Skocz do zawartości

wycieczka, dziewczyna, dziwne uczucia


sugar185

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sen był jakby powtórką poprzedniego lecz troche innego sprzed 1-2 h. Wróciłem do rodzinnego domu z pracy, a tam na mnie czekali rodzice, była dziewczyna z mamą, i moja obecna dziewczyna (której nie mam) rozmowa toczyła się o wyjeździe w cieple kraje na jakiś urlop, usiadłem na kanapie koło mamy mojej byłej którą bardzo lubię i szanuję do tej pory a na kolana usiadła mi moja była, moja obecna partnerka natomiast położyła się na przeciwległej kanapie i tylko patrzyła bez słów, od tego momentu jakoś rozmowa już mnie nie interesowała tylko to po co i dlaczego moja eks akurat usiadła mi na kolanach skoro było gdzie usiąść,po dłuższej chwili ustaliliśmy miejsce wyjazdu i mama byłem poszły z nią do samochodu żeby pojechać się spakować, miałem do nich dołączyć ale jak poszedłem po torby to obudziłem się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

twój sen mówi o emocjach, o potrzebie kontaktu, ciepła, przeżycie miłych chwil,

jakie miałeś odczucia w tym śnie ?

otoczony zostałeś dziewczynami - eks zachowywała się tak jakby chciała żeby wszystko miedzy wami się dobrze układało - może myśli o Tobie,

ale to znak żeby zamknąć przeszłość i skupić się na tym co było dobre :)

nowa dziewczyna to ogólny symbol - jak w Twoim życiu pojawi się nowe uczucie to niestety nie wyjdzie wam jeśli nadal będziesz zawieszony w przeszłości, ]

czas ruszyć w drogę do przyszłości a tamto uczucie już emocjonalnie zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...