Skocz do zawartości

Życie po hipnozie


kiki.t

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat ponieważ zamierzam poddać się hipnozie.

 

Dlatego prosze tych, którzy uczestniczyli w takiej sesji o wrażenia...

 

Co dała Wam hipnoza, czy ma tylko dobre czy również złe strony?

 

Jak wygląda Waszw życie PO, czy przeszkadza Wam wiedza, którą uzyskaliście..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli zamierzasz poddać się hipnozie pamiętaj ze efekt hipnozy zależy od osobowości hipnotyzera .Jeśli jest złą osobą taki też wyjdzie efekt.Więc jeśli ktoś Cię będzie wprowadzał w taki stan to pamiętaj tylko zaufana osoba.W przeciwnym razie skutek będzie zły przestrzegam bo sama jako dziecko byłam wprowadzona w taki stan ze złym skutkiem przez złą osobę,ale wiem również że hipnoza może być stosowana jako terapia.Stan hipnozy przypomina sen z pogranicza jawy i snu.Osoba która wprowadza Cię w stan hipnozy oddziałuje na Ciebie przez sugestię potem jesteś podatna na jej wpływ.Ja osobiście polecam Ci autohipnozę efekty są fajne ,możesz dzięki autohipnozie wykorzystać swoje możliwości dużo lepiej niż zwykle ,bo podświadomość to potężna broń

 

W razie pytań pytań jestem dostępna pod gg 17347702

 

Ps.Dzięki autohipnozie możesz się zaprogramować

Edytowane przez Reina
Połączenie kilku następujących po sobie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przebudzona

Dzięki hipnozie zostałam wyleczona z nieuleczalnej choroby. Do końca życia będę wdzięczna człowiekowi, który mnie uwolnił:)Hipnoza to bardzo przyjemny stan nie ma się czego obawiać, tylko zaznaczam,ja byłam w rękach profesjonalisty, który jest ceniony na całym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość sheina

Witam,

 

Mam pytanie do osób, ktore były poddane hipnozie.

Kochani, jakie to przeżycie, co wam dało? Czy coś zmieniło?

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, gdyż sama się zastanawiam czy się jej nie poddać, głownie, aby sobie pomóc...

 

Pozdrawiam,

Shei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najlepiej poszukaj doświadczonego hipnotyzera i zapytaj go o wszystko. Teksty o tym, że hipnoza nie bywa nie przyjemna można włożyć między bajki. To jak z marihuaną albo podróżami transowymi - jedni wspominają to jako coś przyjemnego, odkrywczego, dla innych będzie to zwyczajnym koszmarem. Osobiście polecam, ale bez wchodzenia w głęboki trans - powoli, kilka sesji żeby się przyzwyczaić i w pełni wykorzystać osiągnięty stan. Jeszcze jedna uwaga - zanim w ogóle pójdziesz do hipnotyzera postaraj się sprecyzować co w ten sposób chcesz osiągnąć. Żadnych ogólników - konkret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Sheina,że nie mojego głosu sie spodziewasz.Sadze ,że wiekszośc osób poddanych hipnozie wypiera z pamięci to zdażenie,zwłaszcza jesli była to jedna sesja.Ja osobiście potrzebowałam sporo czasu ,aby to wszystko,o czym sie dowiedziałam,zaakceptować.Co mi dały te sesje(było ich sporo)?To z nich dowiedziałam się kim naprawde jestem i dokąd zmierzam. Wiem, na ile doswiadczenia z poprzednich zyc maja wpływ no to obecne.Wiem ,jaki mam talent i czym powinnam się zajmowac.Wiem, kim są moi bliścy i dlaczego ich spotkałam.Wiem wszystko czego nie powie ci zadna wróżka,numerologia ani kosmogram.Polecam, bo to wspaniałe przeżycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie poddalam hipnozie,ale nic z tego nie wyszlo,bo usnelam (mialam nieprzespana noc za soba i bardzo dluga podroz ).

Ale w przyszlosci mam zamiar jeszcze raz sie jej poddac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj,

Hipnoza to narzędzie. W zależności kto , dla kogo i w jakim celu go używa takie są efekty. Ogólnie polecam. Byłem w tym stanie wiele razy i wprowadzałem w trans innych. Są techniki terapeutyczne bardzo skomplikowane, ale i bardzo proste. Wyboru dokonuje terapeuta w zależności od potrzeb i osobowości medium. Odczucia są różne, ale najczęściej osoby w transie nie wierzą, że w nim są :wesoly_na: To naturalny stan umysłu i zazwyczaj jest przyjemnie, a w każdym razie ja robię tak żeby było. Mogę dodać, że do osiągnięcia trwałych efektów terapeutycznych nie potrzeba być pozbawionym świadomości. Efekt jest taki sam w transie głębokim i płytszym. Osobiście wolę , aby medium miało ze mną stały kontakt, ale nie musi tak być. Często ktoś zaczyna zabawę w hipnozę od głębokiej regresji. Odradzam. To tylko pod okiem kogoś doświadczonego. Krzywdy sobie nie zrobisz, ale może nie być przyjemnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij inaczej, odpowiedz mi na pytanie "Co skłania Cię do hipnozy" ???

Ciekawość czy problem ??? Będzie mi łatwiej udzielić odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można nic robić na siłę. Czasem jest tak, że ludzie złoszczą się i niecierpliwią bo np byli u hipnotyzera i jest zero efektu. Zrzucają winę na gościa, mówią, że się z nim dogadać nie można... a to chodzi przecież o coś innego. Moim zdaniem ten kto nie jest gotowy nic nie zobaczy. Dla niego ta sfera może być zamknięta.

 

Moje życie się zmieniło, gdyż hipnoza pomogła mi zrozumieć wiele rzeczy i w dalszym ciągu pomaga. Krok po kroku, umiałam to wykorzystać na plus i tak się powinno do tego podchodzić - jak do lekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...