Jump to content

Co zrobić z takim pięknym światem?

Adam84
 Share

Recommended Posts

po roku nieobecności witam ponownie najbardziej pozytywną społeczność w internecie :krzywy:

Mam bardzo konkretne pytanie, mianowicie: kiedy już popatrzy się na myśl, która odbija się jak piłeczka tworząc strumień świadomości... to gdzie ją pokierować? chciałbym żeby stworzyła coś dobrego, ale co stworzyć? przez całe życie iskrą dla życia była bardzo negatywna energia... teraz kiedy się tego (prawie) pozbyłem i wiem jak ją rozpalić... nie wiem co stworzyć. Taką oczywistą odpowiedzią jest miłość, ale sam nie wiem...... tak więc co jest dla Was najważniejsze w życiu?

Jednocześnie zachwyca i przytłacza ta kruchość, ta każda sekunda w której można delektować się swym życiem i światem, pozdrowienia :)

Edited by Adam84

Guest Dharma

moim zdaniem chęć stwarzania tej chwili, wykorzystania.. juz jest odbiegnięciem od tu i teraz w głąb ego świadomości :)) Wydaje mi się ze to jest zadaniem ego żeby wyłapywać coś i przerabiać na własne życzenie (oczywiście ego to nie odrebna istota, twor ..ale Ty sam )

Ja bym zaproponowała Trwać w tym, odbić się wyżej od samej chęci konstruowania :)

Edited by Dharma

Wygląda na to, że pytasz nas, jakie powinieneś mieć cele w życiu.

Czy dotąd starałeś się spełniać oczekiwania innych, żeby zdobyć ich akceptację?

Żebyś był naprawdę zadowolony z życia, te cele muszą być Twoje własne.

Czy może obawiasz się, że wybierając kilka celów, pozbawiasz się potencjalnej realizacji całej masy innych celów? :)