Jump to content

proszę o interpretację

maszin55555
 Share

Recommended Posts

Witam, miałem ostatnio bardzo nieprzyjemny sen podczas którego obudziłem się wystraszony i zlany potem i nie mam pojęcia co może on oznaczać, mam nadzieje że znajdą się osoby które będą potrafiły go wyjaśnić. krótko mówiąc śniło mi się że siedziałem przed komputerem i nagle wszystko co widziałem na ekranie monitora zaczęło mi się rozmazywać, zrobiło mi się czarno przed oczami i poczułem że mdleje i w tym momencie się obudziłem, bardzo prosiłbym o interpretację, pozdrawiam

naprawdę niema nawet jednej osoby tutaj która pomogła by mi w interpretacji mojego snu? bardzo chciałbym wiedzieć jakie jest wasze zdanie na ten temat

Guest Varyvein

Możesz napisać więcej szczegółów? Jeśli ekran się rozmazał, czy poza nim wszystko wokół? Za mało danych do interpretacji...

wszystko wokół zaczęło mi sie rozmazywać, tylko od monitora się zaczęło, uczucie jakie mi towarzyszyło było identyczne jak wtedy kiedy się mdleje, czułem że trace kontrole nad ciałem, że zsuwam się z krzesła na którym siedziałem ale niemogłem nic z tym zrobić

Guest Varyvein

Moja interpretacja:

pojawi się problem, nad którym stracisz kontrolę, który urośnie do dużych rozmiarów ale tylko dla Ciebie, będziesz go przeceniał i hiperbolizował, ponieważ nie miałeś zupełnie kontroli nad ciałem, więc ten problem odbierze Ci pełną władzę nad umysłem przynajmniej na chwilę. A teraz upraszczając, konkretnie chodzi o GRY KOMPUTEROWE tak mi się zdaje, czy jesteś od nich uzależniony?

jesli chodzi o gry to uzależniony niejestem, wiem że mówi tak każdy kto jest uzależniony ale mnie ten problem naprawdę nie dotykał i niedotyka, gre sobie włacze ale raz na kilka miesięcy, mało spedzam czasu wogóle przy komputerze, dzieki że jako jedyny pośięciłeś mi trochę czasu i zinterpretowałeś sen, pozdrawiam:)