Jump to content

Walka w rozwalonym mieście


XoskarsomX
 Share

Recommended Posts

Witam! Proszę o interpretację tego snu. Miałem go wczoraj w nocy, i bardzo mi się spodobał, ale nie mogę znaleźć nigdzie co mógł znaczyć. A wiec:

Sen zaczął się kiedy znalazłem się w jakiejś uliczce obok kontenera na śmieci (czerwonego, i trochę zardzewiałego), a w ręce miałem UPS. 45 (dla nie wtajemniczonych, jest to model pistoletu, a że interesuję się bronią łatwo go poznałem). Ubrany byłem w strój snajpera. Miałem takie zielone jakby liście ponaklejane na rękawy i pomalowane ręce na żółto zielono. Nagle zacząłem biec przed siebie, po jednej stronie była siatka, chyba po prawej, całkiem wysoka (na pewno kilka metrów) a po lewej ściana z cegieł, trochę obdrapana, i rozwalona, nagle wybiegłem na otwartą przestrzeń (widziałem pełno gruzów na około siebie) i zaczęli pojawiać się jacyś ludzi i zaczęli do mnie strzelać, niestety nie wiem co mieli za broń, ale wiem że była automatyczna bo słyszałem ciągłą serię. Było ich kilkunastu, ale wszystkich udało mi się zabić. Nie wiem jak ale każdego zabijałem jednym celnym strzałem w głowę. Chowałem się za pojawiającymi się kontenerami ( wszystkie były czerwone i trochę pordzewiałe). Brakło mi nabij w magazynku, więc kilku których zostało zabiłem rzucając w nich nożami które miałem przypięte do pasa. Kiedy już było czysto, znów zacząłem biec, ale nie widziałem co było dalej bo wszędzie była mgła, tylko pod nogami miałem dróżkę z uglebanej czarnej ziemi, a obok nie po obu stronach było gruzowisko. I wtedy się obudziłem.

 

Piszę ten sen, ponieważ nigdy wcześniej nie miałem snu związanego z walką. Nigdy nie śniło mi się że ktoś do mnie strzelał, albo że kogoś zabiłem. Dlatego trochę mnie zdziwił ten sen i postanowiłem dowiedzieć się o co w nim chodzi. Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc. :peace_na:

Link to comment
Share on other sites

No, dobra podobne, ale ostatni raz grałem tydzień temu bo nie mam czasu. A poza tym nigdy w grze nie zdarza się tak jak mi się śniło, i nie ma tam czerwonych kontenerów.

Link to comment
Share on other sites

Napiszę tak : to, że w grze nie zdarza się dokładnie to co w Twoim śnie, nie świadczy o tym, że nie jest on nią spowodowany...

Nasz umysł i psychika przekładają pewne rzeczy z naszego życia na swój własny sposób który rzadko jest identyczny z rzeczywistością (oczywiście jeśli chodzi o sny).

Nie ma to znaczenia czy grałeś wczoraj, tydzień czy rok temu, nasza podświadomość potrafi to odtworzyć nawet to co było parę lat temu i co wyparliśmy z niej do nieświadomości.

Link to comment
Share on other sites

Guest Varyvein

Wydaje mi się, że ci, którzy chcieli Cię zabić, to są we śnie odpowiedniki narastających spraw do załatwienia. Oznacza to, że na chwilę obecną masz złą organizację czasu i życia, bo problemy te zaczynają wracać, sprawy niedokończone, procentować negatywnie. Rada: zamiast próbować "zabić" czyli przesunąć problemy i te sprawy na później, spróbuj je rozwiązać (a jeśli wiążą się z konkretnymi ludźmi, porozmawiać)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...