Skocz do zawartości

Sen prześladowczy o byłym chłopaku dziewczyny


ciacho969

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sen dzisiejszej nocy był przegięciem. Ponieważ śniła mi się moja dziewczyna i jej były chłopak. A zaczęło się od tego, że ja i on szliśmy do niej żeby ją odwiedzić i nagle zauważyłem, że on idzie w ta sama stronę do niej co ja. I Ona gdy ujrzała nas powiedziała, nie każcie mi wybierać. i dalej nie pamiętam niestety co się stało. Mam problem ponieważ takie sny uczestniczą mi już od dłuższego czasu to jest z półtorej roku do dwóch lat coś około tego. Mam bardzo dobry kontakt z Nią, lecz czasami ukrywa fakty przede mną że np. napisał do niej czy o jakiejś ich rozmowie nie wiedziałem. Niby dla mojego dobra. Nie wiem co jest z tymi snami co one mogą znaczyć i dlaczego mnie dręczą tak i czy kiedyś przestaną. Proszę o interpretacje i pomoc. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Varyvein

Interpretacja na pierwszym poziomie jest prosta. Ukazuje, że jesteś człowiekiem opętanym zazdrością i zaborczym. Nie dajesz tej dziewczynie wolnego czasu, czy ma się ona ze wszystkiego spowiadać??

Interpretacja na głębokim poziomie jest następująca: chłopak, który do niej idzie (ten były) to utożsamienie Twojej zazdrości. Jesteś więc Ty jako swoje wyobrażenie siebie i Ty jako rzeczywisty ekwiwalent zazdrości. Dziewczyna musi się zastanawiać nad tym, czy z Tobą być, czy nie, ze względu na Twoją zaborczość i to, ze nie dajesz jej oddychać. Sen pokazuje dwie drogi, jakie możesz wybrać: albo kontynuować swoją postawę, co doprowadzi do końca związku, albo zwalczać w sobie zazdrość, nieustanne podejrzenia, pytania o to, gdzie byłaś, z kim i kiedy... A wtedy macie szansę. Z tego co napisałeś wynika, że dziewczyna boi się podejrzliwości i inwigilacji więc jeśli zastanawia się na odejściem, na pewno się do tego nie przyzna (i nie musi) bo sen ukazuje że to Ty masz pracować nad sobą. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...