Skocz do zawartości

sama niewiem! trudny dośc skomplikowany


Wiolka1328

Rekomendowane odpowiedzi

śniły mi sie 2 sny tak jakby..w z nich był o tym iż siedziałam z grupa dzieci była moja babcia i mama dzieci sie bawiły..nagle zaczeły dziac sie dziwne nie wyjaśnione zjawiska,babcia z mama zaczeły sie modlić twierdzac ze to mój zmarły dziadek sie odzywa prosiły go żeby przestał dał spokój,,dzieci sie lekko bały,ja bardzo byłam przerażona,,pamietam ze jakis przedmiot mój tak jakby oszalał chyba był to tel ale nie pamietam..dosyc nietypowy,,balam sie strasznie..była tam jeszcze jakby drugi sen 2 opcja ze byłam pod swoja stara szkoła podstawowa,byli tam nauczyciele,przed głownym wejsciem była woda jakby basen ale nie było zadnego miejsca na ten basen po prostu woda byłam w stroju kapielowym kapalismy sie droga obok jeździły samochody,1 z nich potracił kogos nie pamietam kogo!pomagałam poszkodowanemu..później nagle była mnie obok stara przyjaciółka,gadałyśmy..duzo znajomych nagle tez zaczelam pływac po materacu..

2 sen co mi sie snił tez tego samego razu to był ze siedziałam sama w domu,spałam nagle właczył sie telewizor uświadomiłam sobie ze był wylączony obudziałam sie gwałtownie i wystraszyłam chciałam go wylączyc pilotem lecz nie mogłam wyjełam wtyczke z gniazdka..nagle właczyl sie 2 w innym pokoju nie mogłam go wylączyc równiez..bardzo sie bałam..znowu sie modliłam myślałam ze to mój zmarły dziadek byłam sama..w kuchni usłyszałam ze cos skwierczy pobiegłam,kuchenka gazowa była właczona stały na niej patelnie z resztkami jedzenie i był włączony płomien,paliły sie te resztki,kupa dymu,wyłaczyłam gaz lecz znowu nie mogłam zapanowac nad tym przedmiotem chciałam zakrecic dopływ gazu z butli lecz gdy próbowałam jakas niewidzialna siła odkrecała go na moich oczach.i znowu to samo..zestawiłam wszystko z kuchni zeby nie wywołac pożaru..wyjełam tel i dzwoniłam do mamy! w tym samym czasie chciałam uciec z mieszkania wszystko tu wariowało..wołałam do mamy pomocy! otworzyłam drzwi i na klatce schodowej zobaczyłam zjawe(trupa,nieboszczyka coś w stylu zoombie) idaca w moim kierunku i chyba coś mówiąca przeskoczyłam ja i zbiegałam schodami w dół w strone dworu i znowu inna postac tym razem mężczyzny też wyglądał jak zoombie szedł z moim kierunku coś mówił,,ja cały czas krzyczałam pomocy do tel głosem ledwo słyszalnym i znowu uciekłam mu przeskakujac omijajac i sie obudziłam...nie wiem co dalej..

Edytowane przez Wiolka1328
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...