Jump to content

Szczur i upadek


Divers
 Share

Recommended Posts

Prosiłbym i interpretację mojego snu.....

 

Pamiętam że chodziłem po jakiś dziwnych tunelach, bez okien,ale było jasno,mimo iż nie było żadnego źródła światła, najpewniej to była jakaś piwnica(nie widziałem jej nigdy wcześniej)

ktoś mnie oprowadzał po nim jakaś dziewczyna raczej jej nie znałem.Pokazywała mi jakieś pomieszczenia, zapamiętałem jedynie że w jednym z nich(bardzo małym, jakby klatka) był smok a na drzwiach do tego pokoju namalowane jakieś znaki jakby różnych zwierząt, nie pamiętam jakich. A wcześniej widziałem podobne pomieszczenie , trochę większe był tam również smok ale również były tam namalowane zwierzęta.... Później szedłem jakimś tunelem przeszedłem przez drzwi które napierały na mnie jakby chciały same się zamknąć. Poszedłem prosto i nagle zobaczyłem szczura, który do mnie zaczął biec(wydawało mi się że to on napierał na te drzwi)chciałem go kopnąć ale nagle upadłem on staną na tylnych łapach i się na mnie spojrzał a ja próbowałem go odepchnąć rękoma. I się obudziłem... Niestety nie pamiętam jak się tam dostałem ale podczas snu wiedziałem że nie byłem w żadnej piwnicy ale tak wyglądała to całe pomieszczenie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Varyvein

Sen oznacza, że masz/będziesz miał do czynienia z wieloma ludźmi o różnych charakterach i osobowościach, natomiast pojawi się wśród nich szczur - symbol inteligencji i analizy - a Ty nie będziesz chciał go nawet wysłuchać. Prawdopodobnie jakaś osoba z dużymi umiejętnościami analitycznymi (nauczyciel?) skrytykuje Cię a Ty nie będziesz chciał tego przyjąć do wiadomości, tymczasem potrzebujesz pracować nad sobą i sen ostrzega, że jeśli wysłuchasz spokojnie i znajdziesz własne wnioski, to może w innym tunelu i w innej piwnicy dostrzeżesz źródło światła, czyli jakąś unikalną prawdę.

Link to comment
Share on other sites

Musiałeś dopiero dziś wytłumaczyć?? bo akurat dziś gościu co mnie uczył dał mi opieprz(jak ty mówisz krytyke) i se go olałem -.-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...