Jump to content

próba na scenie


tyrolka
 Share

Recommended Posts

Sen nad którym się zastanawiam nie ma zwartej akcji, ale powtarza się w nim sytuacja-symbol, dlatego chciałabym sie dowiedzieć co ona znaczy. Chodzi mianowicie o występowanie na scenie. Jest to próba podczas której raz deklamuje jakiś utwór, raz wykonuje jakiś układ choreograficzny, zawsze robie to z czyjegoś polecenia i choć podchodzę do tego niechętnie i z oporami, to w efekcie końcowym jestem z siebie zadowolona. co to może znaczyć?

 

I jeszcze coś czego nie potrafię wytłumaczyć - śniło mi się, że nosiłam kogoś na plecach, czy to coś znaczy?

Link to comment
Share on other sites

co do tego pierwszego...moze masz jakies ukryte talenty w sobie i warto zajrzec w swoje wnętrze i je odszukac?? i moze spelnia sie marzenia:) jakas milosc czy cos:)

 

a co do drugiego...mysle ze moze czekac Cie jakas ciezka praca moze jakies trudne wyzwanie w ktore trzeba bedzie wlozyc "calego siebie" ja to tak widze :) ale moge sie mylic wiec moze ktos tu lepiej wyjasni :)

 

pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Występ na scenie. Zakładanie maski. Ludzie zmuszają Cię do zmian samej siebie, zmian na które Ty nie do końca się godzisz. Widzisz? W rzeczywistości wychodzi to ładnie i zgrabnie, ale czy warto tak udawać..?

 

Drugi sen może oznaczać, że spoczywa na Tobie ciężar jakiejś osoby, która pomimo Tobie szuka w Tobie oparcia i próbuje się "zaprzyjaźnić" lub "zakumplować". A może nadopiekuńczy rodzice lub partner?

 

Mam nadzieję, że pomogłam :wink: Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

W pierwszym momencie tez to tak zrozumiałam - jako niechęć do udawania. Tylko, że na tej scenie nigdy nie jestem aktorem, sama wybieram co mam robić. Jedynym przymusem z zewnątrz jest konieczność wyjścia na scenę.

Nie wiem czego symbolem jest scena (bez widowni tym bardziej)

Wybaczcie, że sie czepiam, ale bardzo rzadko powtarzają mi sie sny i z reguły okazuje się że to cos ważnego było (po czasie). :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisałam, Tyrolko:)

Wystarczy, że zmuszą się do wyjścia na scenę! Reszta już toczy się tak jak Ty zechcesz. Jesteś zmuszana do tego, aby przybierać inne kształty, inne kolory, wyraz twarzy. Po prostu zaganiają Cię w kozi róg. Nie masz wyjścia. A na scenie udajesz i grasz, żeby dobrze wypaść i nie zbłaźnić się, choć tak naprawdę nikomu to nie przeszkadza. Sądzę, że grasz kogoś kim nie jesteś sama przed sobą.

 

Mam nadzieję, że pomogłam:)

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za dociekliwą analizę. :wink: Jak zwykle okazuje się, że najprostsze rozwiązania są najtrudniejsze.

 

Moge spytać skąd czerpiecie wiedzę na temat tłumaczenia snów? Czytałam coś kiedyś o tym, ale senniki wole zostawić matce. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...