Skocz do zawartości

Związek


onaion

Rekomendowane odpowiedzi

Ty masz drogę życia 7 o wibracji wcielenia 9.Masz świetne wibracje jeśli chodzi o realizowanie sie na planie intelektualnym,karierze itd. Wibracje te mogą bardzo utrudniać Ci realizację płaszczyzny emocjonalnej – trudności w tworzeniu związków. Będą one swojego właściciela czyli ciebie otwierały na przestrzeń duchową i wyższe wartości.

Twój partner to 11/2 tez trudna wibracja dla związku,czesto takie osoby dopiero w drugim zwiazku ukladaja sobie zycie.Zreszta tak samo Ty jak i Twoj partner powinniscie wchodzic w zwiazki malzenskie po 30 roku zycia bo te wczesniejsze wlasnie zagrozone sa rozpadem.Nie wiem pd kiedy jestescie razem ,jakkolwiek na to patrzac dodatkowo Wasz zwiazek jest relacja karmiczna 9 ,wogole u obydwojga te 9 jest mocno odznaczona ,macie ja obydwoje w wibracji wcielenia ,no i jako wibracje zwiazku.i te wibracje wcielenia identyczne was zapewnie do siebie zblizyły.Karma waszego zwiazku mowi ,ze ten zwiazek jest lekcja dla Was obojga.W takim zwiazku aby on mogł istniec zazwyczaj jedna strona musi poniesc wieksze koszty.W tym wypadku trudno powedziecktora ,bo w tej skroconej analizie nie widze po stronie ktorejkolwiek ze stron wibracji rodzinnych,nalezaloby zrobic dokladna ,szczegolowa analize.Na dzien dzisiejszy widze samotnosc oboga w tym zwiazku ,konieczna jest transformacja tego zwiazku,poszukanie rownowagi ,tu zreszta caly czas odzywa sie ta karma.Wogole obydwoje powinniscie poswiecic ten czas dla ratowania zwiazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.A co z tą 9 w jego 1 punkcie zwrotnym? Ja mając tą 9 w pierwszym punkcie się rozwiodłam (2008 r). Poznaliśmy się, a dokładniej nasza pierwsza randka była 13.04.07.Oboje byliśmy wtedy w formalnych związkach. Czy ta data randki ma jakiś wpływ na nasze życie? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...