Skocz do zawartości

Dziwne przypadki - coś się ze mną dzieje?


Flamel

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się to jakoś w wakacje w zeszłym roku. Na początku były to po prostu zbiegi okoliczności, nie zwracałem na nie zbyt wielkiej uwagi, ale po jakimś czasie tych zbiegów okoliczności zdarzało się bardzo dużo i w niewielkiej odstępach czasowych. Po jakimś czasie się to uspokoiło, jakoś już nic nie zauważałem, lecz od jakichś 2 miesięcy znowu, to się zaczęło zdarzać tylko, że... tak jak by w mocniejszym rodzaju. Wcześniej było tak, że kilka dni temu rozmawialiśmy z kolegą o filmie Bruno i jak wracałem z nim do domu, to zauważyliśmy identycznie człowieka przechodzącego obok nas.

A teraz miałem taki przypadek, że oglądam sobie serial LOST na komputerze, na którym były 2 kamienie: biały i czarny, które oznaczały dobro i zło, jak mi kolega wcześniej powiedział. Obejrzałem sobie serial, po jakimś czasie zrobiło się już ciemno i odwracał się do lustra i widzę moją twarz moją twarz - jedna jej połówka była oświetlona białym światłem, a druga była zaciemniona, bo wreszcie pokoju było ciemno. Nie było by w tym nic dziwnego, ale akurat w tym dniu oglądałem ten odcinek LOST.

Mój najlepszy kolega też ma dziwne przypadki. Jakiś miesiąc temu, mój kolega miał kłopoty, bo nie chcący wywołał mały pożar w lesie miał trochę kłopotów i przez następne kilka dni działy się niego dziwne rzeczy. Pierwszego dnia gdy to się stało nie wiadomo skąd znalazł zapałkę pod krzesłem w kuchni i przez następne parę dni w telewizji leciały w wiadomościach same rzeczy o pożarach, podpaleniach itd.

 

Tych przypadków było o wiele, wiele więcej tylko nie potrafię ich teraz napisać.

 

I ostatnio w ogóle dzieją się rzeczy na skalę światową: Tragedia w smoleńsku i wybuch wulkanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się z mefi. świat chce wam coś powiedzieć, wszystkim mówi, jedni olewają zbiegi okoliczności, drudzy je widząc potrafią zatrzymać i przyjrzeć się, szukać. dobrze dla ciebie, że widzisz, słyszysz. obserwuj dalej, jednocześnie jak najmniej "myśl", myśli mogą zakłócać, ale odpowiedzi pojawiają się.

 

fajne materiały o zbiegach okoliczności:

james redfield niebiańska przepowiednia

deepak chopra jak wykorzystać nieograniczoną moc zbiegów okoliczności

 

na bank znajdziesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej wątpie.. porpostu dorabiaja sobie teorie spiskową dziejów do nic nieznaczacych faktów.. tak to wszytko ze soba łaczą, ze wychodzi im to co wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na początku były to po prostu zbiegi okoliczności, nie zwracałem na nie zbyt wielkiej uwagi, ale po jakimś czasie tych zbiegów okoliczności zdarzało się bardzo dużo i w niewielkiej odstępach czasowych.

 

Nie ma czegos takiego jak zbiegi okolicznosci,koniec kropka!

Wszystko jest ze soba powiazane,wszystko na siebie oddzialywuje,wszystko tworzy calosc,jednosc.

Pomysl nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...