Skocz do zawartości

Co go czeka w sferze uczuć?


Weles

Rekomendowane odpowiedzi

Mój przyjaciel mówił mi że ma marzenie związane z jakąś dziewczyną. Nie chciał mi powiedzieć z jaką. Spytałem się jednak go czy mogę sprawdzić sobie co go czeka w sferze uczuć. Na to mi pozwolił. Dowiedziałem się że dziewczyna tak jak on uprawia sport. Oto runy które wylosowałem:

 

Ingwaz, Dagaz, Fehu, Ehwaz (o)

 

 

Runy mogą mówić o uczuciu samotności i lekkim wzburzeniu seksualnym, o nadziejach jakie on z kimś wiąże, czeka go jednak tylko przyjaźń, jednak później zamieni się to w przyjaźń fałszywą... Może przez uczucie pożądania?

 

A wy jak myślicie?

 

Bardzo zależy mi na waszym poglądzie. Ja jednak żywię do niego jakieś uczucie (zaufanie, przyjaźń, czystą miłość) i mogłem przez to źle odebrać przekaz...

Edytowane przez Weles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę w tych kartach następującą drogę Twojego przyjaciela:

- ta znajomość dopiero kiełkuje, rozwija się. Oboje tak jakoby dwa ciała niebieskie okrążające wspólny środek jednak nie mogące się spotkać;

- nastąpi stanowczy przełom w tej znajomości, zrobią krok do przodu aby być razem;

- związek będzie płomienny, energiczny, czasami może trochę brutalny lecz nie koniecznie. Najistotniejsza będzie zażyłość tego związku;

- potem płomień namiętności zgaśnie, równie szybko jak zapłonął... Związek się skończy.

To chyba tyle, ale nie martw się o niego... Każdy ma swą drogę, na której spotyka przeciwności i zdobywa doświadczenia. Nie próbuj więc go przed tym chronić, jemu to jest potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie jak w temacie, ale starałem się skupić na tej dziewczynie choć nie wiem o niej niczego....

 

CollinConstantine bardzo ci dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przyszedł czas na weryfikację wróżby:

 

Żadnego sexu nie było.

 

Mój przyjaciel zakochał się w pewnej dziewczynie. Ona dawała mu jakieś nadzieje na związek... Jego miłość była trochę obsesyjna i miłością bym tego nie nazwał, raczej pożądaniem. Dziewczyna powiedziała mu, że mogą być tylko przyjaciółmi bo ona nie chce niczego więcej. Nie chce być w związku... Cały czas chodził smutny, przybity i nie można było z nim porozmawiać. Uczucie pożądania pogłębiło smutek samotności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...