Jump to content

Sen prześladowczy o byłym chłopaku dziewczyny


ciacho969
 Share

Recommended Posts

Mój sen dzisiejszej nocy był przegięciem. Ponieważ śniła mi się moja dziewczyna i jej były chłopak. A zaczęło się od tego, że ja i on szliśmy do niej żeby ją odwiedzić i nagle zauważyłem, że on idzie w ta sama stronę do niej co ja. I Ona gdy ujrzała nas powiedziała, nie każcie mi wybierać. i dalej nie pamiętam niestety co się stało. Mam problem ponieważ takie sny uczestniczą mi już od dłuższego czasu to jest z półtorej roku do dwóch lat coś około tego. Mam bardzo dobry kontakt z Nią, lecz czasami ukrywa fakty przede mną że np. napisał do niej czy o jakiejś ich rozmowie nie wiedziałem. Niby dla mojego dobra. Nie wiem co jest z tymi snami co one mogą znaczyć i dlaczego mnie dręczą tak i czy kiedyś przestaną. Proszę o interpretacje i pomoc. Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Guest Varyvein

Interpretacja na pierwszym poziomie jest prosta. Ukazuje, że jesteś człowiekiem opętanym zazdrością i zaborczym. Nie dajesz tej dziewczynie wolnego czasu, czy ma się ona ze wszystkiego spowiadać??

Interpretacja na głębokim poziomie jest następująca: chłopak, który do niej idzie (ten były) to utożsamienie Twojej zazdrości. Jesteś więc Ty jako swoje wyobrażenie siebie i Ty jako rzeczywisty ekwiwalent zazdrości. Dziewczyna musi się zastanawiać nad tym, czy z Tobą być, czy nie, ze względu na Twoją zaborczość i to, ze nie dajesz jej oddychać. Sen pokazuje dwie drogi, jakie możesz wybrać: albo kontynuować swoją postawę, co doprowadzi do końca związku, albo zwalczać w sobie zazdrość, nieustanne podejrzenia, pytania o to, gdzie byłaś, z kim i kiedy... A wtedy macie szansę. Z tego co napisałeś wynika, że dziewczyna boi się podejrzliwości i inwigilacji więc jeśli zastanawia się na odejściem, na pewno się do tego nie przyzna (i nie musi) bo sen ukazuje że to Ty masz pracować nad sobą. Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...