Skocz do zawartości

jagody


miron

Rekomendowane odpowiedzi

sytuacje mam nastepujaca: poklocilem sie z najlepszym kumplem. Powiedzial, ze zniszczylem mu zycie i go nienawidze. Prawda jest taka, ze prace mu zalatwilem i pomogalem dostac sie na uczelnie:/ wiec nie mozna powiedziec, ze go niecierpie. Zerwala z nim dzewczyna bo jak sie okazalo pil za duzo, a prosila go zeby tego nie robil. Sam jej sciemnial ze tego nie robil, nastepniesie przyznal. Wszystko zwalil na mnie bo jego dziewczyna jest moja bardzo dobra znajoma. Mam zal bo jak trzeba bylo to sciemnialem jej w zywe oczy. Nawet gdy plakal mi na ramieniu. Wszystko sie okazalo daremne, na kogos zwalic musial. Powiedziala mu ze jezeli chce cos naprawic to przede wszystkim musipogadac ze mna i ma to byc koniec konfliktu, a nie zwykla pogawedka.

 

Sen: Jechalemstopem do sandomierza. Na moscie przed miastem znalazl sie moj inny kolega, dziewczyna skloconego ze mna kumpla i ten kumpel. Ja zaczalem na ulicy sprzedawac jagody,byly dorodne. Oni mowili,ze mam cos na mozgu. Jak sie okazalo dwa sloiki sprzedalem za 200zl i bylem z tego dumny. Pozniej poszedlem z tym kumplem, bo domagal sie rozmowy. Poszlismy na jakis dosc stary,ale nie zrujnowany dworzec kolejowy. Tam pokazalem mu ze zarobilem w prosty sposob 200zl. On chcial mi je zabrac, ale wiedzial, ze jak to zrobi to ja powiem to jego bylej dziewczynie i nie wroci do niej.

 

Szczerze to mi zalezy, zeby byli razem. Jedak to ich zprawa jak to zalatwia. Mam obiekcje na jeden temat. Tenkumpel robi wszystko na zasadzie sciemniania wszystkim. To jest u niego juz tak normalne ze obraza sie jezeli ktos nie klamie na jego prosbe:/ Dziwne to dla mnie budowanie zwiazku na klamstwie, bo i tak to wujdzie. Narazie ta dziewczyna sie dowiaduje nowych zeczy o tym kumplu od innych osob. Czuje sie jak idiotka, bo o niczym nie wiedziala. Zalezy jej na nim, ale nie wroci do neigo jak on nie zrobi czegos wielkiego i nie chodzi tu o kwiatki,smsy, albo laurki. Narazie tenkumpel nic nie wymyslil a czas mija.

 

Moje pytanie brzmi:Czy w tym snie sa jakies wskazowki jak moze przebiec rozmowa z kumplem, ktora mam jutro. Wiem z gory, ze nie bedzie latwa.

 

prosze o pomoc mk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mironie.

Jagody sa odzwierciedleniem troski o swoje życie, o byt. Skoro sprzedawałes je drogo, to te wartości muszą być dla Ciebie ważne. Ci ludzie, którzy śmiali się z Twojego zajęcia, czyli sprzedawania jagód na szosie są ludźmi, dla których ważna jest chwila, nie jutro. Dla Ciebie natomiast liczy się to, aby nie wylądować na bruku z tobołkiem na ramieniu. I Twoja postawa życiowa jest jak najbardziej poprawna.

Ale nie o to się nam rozchodzi:)

Pozniej poszedlem z tym kumplem, bo domagal sie rozmowy. Poszlismy na jakis dosc stary,ale nie zrujnowany dworzec kolejowy. Tam pokazalem mu ze zarobilem w prosty sposob 200zl.

Próbowałeś kumplowi dawać rady, on jednak sądził, że nie masz racji i został "przy swoim korytku". A to Ty miałeś rację.

On chcial mi je zabrac, ale wiedzial, ze jak to zrobi to ja powiem to jego bylej dziewczynie i nie wroci do niej.

Kumpel jest na Ciebie wściekły, że Twoje słowa się sprawdzały, niekoniecznie w miłości i poradach. Zazdrości Ci pewnych rzeczy, które dla Ciebie nie mają zbyt dużego znaczenia.

 

Moje pytanie brzmi:Czy w tym snie sa jakies wskazowki jak moze przebiec rozmowa z kumplem, ktora mam jutro. Wiem z gory, ze nie bedzie latwa.

Miron, w śnie, przynajmniej według mnie, wskazówek żadnych nie było. Twój umysł wyzbył się ciężaru, jakim go obarczałeś myśląc o sprawach sercowych kumpla.

Moja rada? Nie szczędź kumpla. Bo masz rację. Skoro to Twój przyjaciel, to dlaczgo miałbyś mu owijać w bawełnę? Jesli czujesz taką potrzebę, krzyknij. Wytłumacz mu, że to co robi, dla tej dziewczyny jest raniące, a jak się kogoś kocha, to takich rzeczy sie nie robi. Spróbuj terapią "wstrząsową" ( :wink: ) - zapytaj kumpla czy dla niego jest ważniejsza dziewczyna, czy balowanie? Czy woli się obudzić na śmietniku przez pijaństwo i kłamstwo, czy woli obudzic się w ramionach swojej kobiety w pięknym domu?

Pomysł na zaszokowanie dziewczyny... Jeśli On czuje się na siłach, niech napisze jej list. Takie to dziecinne, pomyślisz, ale kobiety lubią takie wyznania. Do tego kwiaty, romantyczna kolacja,ale list na samym końcu. Niech jej zaznaczy, że list ma odczytać leżąc w łóżku. W liście tym powinno być zawarte jak bardzo mu zależy i co jest gotów Tej Kobiecie poświęcić. Gram romantyzmu w epoce komputera nie zaszkodzi. Mam nadzieję, że moje wypociny zostaną przez Ciebie częściowo zaakceptowane..

Pozdrawiam, mam nadzieję że pomogłam. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...