Skocz do zawartości

Diagram przyczyn złego samopoczucia


lama57

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako ze chetnych na sprawdzenie wieku duszy juz nie ma a moje wahadelko zaczyna sie juz nudzic ;P to zarzuce teraz kolejny diagram http://img576.imageshack.us/img576/6651/przyczynyzlegosamopoczu.jpg na ktorym bede chetnym sprawdzal wyniki.Przy sprawdzaniu osob w realu dziala idealnie, przez neta sprawdzalem dotychczas 3 osobom i wynik byl bardzo dobry lub idealny, wiec teraz bylbym wdzieczny gdyby 3 osoby na ochotnika sie zglosily i uscisnily czy chca odpowiedz na PW czy w temacie i oczywiscie odpisaly tu czy wynik zgadza sie.Z takimi sprawami jak palenie czy picie nie bedzie problemu z weryfikacja ;) a z innymi juz beda musialy zawierzyc.GOOOO PUDZIAN ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpozniej jutro trzem wybranym losowo ochotnikom sprawdze i jesli bedzie wystarczajaco wysoka zgodnosc wynikow z rzeczywistoscia, to usluge przerzuce na emaila jesli nie to watek do kasacji.Poki co sprawdzilem Justice, cztery trafione, jeden pewnie nie do zweryfikowania bedzie (zadraznienia geopatyczne),i 2 do obgadania jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję jestem pod miłym wrażeniem. Prawie 100 procent, trafnej diagnozy, , skąd takie samopoczucie. Teraz wiem nad czym pracować. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość `gafencja

Dziękuję bardzo :) jestem zaskoczona trafnością.. bo co do ostatniego to chyba pewności mieć nie mogę.. Dziękuję za poświęcony mi czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

WAŻNE !!!

Czyli mozna powiedziec ze udalo mi sie trafic, choc szkoda ze 6 liczb w totka na najblizsze losowanie nie udaje mi sie rownie latwo wytypowac ; D Od tej pory odpisuje juz TYLKO I WYLACZNIE na email [email protected] .Wiadomosci prosze slac z imieniem i data urodzenia, bardzo mile rowniez widziane zdjecia, poniewaz znacznie latwiej mi sie wtedy skoncentrowac.Male sprostowanie odnosnie nazwy tego diagramu, sprawdzane pola nie tyle tycza sie samopoczucia co szeroko pojetej energetyki calego ciala i umyslu.Pole ''palenie papierosow'' zastepuje polem ''bierne palenie'' gdyz kazdy palacz doskonale zdaje sobie sprawe jak bardzo sobie szkodzi tym nalogiem,i zbednym jest zebym to sprawdzal.Cene uslugi ustalam na 20 min szczerej modlitwy za jakas osobe , ktorej mogloby to dopomoc.I niech tylko sie dowiem ze ktos zostal przeze mnie sprawdzony a nie odmowil modlitwy... ;P I ostatnia sprawa, bylbym wdzieczny gdyby osoby ktore chca to sprawdzic z ciekawosci a nic im takiego nie dolega, powstrzymaly sie choc kilka dni i ustapily pierszenstwa osobom ktorym naprawde mogloby to pomoc.Tym bardziej ze zajmuje to kilkakrotnie wiecej czasu niz sprawdzenie wieku duszy.Pozdrawiam

 

Oczywiscie wszystkie chetne osoby ktore dopisaly sie w temacie rowniez zapraszam na emaila ;)

Edytowane przez lama57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Sprawdzanie przyczyn złego samopoczucia na diagramie zawieszam na czas nieokreslony, choc i chetnych bylo tak malo ze wielkiej straty nie bedzie.Zapewne cena uslugi (20min modlitwy) tak skutecznie odstraszyla ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...