Skocz do zawartości

kolumna


Selenka82

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszejnocy, a wlasciwie nad ranem mialam dziwny sen... snilo mi sie, ze siedze na wysokiej bardzo wysokiej kolumnie z trzema innymi kobietami... jedna z nichbyla moja mama, druga moja znajoma o sniadej karnacji brunetka... trzeciej nie zdazylam sie przyjrzec ale miala na pewno jasne wlosy... trzymalysmy sie kurczowo kolumny... bylysmy na jej szczycie.. ja w reku trzymalam jakas kartke z jakas wiadomoscia... nie moglam jej odczytac... kiedy atmosfera sie rozluznila i zaczelysmy nawet zartowac nagle kolumna niebezpiecznie sie zachybotala i rozpadla na czesci a my zaczelysmy spadac... pamietam, ze napewno odlaczyl sie od kolumny jeden rowno odciety element... Prosze pomozcie mi zinterpretowac ten sen... bo wyczuwam w nim zle wiadomosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jesteś związana ze swoją mamą? Może boisz się, że coś jej zagraża. Lub - skoro kolumna jest symbolem oparcia, nie masz od niej wsparcia.

 

W każdym razie czujesz się zagrożona. To jest pewne stuprocentowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem jestem z mama bardzo zwiazana, ale w mamie zawsze jak i w tacie mam oparcie... bezwarunkowo... teraz wyjechalam do szwecji mama zostala w polsce, owszem boje sie... boje sie bo kobiety ze strony mamy w ostatnich trzech pokoleniach umieraja na raka .... czy to moze miec odzwierciedlenie w tym snie ?? co moga symbolizowac te kobiety... jedna brunetka jedna ruda (moja mama) i jedna blondynka??? ja to polaczyc w jedna spojna calosc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc teza o braku oparcia upada. Natomiast teza o tym, że boisz sie, ze mamie coś się stanie pozostaje.

 

To jest najpiękniejsze, że często szukając interpretacji odpowiadamy sobie sami - co do kobiet:

 

kobiety ze strony mamy w ostatnich trzech pokoleniach

 

To są one.

 

Po prostu strach o bliską osobę. Nie mam na to lekarstwa - zwłaszcza na coś takiego jak strach przed śmiercią czy chorobą. To odbiło się w Twoim śnie.

 

Bądź dobrej myśli. Sny przepowiadają przyszłość - ale wtedy WIEMY że to był sen o przyszłości. To po prostu pewnie zwykły sen, stworzony ze strachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci za pomoc w interpretacji jakze zwyklego snu... i przedewszystkim zrozumieniu go... i wysunieciu na pierwszy plan w mojej jazni strachu... Zwrocilas moja uwage na drobne szczegoly i naprowadzilas mnie na odpowiedz samej sobie.... Jeszcze raz dziekuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...