Jump to content

śmierc


aguu
 Share

Recommended Posts

Miałam dziwny sen dzisiaj. Szczerze mówiąc nie wiem, w którym momencie się zaczyna. Śniło mi się, że zjechała się moja rodzina, w tym widziałam tylko mojego kuzyna i moją chrzestną. Wiedziałam, że moja mama umarła, dokładnie utopiła się w morzu. Nie mogło to do mnie dotrzec i miałam tylko jeden wybuch płaczu, gdy zaczęłam sobie uświadamiac, że już nigdy jej nie zobacze. Próbowałam udawac, że nic się nie stało, bo nie chciałam, żeby ktoś zauważył, że to strasznie przeżywam. Dziwne troche. Myślałam wtedy, że została mi tylko moja chrzestna, że tylko z nią mogę porozmawiac i wyżalic się jej. Później z mojego pokoju przeniosłam się do kuchni, a tam siedziało pięcioro ludzi i nikogo nie znałam. Był tylko jeden chłopak, który mi powiedział, że ma 26 lat i strasznie mi sie podobał. Nawet mój mały kuzyn powiedział, że jest przystojny. Następnie zapytali się mnie czy jestem, głodna, a gdy odpowiedziałam: "nie" zaczęli się wyśmiewac ze mnie, że jestem za chuda, ze mi kości widac. Zrobiło mi sie przykro i poszłam do swojego pokoju poserfowac po necie i znowu przypomniała mi się mama, miałam już łzy w oczach, ale weszła babcia i udawałam, że jest wszystko ok. Na tym skończył się mój sen. Co o tym myślicie?

Muszę jeszcze dodac, że ponad rok temu miałam trzy noce pod rząd sen o śmierci. W pierwszą noc umarła osoba, której nie znałam, w drugą noc była to znajoma postac, choc nie wiem kto, a trzeciej nocy byłam na pogrzebie mojej mamy. Bardzo przeżyłam te sny, nie dawały mi spokoju.

Link to comment
Share on other sites

Według mnie ten sen znaczy, że bardzo kochasz swoją mamę i wiesz, że jest osobą dla Ciebie najważniejszą w życiu, a zarazem przyjacielem. Troszcz się o nią najlepiej jak potrafisz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...