Jump to content

Proszę o interpretację


julita8
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ty jesteś numerologiczną 8, On 3. Hmmm...wasza relacja chyba nie jest łatwa, prawda? :(

 

Jesteście związkiem karmicznym, poniewaz:

 

1. Suma Waszych Dróg Życia wynosi 11.

2. Twój Cykl Produktywny pokrywa się z jego Drogą Życia = 3

 

Żadne spotkanie ludzi tu na ziemi nie jest przypadkowe. Każde dzieje się po coś lub dla czegoś. Co z resztą jest prawidłem w ogóle w naszym życiu. Nic nie dzieje się przypadkiem, nic nie dzieje się bez sensu. Dlatego wszystkie relacje międzyludzkie są w pewnym sensie relacjami karmicznymi.

 

Jeżeli związek obłożony jest wibracją 11 to jest to związek bardzo trudny, bo my jako ludzie mamy ten system przywiązywania się do tego co posiadamy i bardzo trudno przychodzi nam zrozumienie dlaczego coś ma się nam nie udać skoro zostało nam to już raz dane. A przecież nic w życiu nie zostało nam dane na zawsze.

Nie jest w naszym życiu z niczym tak, że dostajemy i możemy przestać o to dbać i to już zawsze, zawsze będzie do nas należało.

Jeżeli uznamy, że coś jest nasze, że mamy do tego prawa własności i nie musimy już o to dbać to mentalne mole to napoczną i zjedzą i tak właśnie ta 11 jest informacją o pewnym rozdźwięku, o sytuacji, gdzie dwie osoby nie są do końca w stanie zaakceptować swojego indywidualizmu.

 

Związek 3-8:

 

Ten związek wymaga pracy. 8 moze byc pochlonieta dązeniem do własnych celow z wykluczeniem wszystkiego innego po drodze, a to moze sprawic, ze 3 poczuje sie zaniedbana i uzna, ze nie jest priorytetem. Kluczem do sukcesu takiego zwiazku jest uszanowanie przez 3 tego, co 8 robi w celu zabezpieczenia zwiakzu pod wzgledem finansowym. Poza tym, 3 powinna wypelniac swój czas własnymi zainteresowaniami i dzialalnością. Wówczas, gdy 8 polaczy sie z 3, bedą dzielić przygody i bardzo chronic swoje wspolne, prywatne chwile. Jelsi 3 i 8 wezmą sie za interesy, szczególnie gdy 3 w jakiś sposób zabłysnie w tym pzredsiewzieciu, to ich zwiazek partenrski zostanie jeszcze bardziej wzmocniony. 8 zyjaca na pozytywnej stronie swojej wibracji jest bardzo dobra w robieniu interesów i zarabianiu pieniedzy. Dba też przede wszystkim o to, by partner byl naleznie zabezpieczony. Co im może grozić? Jesli 8 bedzie sie czula pokrzywdzona i zacznie sie skarzyc znajomym, 3, majac tego dosyc, zakonczy zwiazek. Nie powinno się to wydarzyc, jesli 3 z 8 beda mialy bardzo pozytywny, pelen milosci i zabezpieczony finansowo zwiazek.

 

Pozdrawiam,

Magda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...