Skocz do zawartości

byly chlopak


nika3_25

Rekomendowane odpowiedzi

z moim bylym rozstalam sie w zeszlym roku (poltora roku temu dokladnie). wyjechalam do innego kraju i poznalam kogos innego i musze powiedziec ze bardzo mi na nim zalezy -a z moim bylym bylam okolo 5 lat-tzn wracalismy do siebie i sie rozstawalismy. teraz jak jezdze do polski nieraz to sie z nim spotykam poniewaz moi rodzice go lubia itp. nie sa to spotkania przykre, nawet mile, chociaz potem zaluje ze sie z nim spotkalam bo tak to wychodzi ze on ma dalej jakas nadzieje. co do mojego snu. snilo mi sie ze jade pociagiem wlasnie z moim bylym i nagle orientuje sie ze jest juz gleboka noc i ze stacji na ktorej musze wysiasc i przesiasc sie na inny pociag zeby dojechac do domu nie ma juz o tej porze zadnego innego pociagu, jest pare osob na tej stacji tez czekajacych. ja wysiadam a moj byly jedzie dalej, po chwili patrze ze w ostatniej chwili wyskakuje on z pociagu i podchodzi do mnie mowiac ze poczeka ze mna tutaj zebym nie byla sama na nastepny pociag i potem tylko sie na mnie patrzy nic nie mowiac.

pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pociąg jest symbolem drogi którą razem przemierzaliście w pewnym momencie wasze drogi musiały się rozejść jednak mimo to on ruszył w pogoni za Tobą w nieznanie i czeka na Ciebie spogląda czeka na Twój gest który może okazać się dla niego zbawieniem ponieważ jedyne czego pragnie to otrzymać drugą szansę... 5lat do bardzo dużo co nie znaczy że to on był tym odpowiednim... ale trzeba wiedzieć że miłość polega na akceptowaniu czyiś wad a miłość może zwyciężyć wszystko... czasem nie zauważamy jak bardzo ktoś nas kocha i bo jesteśmy zbyt wielkimi egoistami......żeby chociaż w 1/10 poczuć ten ból trzeba spróbować postawić się w czyjejś sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...