Skocz do zawartości

Ktoś mnie zabija?


xoxo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w nocy śniło mi się, że wracam do domu tą drogą co zawsze.

Od pewnego momentu zaczął mnie ktoś śledzić. Szłam jednak dalej. Gdy byłam już blisko domu ten ktoś zaatakował mnie z nożem i chciał mnie zabić. Zaczęłam się wyrywać i wołać o pomoc. Niestety nikt nie reagował. Każdy przechodził albo obojętnie, albo bał się sam o siebie. Męczyłam się tak długo i czułam, że jeszcze trochę, i się poddam :(

I wtedy nagle przyszedł ktoś i mnie uratował. Dalsza część snu jest chyba raczej nieistotna.

Chodzi mi głownie o ten motyw-ktoś nagle próbuje mnie zabić-próbuję się bronić-wołam o pomoc-nikt nie odp-prawie się poddaję-przychodzi pomoc. Często powtarza mi się to w różnych snach w różnych sytuacjach. Zaczęłam się zastanawiać, co może to oznaczać? Z góry dziękuje za pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o jakąś wżną sprawę, stanowiącą dla Ciebie duży problem, z którym nie możesz dać sobie rady, lecz uda Ci się znaleźć pomocną dłoń

 

[ Dodano: 2007-09-02, 14:32 ]

Może też jest to wspomnienie z jakiegoś ciężkiego przeżycia, i ktoś pomógł ci sie z tego otrząsnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) ZAnim zaczne interpretowac dokladniej Twoj sen chcialabym sie dowiedziec, czy w Twoim zyciu ostatnio mialo miejsce jakies nieprzyjemne wydarzenie, lub czy w Twoim otoczeniu jest osoba ktora moze nie zyczy Ci dobrze, moze jest zazdrosna, zlosliwa lub z natury jest osoba zla ? Moze nigdy nie wyrzadzila Ci krzywdy, a jednak wyczuwasz w niej cos niedobrego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...