemy siebie, nie akceptujemy też swiata wokół.

Ludzie i sytuacje to nasze zwierciadła. Pokazują nam nas samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
To Jagus wytlumacz mi jak odzwierciedla sie fakt ze kolejny facet zapomnial wspomniec ze jest zonaty, hmmm?

 

Być moze podświadomie nastawiasz sie na to, że kolejny też okaże sie być skukinkotem i przyciągasz takich, którzy to potwierdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

czy tak podświadomie nie uważasz czasem, że nie jest to dla Ciebie dobry czas na związki ? Bo wydaje mi się, że takie powtarzające sie sytuacje odzwierciedlają Twoje myślenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze na jedna rzecz zwróciła uwagę:

 

eros, philos, agape - 3 formy miłości.

 

współczesny świat przesiąknięty jest erosem, ale to sławetne 9i pół tygodnia. niektórzy mają szczęście doświadczyć philos, i choć to właśnie philos jest ludzkim dążeniem w miłości to jednak wciąż erosowi człowiek daje się za nos wodzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdzie się póki się tak a nie ianczej patrzy na swiat. Bo my sami go kreujemy. Jesli widzimy w nim tylko ciemne strony to on sie taki stanie dla nas i błędne koło sie zamyka. Jeśli móimy, ze każdy facet to swinia to przyciągamy tylko takich, którzy potwierdzą nasza opinię. Myśl i słowo maja wielka siłę sprawczą, dlatego wazne jest co i jak myślimy, postzregamy i mówimy.

Jakie jest i będzie nasze zycie oraz otaczajacy nas swiat zależy tylko od nas.

 

Chyba znalazłem pierwszą osobę na tym forum, która wierzy w prawo przyciągania.

Gratuluję i życzę sukcesów w przyciąganiu ;-)

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem pierwszą osobę na tym forum, która wierzy w prawo przyciągania.

 

sądzę, że nie pierwszą ;) a na pewno nie jedyną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...