Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w interpretacji...


Merilon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowa na forum, ale mam nadzieje że piszę w dobrym miejscu.

Bardzo was proszę o pomoc w zinterpretowaniu układu jaki sobie postawiłam...dopiero zaczynam i nie umiem sobie do końca poradzić z interpretacją:

układ był następujacy :

 

4,6,8 - dotycza osoby wrózącej

5,7,9 - mówią o uczuciach partnera

1,2,3 - pokazuja co was łączy lub dzieli i sugeruja co warto zrobic by sie do siebie zblizyć

 

przechodze aktualnie problemy w zwiazku i chciałam sie dowiedziec głownie o uczuciach mojego partnera i co nas łaczy/ ew. dzieli...oto jakie karty miałam:

 

Król Kier, Dama Trefl, ósemka Kier

ósemka trefl, Dama Karo, 9 trefl

9 Kier, Walet Pik, 9 Pik

 

Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Dharma

witaj:) nie zajmuje sie klasycznymi jednak chciałabym napisać co podpowiada moja intuicja :)

 

Król Kier, Dama Trefl, ósemka Kier

 

 

mężczyzna wrażliwy, kochający jednak ukrywający własne uczucia, wiążący duże nadzieje co do Ciebie...

 

ósemka trefl, Dama Karo, 9 trefl

 

chęć zapoczątkowania czegoś nowego, stworzenia związku.. dama karo może wskazywać na pragnienie ustabilizowania się materialnie z kimś u boku.. jednak 9 trefl wskazuje na pewien strach przed odrzuceniem.. jakieś smutki, rozpamiętywanie jakiejś rozmowy może kłótni czy sprzeczki coś dźgnęło w serducho i ukrywa to.. (takie moje gdybanie)

 

9 Kier, Walet Pik, 9 Pik

 

łączy wspólna chęć stworzenia normalnego związku, nieśmiałość?:))cechy charakteru.. poczucie bycia sobą :) bez grania. 9 pik mówi w tym wypadku o tej obawie przed odrzuceniem.. wyciągnięciem ręki jako pierwszy, zrobienie pierwszego kroku.. :))

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,6,8 - dotycza osoby wrózącej

5,7,9 - mówią o uczuciach partnera

1,2,3 - pokazuja co was łączy lub dzieli i sugeruja co warto zrobic by sie do siebie zblizyć

 

przechodze aktualnie problemy w zwiazku i chciałam sie dowiedziec głownie o uczuciach mojego partnera i co nas łaczy/ ew. dzieli...oto jakie karty miałam:

 

Król Kier, Dama Trefl, ósemka Kier

ósemka trefl, Dama Karo, 9 trefl

9 Kier, Walet Pik, 9 Pik

 

Proszę o pomoc...

 

Witam,

 

ja nie jestem wyrocznią ale pierwsze co mnie uderzło tu - to moim zdaniem on ma romans. Mówią o tym ostatnie 3 karty - walet pik to kłamstwo, 9 kier to romans a 9 pik to spotkania. Myślę, że może Cię unikać, bo spędza czas z kimś innym i Cię okłamuje.

 

Jeśli chodzi o Ciebie, to myślę, że zajęłaś się w jakim momencie pracą, czymś zawodowym, moze studia, nauka - coś cię oderwał od Was. A może poznałaś go w pracy? ALbo on poznał kobietę w pracy.

 

Jeśli chodzi o jego uczucia do Ciebie - jest to przyjaźń, ale nie jest to kochanie.

 

Nie jestem wyrocznią, podaje jedynie swoją interpretacje. Tylko Ty wiesz, jak jest naprawdę.

 

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.

 

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jest Pani osobą, dla której rodzina jest bardzo ważna i potrafi ją Pani stworzyć. Widzę, że jest Pani jasnowłosą kobietą o subtelnych manierach, żywa, utalentowana ale gadatliwa również. :) Mogę stwierdzić, że odkąd pojawił się ten pan jest Pani radosna, szczęśliwa, ale nie jest to jeszcze gorąca miłość z Pani strony, raczej jej zapowiedź.

Jeśli chodzi o tego pana to jest on uczciwy, opiekuńczy, ma słabość do chorób, jakieś lęki może depresje. Niestety widzę również agresję, awanturnictwo. Pozywtywnych uczuć tutaj niestety nie ma.

Co was łączy i dzieli : fałszywe uczucia, odbędziecie paskudne spotkanie, ostrą kłótnię.

Oczywiście to tylko karty, które nie zawsze mówią prawdę (sama się o tym wielkorotnie przekonałam). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...