Jump to content

Jestem Harrym Potterem

queenofhearts
 Share

Recommended Posts

w moich dwóch ostatnich snach jestem Harrym Potterem .. i jakąś postacią , której nie widzę .

w pierwszym śnie śniło mi się , że jako Harry gram w filmie Harry Potter i Czara ognia .

musiałam wskakiwać na sztucznego smoka , który wisiał na nitce . a w pewnym momencie byłam sobą i chodziłam po osiedlu mojej babci ze starymi znajomymi , których nie widziałam przez rok ..

dzisiaj w nocy śniło mi się , że latam nad moją dzielnicą .. miałam jakąś misję do spełnienia .. wogóle , zwierzęta były zmyślone . np .

królik miał pod futerkiem koła , żeby móc na nich jeździć .. miałam misję i pomagał mi kapelusznik z Alicji w Krainie czarów .

ale był strasznie stary i gruby .. mój kot , który nikogo nie lubi i wszystkich gryzie jak tylko podejdą nagle kochał wszystkich .. musiałam lecieć wyżej niż są bloki i Piosenkarka Fergie zrobiła z siebie wielki koszyk latający . była przebrana za królika ..

lecieliśmy wszyscy i widziałam moich znajomych z góry .. tylko właśnie nie wiem kim byłam .. czy sobą . czy Harrym Potterem .. nie wiem naprawdę .. po chwili nagle byłam u siebie w łazience jako Harry .. miałam zapalone świeczki , był ze mną Ron .. jego przyjaciel z filmu . powiedziałam , że jak zniknę w wodzie to on ma wrócić do siebie .. nie zanurzył''e''m się całkiem a Ron miał straszną twarz .. jakby demon czy coś w tym stylu .. powiedziałam . Ron jeszcze nie ,poczekaj aż ja zniknę . wtedy Ron poczekał .

Po czym ja się obudziłam ..

Nie wiem o co chodzi z moimi snami .. nigdy nie miałam bujnej wyobraźni na temat filmów ani bajek .. nie wyobrażałam sobie nigdy , że jestem jakimś bohaterem czy księżniczką .. i nie mam pojęcia czemu właśnie Harry ? .

Proszę o interpretację mojego snu .