Skocz do zawartości

Szczur i upadek


Divers

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym i interpretację mojego snu.....

 

Pamiętam że chodziłem po jakiś dziwnych tunelach, bez okien,ale było jasno,mimo iż nie było żadnego źródła światła, najpewniej to była jakaś piwnica(nie widziałem jej nigdy wcześniej)

ktoś mnie oprowadzał po nim jakaś dziewczyna raczej jej nie znałem.Pokazywała mi jakieś pomieszczenia, zapamiętałem jedynie że w jednym z nich(bardzo małym, jakby klatka) był smok a na drzwiach do tego pokoju namalowane jakieś znaki jakby różnych zwierząt, nie pamiętam jakich. A wcześniej widziałem podobne pomieszczenie , trochę większe był tam również smok ale również były tam namalowane zwierzęta.... Później szedłem jakimś tunelem przeszedłem przez drzwi które napierały na mnie jakby chciały same się zamknąć. Poszedłem prosto i nagle zobaczyłem szczura, który do mnie zaczął biec(wydawało mi się że to on napierał na te drzwi)chciałem go kopnąć ale nagle upadłem on staną na tylnych łapach i się na mnie spojrzał a ja próbowałem go odepchnąć rękoma. I się obudziłem... Niestety nie pamiętam jak się tam dostałem ale podczas snu wiedziałem że nie byłem w żadnej piwnicy ale tak wyglądała to całe pomieszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Varyvein

Sen oznacza, że masz/będziesz miał do czynienia z wieloma ludźmi o różnych charakterach i osobowościach, natomiast pojawi się wśród nich szczur - symbol inteligencji i analizy - a Ty nie będziesz chciał go nawet wysłuchać. Prawdopodobnie jakaś osoba z dużymi umiejętnościami analitycznymi (nauczyciel?) skrytykuje Cię a Ty nie będziesz chciał tego przyjąć do wiadomości, tymczasem potrzebujesz pracować nad sobą i sen ostrzega, że jeśli wysłuchasz spokojnie i znajdziesz własne wnioski, to może w innym tunelu i w innej piwnicy dostrzeżesz źródło światła, czyli jakąś unikalną prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś dopiero dziś wytłumaczyć?? bo akurat dziś gościu co mnie uczył dał mi opieprz(jak ty mówisz krytyke) i se go olałem -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...