Jump to content

Walka


italiera
 Share

Recommended Posts

Dziś w nocy miałam dość dziwny sen. Śnił mi się chłopak z inowrocławia do którego czuje wiele. Ogólnie to była walka on usiłował walczyć z jakimś silniejszymi od siebie facetami dosyć młodzi oni byli ale dobrze zbudowani. On nie dawał sobie rady już mieli go zabić wyglądał jak zmasakrowany potem ja wchodze i ratuje jego. Udaje mi się to kosztem zapłacenia najwyższej ceny własną śmierć podczas walki. Potem ginie on nie wytrzymuje zaczyna płakać dziwna moc się zaczyna wyzwalać i na nowo żyje. I dalej my oboje z sobą żyjemy i się związaliśmy na całe życie. A nasze rodziny to akceptowały.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Italiero ponownie.

Postaram Ci się pomóc jak najlepiej.

Ogólnie to była walka on usiłował walczyć z jakimś silniejszymi od siebie facetami dosyć młodzi oni byli ale dobrze zbudowani.

Musisz mi odpowiedzieć na pytanie, czy podoba Ci się tylko ten chłopak, czy także ktos inny?

Wtedy interpretację przełożę odpowienio.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

Rzadko się odzywam bo nie umiem interpretować snów. Co do tego chłopaka podoba mi się bardzo kocham go mimo, że rodzice zmusili mnie i grozili tym że jak z nim nie zerwe komputer strace. Skrycie kocham go i to bardzo mocno.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że tak długo czekałaś ale mam problemy ze sprzętem.

Sądzę, że Twój sen oddaje dokładnie samotność, która gości na codzień w Twoim życiu. To, że walczył z innymi oznaczać może, że próbujesz zatrzymać to uczucie, powiedzieć sobie : "koniec!"

On nie dawał sobie rady już mieli go zabić wyglądał jak zmasakrowany potem ja wchodze i ratuje jego.

Od tego momentu do końca opisu Twojego snu ujawnia się Twoje prawdziwe uczucie co do chłopaka. Czujesz się wściekła na wszystkich i niezadowolona, że nic Wam razem nie wyjdzie. Pomimo swoich prób zaprzestania kochania, tylko pogłębiasz się w tym uczuciu. Moment śmierci oznacza tylko i wyłącznie Twoją rozpacz... Italiero, nie zawsze uczucia sa na miejscu.. Czasami bardzo bolą. Ale to, że coś Cie boli, uśmiadamia od razu o tym, że żyjesz.

Mam nadzieję, że Ci pomogłam, pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Nic nie poradze że nie umiem przestać go kochać i gdybym musiała poświęciłabym swe życie. Myślałam że zapomniałam o tym uczuciu ale przez ten sen wszystko wróciło wewnętrznie mnie pali.

 

[ Dodano: 2007-08-28, 14:09 ]

Sądzę że ten sen to oznacza po prostu oznacza to, że co ja do niego czuje nadal. Chciałam przestać ale nie potrafię

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...