Jump to content

[poszukuje] transformacja numerologiczna zmiana portretu

TomasM
 Share

Recommended Posts

Witam

Poszukuję osoby która zrobi analizę i ewentualna zmianę mojego Portretu Numerologicznego.

Ok 2lata temu zacząłem sie interesować zagadnieniami typu numerologia,czakry,runy.

Ogólnie muszę przyznać że od tego czasu moja osobowość powiedzmy cały czas sie zmienia lub ulega jakiejś transformacji i jednocześnie czuje potrzebę zmian.

Reasumując może to zabrzmi śmiesznie ale po prostu czuje jakbym jakoś wewnętrznie ewoluował.

Ale do setna moja wiedza jest jeszcze dość uboga wiec nie chce robić pewnych rzeczy po omacku bo wiem ze czasem można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc.

W mediach jak i w google można zaleźć dużo takich ofert ale uważam że może tutaj znajdę taka osobę bądź polecicie mi kogoś kto powiedzmy profesjonalnie zajmuje sie tym zagadnieniem i posiada odpowiednia wiedzę na ten temat. Dobrze by było gdyby posługiwała sie również wahadłem czy komuś pasuje wibracja.

pozdrawiam i będę wdzięczny za pomoc.

• 2 years later...
Guest lusjana
Wątek stary... ale mogę kogoś polecić.

gaga kogo możesz polecić?

mnie to też interesuje ale większość numerologów raczej pogarsza sprawę transformacją, stosują złe metody, do tego trzeba mieć duże doświadczenie bo mieszając w energiach zawsze można jeszcze bardziej coś popsuć delikatnie mówiąc

Edited by lusjana