Jump to content

Znajomi z dziecinstwa


agula82
 Share

Recommended Posts

Od kilku miesięcy moje sny związane są głównie ze znajomymi z podstawówki - zaznaczam, że nie utrzymuję z nimi kontaktu, ani nawet nie myślę o nich za dnia. Bardzo rzadko śnią mi się znajomi z liceum czy ze studiów czy znajomi spoza murów szkolnych. Dodatkowo w ciągu krótkiego okresu czasu już kilka razy śnił mi się kolega właśnie ze szkoły podstawowej, który kilka lat temu popełnił samobójstwo. Sny te są bardzo miłe, takie zwyczajne sceny związane z przyjemnościami dnia codziennego - typu spacer, rozmowa, jakiś wyjazd. Dopiero jak się budzę zdaję sobie sprawę z tego, że on nie żyje. Dlaczego śnią mi się akurat znajomi z dzieciństwa? I dlaczego przychodzi do mnie we śnie ostatnio tak często ten kolega?

Link to comment
Share on other sites

Cześć,

 

Często osoba, która popełniła samobójstwo nie wie, że umarła i że powinna iść w stronę

światła.

On przychodzi do Ciebie, ponieważ czuje, że możesz jemu pomóc.

Może dlatego, że kiedyś relacje między wami były pozytywne i wie że może Tobie zaufać, lub czuje , że jesteś bardziej wrażliwa niż inni i odbierzesz jego wibracje.

 

Jak śni nam się zmarły to rzadko chodzi o symbolike snu, często jest to bezpośredni kontakt ze zmarłym, który oczekuje naszej pomocy lub pragnie przekazać nam jakieś info.

 

Przed zaśnięciem poproś swojego opiekuna światła lub anioła o opiekę i czystość przekazu. Następnie spróbuj podczas snu zapytać się czego o Ciebie oczekuje ten kolega i jak możesz jemu pomóc.

 

Z jakiegoś powodu zaufał właśnie Tobie :wink:

 

 

daj znać jak poszło

Link to comment
Share on other sites

Dzięki bardzo za odpowiedź. Wydaje się być całkiem konkretna, z tym że od jego śmierci mineło juz z 6 czy 7 lat... tak długo byłoby mu źle? :sad: Zastosuję się do wskazówki i jak mi się znowu przyśni to dam znać.

Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...