Jump to content

Dziwne przypadki - coś się ze mną dzieje?


Flamel
 Share

Recommended Posts

Zaczęło się to jakoś w wakacje w zeszłym roku. Na początku były to po prostu zbiegi okoliczności, nie zwracałem na nie zbyt wielkiej uwagi, ale po jakimś czasie tych zbiegów okoliczności zdarzało się bardzo dużo i w niewielkiej odstępach czasowych. Po jakimś czasie się to uspokoiło, jakoś już nic nie zauważałem, lecz od jakichś 2 miesięcy znowu, to się zaczęło zdarzać tylko, że... tak jak by w mocniejszym rodzaju. Wcześniej było tak, że kilka dni temu rozmawialiśmy z kolegą o filmie Bruno i jak wracałem z nim do domu, to zauważyliśmy identycznie człowieka przechodzącego obok nas.

A teraz miałem taki przypadek, że oglądam sobie serial LOST na komputerze, na którym były 2 kamienie: biały i czarny, które oznaczały dobro i zło, jak mi kolega wcześniej powiedział. Obejrzałem sobie serial, po jakimś czasie zrobiło się już ciemno i odwracał się do lustra i widzę moją twarz moją twarz - jedna jej połówka była oświetlona białym światłem, a druga była zaciemniona, bo wreszcie pokoju było ciemno. Nie było by w tym nic dziwnego, ale akurat w tym dniu oglądałem ten odcinek LOST.

Mój najlepszy kolega też ma dziwne przypadki. Jakiś miesiąc temu, mój kolega miał kłopoty, bo nie chcący wywołał mały pożar w lesie miał trochę kłopotów i przez następne kilka dni działy się niego dziwne rzeczy. Pierwszego dnia gdy to się stało nie wiadomo skąd znalazł zapałkę pod krzesłem w kuchni i przez następne parę dni w telewizji leciały w wiadomościach same rzeczy o pożarach, podpaleniach itd.

 

Tych przypadków było o wiele, wiele więcej tylko nie potrafię ich teraz napisać.

 

I ostatnio w ogóle dzieją się rzeczy na skalę światową: Tragedia w smoleńsku i wybuch wulkanu.

Link to comment
Share on other sites

hm.. na dobra sprawe.. nie wydaje mi się to niczym strasznym.. poprostu razem z kolegą popadacie w mini paranoje na każdym kroku... :chytry:

Link to comment
Share on other sites

nie zgadzam się z mefi. świat chce wam coś powiedzieć, wszystkim mówi, jedni olewają zbiegi okoliczności, drudzy je widząc potrafią zatrzymać i przyjrzeć się, szukać. dobrze dla ciebie, że widzisz, słyszysz. obserwuj dalej, jednocześnie jak najmniej "myśl", myśli mogą zakłócać, ale odpowiedzi pojawiają się.

 

fajne materiały o zbiegach okoliczności:

james redfield niebiańska przepowiednia

deepak chopra jak wykorzystać nieograniczoną moc zbiegów okoliczności

 

na bank znajdziesz :P

Link to comment
Share on other sites

no raczej wątpie.. porpostu dorabiaja sobie teorie spiskową dziejów do nic nieznaczacych faktów.. tak to wszytko ze soba łaczą, ze wychodzi im to co wychodzi...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Na początku były to po prostu zbiegi okoliczności, nie zwracałem na nie zbyt wielkiej uwagi, ale po jakimś czasie tych zbiegów okoliczności zdarzało się bardzo dużo i w niewielkiej odstępach czasowych.

 

Nie ma czegos takiego jak zbiegi okolicznosci,koniec kropka!

Wszystko jest ze soba powiazane,wszystko na siebie oddzialywuje,wszystko tworzy calosc,jednosc.

Pomysl nad tym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...